חברת קידום אתרים מומלצת באילת צצדק מדיה

משרד פרסום דיגיטלי שמייצר לידים לעסק שהופכים ללקוחות
מחפשים משרד פרסום דיגיטלי מומלץ?

רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה שתכווין אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

גלה את צדק מדיה, חברת קידום אתרים בעלת הדירוג הגבוה ביותר באילת המסייעת לעסקים להגביר את הנוכחות שלהם באינטרנט ולהשיג את יעדי השיווק שלהם.

מבוא: הצורך בקידום אתרים יעיל

בעידן הדיגיטלי של היום, אתר אינטרנט חיוני לכל עסק או ארגון. עם זאת, פשוט להחזיק אתר אינטרנט זה לא מספיק. כדי להגיע לקהל היעד שלך ולהשיג את המטרות העסקיות שלך, אתה צריך נוכחות חזקה באינטרנט. כאן נכנס לתמונה קידום אתרים. קידום אתרים יעיל כולל מגוון אסטרטגיות וטכניקות להגברת הנראות והתנועה של האתר שלך.

ללא קידום אתרים יעיל, ייתכן שהאתר שלך לא ממצה את מלוא הפוטנציאל שלו. ייתכן שאתה מפספס לקוחות פוטנציאליים או לקוחות שמחפשים את המוצרים או השירותים שלך באינטרנט. בנוסף, אם האתר שלך לא מדורג טוב בדפי תוצאות של מנועי החיפוש (SERP), זה יכול להיות קשה לקהל היעד שלך למצוא אותך. זה יכול לגרום לתעבורה נמוכה יותר לאתר ובסופו של דבר, מכירות או המרות נמוכות יותר.

קידום אתרים הוא תהליך מורכב הכולל היבטים שונים כמו קידום אתרים במנועי חיפוש (SEO), שיווק באמצעות תוכן, ניהול מדיה חברתית ועוד. זה דורש מומחיות וניסיון כדי לפתח ולבצע אסטרטגיית קידום אתרים יעילה. זה המקום שבו חברה לקידום אתרים יכולה לעזור.

על ידי שיתוף פעולה עם חברת קידום אתרים מוכרת, אתה יכול לקחת את הנוכחות המקוונת שלך לשלב הבא. חברה מקצועית לקידום אתרים תעבוד איתך על מנת לפתח אסטרטגיה מותאמת אישית שתואמת את המטרות העסקיות וקהל היעד שלך. הם ישתמשו במגוון טכניקות כדי להגדיל את תנועת האתר שלך, לשפר את דירוג מנועי החיפוש שלך ולשפר את הנראות הכללית שלך באינטרנט.

למה לבחור צדק מדיה?

צדק מדיה היא חברה מובילה לקידום אתרים שבסיסה באילת, ישראל. עם ניסיון של שנים וצוות של אנשי מקצוע מיומנים ביותר, צדק מדיה הפכה לשם מהימן בענף. אבל למה לבחור בצדק מדיה על פני חברות אחרות לקידום אתרים?

ראשית, צדק מדיה מחויבת למתן שירות מותאם אישית לכל אחד מלקוחותיה. הם מבינים שכל עסק הוא ייחודי ודורש גישה מותאמת אישית לקידום אתרים. לכן הם לוקחים את הזמן כדי להבין את הצרכים והמטרות הספציפיות של כל לקוח ולפתח אסטרטגיה מותאמת בהתאם.

בנוסף, צדק מדיה משתמשת בגישה מבוססת נתונים לקידום אתרים. הם מסתמכים על ניתוח ומדדים כדי למדוד את האפקטיביות של האסטרטגיות שלהם ולקבל החלטות מגובות נתונים. זה מבטיח שהלקוחות שלהם יקבלו את התוצאות הטובות ביותר האפשריות והחזר גבוה על ההשקעה (ROI).

כמו כן, צדק מדיה מחויבת לשקיפות ולתקשורת עם לקוחותיה. הם מספקים עדכונים ודוחות קבועים על התקדמות מאמצי קידום האתרים שלהם, כמו גם הסברים ברורים על האסטרטגיות שבהן הם משתמשים. תקשורת פתוחה זו מבטיחה שהלקוחות תמיד מעודכנים ומעורבים בתהליך.

מה מייחד את צדק מדיה?

צדק מדיה היא חברת קידום אתרים הבולטת משאר הגורמים מכמה גורמים מרכזיים. הנה כמה מהדברים שמייחדים את צדק מדיה:

 • 1. שירות מותאם אישית:

  בצדק מדיה כל לקוח הוא ייחודי, והם מבינים את זה. הם מספקים שירות מותאם אישית לכל לקוח, לוקחים את הזמן להבין את הצרכים והמטרות הספציפיות שלו. גישה זו מבטיחה שכל לקוח יקבל אסטרטגיה מותאמת, יעילה ויעילה.

 • 2. גישה מונעת תוצאות:

  צדק מדיה היא חברה מונעת תוצאות המשתמשת בנתונים ואנליטיקה כדי למדוד את האפקטיביות של האסטרטגיות שלה. הם מבינים שהצלחת הלקוחות שלהם היא הצלחתם, וזו הסיבה שהם מחויבים לספק את התוצאות הטובות ביותר.

 • 3. מקצועיות ושקיפות:

  צדק מדיה היא חברה מקצועית המעריכה שקיפות ותקשורת עם לקוחותיה. הם מספקים עדכונים ודוחות קבועים על התקדמות מאמצי קידום האתרים שלהם, כמו גם הסברים ברורים על האסטרטגיות שבהן הם משתמשים. תקשורת פתוחה זו מבטיחה שהלקוחות תמיד מעודכנים ומעורבים בתהליך.

  בנוסף לגורמים לעיל, צדק מדיה מציעה גם מגוון שירותים המבדילים אותם מהמתחרים. אלו כוללים:

 • – SEO מקומי:
  צדק מדיה מתמחה בסיוע לעסקים לשפר את האופטימיזציה המקומית שלהם למנועי חיפוש (SEO). זה מבטיח שלקוחות יכולים להגיע לקהל היעד שלהם באזור המקומי שלהם, להביא יותר תנועה ולהגדיל את בסיס הלקוחות שלהם.
 • – תוכן איכותי:
  צדק מדיה מבינה את החשיבות של תוכן איכותי בקידום אתרים. יש להם צוות של כותבים מיומנים שיכולים ליצור תוכן מרתק ואינפורמטיבי המהדהד עם קהל היעד של הלקוחות שלהם.
 • – פתרונות מותאמים אישית:
  צדק מדיה מציעה פתרונות מותאמים לעסקים בכל הגדלים והענפים. הם עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם כל לקוח כדי לפתח אסטרטגיה ייחודית המותאמת לצרכים ולמטרות הספציפיות שלו.

"התוצאות שלנו מדברות בעד עצמן": סיפורי הצלחה

בצדק מדיה תוצאות מאמצי קידום האתרים מדברות בעד עצמן. הם עזרו למספר רב של עסקים להשיג את יעדי השיווק המקוון שלהם ויש להם רשימה ארוכה של סיפורי הצלחה לשתף. הנה רק כמה דוגמאות לאופן שבו צדק מדיה סייעה לעסקים להצליח:

– אחד הלקוחות שלהם, מסעדה מקומית, נאבק למשוך לקוחות חדשים ולהגביר את הנראות שלהם באינטרנט. צדק מדיה פיתחה אסטרטגיית SEO מותאמת אישית שכללה מחקר מילות מפתח, יצירת תוכן ובניית קישורים. תוך מספר חודשים, המסעדה ראתה עלייה משמעותית בתעבורת האתר שלה ושיפור בדירוג מנועי החיפוש שלה. כתוצאה מכך, בסיס הלקוחות שלהם גדל, והם הצליחו להגדיל את הכנסותיהם.

– לקוח אחר, עסק קטן של מסחר אלקטרוני, נאבק להתחרות בקמעונאים גדולים יותר בענף שלהם. צדק מדיה פיתחה קמפיין שיווקי ברשתות חברתיות שכלל פרסומות ממוקדות ושותפויות משפיעות. כתוצאה מכך, העסק ראה עלייה משמעותית במעקב ובמעורבות במדיה החברתית. הם גם ראו עלייה במכירות שלהם והצליחו להתחרות בצורה יעילה יותר בענף שלהם.

אלו רק שתי דוגמאות לסיפורי ההצלחה הרבים שעזרה צדק מדיה ליצור. הם עזרו לעסקים במגוון תעשיות להשיג את יעדי השיווק המקוון שלהם, כולל תנועה מוגברת לאתר, דירוג גבוה יותר במנועי חיפוש ושיפור המעורבות במדיה החברתית.

צדק מדיה מאמינה שהצלחתם קשורה ישירות להצלחת לקוחותיהם. הם מחויבים לספק תוצאות מדידות ולספק שירות לקוחות מעולה. סיפורי ההצלחה שלהם הם עדות לאפקטיביות של האסטרטגיות שלהם ולאיכות העבודה שלהם.

האם צדק מדיה יכולה לשפר את קידום האתרים המקומי שלך?

בהחלט. צדק מדיה מנוסה בסיוע לעסקים לשפר את ה-SEO המקומי שלהם, דבר שהוא קריטי לעסקים קטנים המעוניינים למשוך לקוחות מקומיים. הם מבינים את החשיבות של הופעה בתוצאות חיפוש מקומיות ופיתחו מגוון אסטרטגיות כדי לעזור לעסקים להשיג את מטרותיהם.

אחת הדרכים שבהן צדק מדיה יכולה לשפר את SEO המקומי שלך היא על ידי אופטימיזציה של האתר שלך למילות מפתח מקומיות. זה כרוך בביצוע מחקר מילות מפתח כדי לזהות את מילות המפתח הרלוונטיות ביותר ועתירות התנועה עבור העסק שלך ושילובן בתוכן ובמטא נתונים של האתר שלך. על ידי כך, צדק מדיה יכולה לעזור לאתר שלך לדרג גבוה יותר בתוצאות החיפוש המקומיות ולהגדיל את הנראות שלך בפני לקוחות פוטנציאליים באזור שלך.

דרך נוספת שבה צדק מדיה יכולה לשפר את SEO המקומי שלך היא על ידי אופטימיזציה של פרופיל Google לעסק שלי. זה כולל הבטחה שהפרופיל שלך שלם ומדויק, אימות מיקום העסק שלך ועדכון קבוע של הפרופיל שלך במידע רלוונטי על העסק שלך. על ידי אופטימיזציה של פרופיל Google לעסק שלי, צדק מדיה יכולה לעזור לעסק שלך להופיע בחבילה המקומית, שהיא רשימת העסקים המופיעה בראש תוצאות החיפוש המקומיות.

בנוסף לאסטרטגיות אלו, צדק מדיה יכולה גם לעזור לעסקים לשפר את ה-SEO המקומי שלהם על ידי בניית קישורים מקומיים איכותיים, יצירת תוכן מותאם לחיפוש מקומי ואופטימיזציה של חוויית המובייל של האתר שלך. עם המומחיות והניסיון שלהם בקידום אתרים מקומי, צדק מדיה יכולה לעזור לעסק שלך למשוך יותר לקוחות מקומיים ולהגדיל את ההכנסות שלך.

איך צדק מדיה מבטיחה תוכן איכותי?

צדק מדיה מתגאים בהפקת תוכן איכותי שמעסיק, מודיע ומעורר השראה בקהלי היעד של לקוחותיהם. כדי להשיג זאת, הם פיתחו תהליך יצירת תוכן קפדני המבטיח שכל פיסת תוכן שהם מייצרים עונה על צרכי הלקוחות שלהם ועולה על הציפיות שלהם.

ראשית, צדק מדיה מתחילה בביצוע מחקר מעמיק על העסקים, הענפים וקהלי היעד של לקוחותיהם. הם משתמשים במחקר זה כדי לפתח הבנה עמוקה של הצרכים, המטרות והאתגרים של הלקוחות שלהם, וכדי לזהות את הדרכים היעילות ביותר לתקשר עם קהלי היעד שלהם.

ברגע שיש להם הבנה זו, צדק מדיה יוצרת תוכנית תוכן מפורטת המתארת את הנושאים, הפורמטים והערוצים בהם ישתמשו כדי להגיע לקהלי היעד של לקוחותיהם. תוכנית זו מותאמת אישית לצרכים ולמטרות הייחודיות של כל לקוח, ונועדה למקסם את ההשפעה וההחזר על ההשקעה של מאמצי שיווק התוכן שלו.

בשלב הבא, צדק מדיה יוצרת תוכן איכותי המותאם למנועי החיפוש ולמדיה החברתית. הם משתמשים במגוון טכניקות כתיבה ועריכה כדי להבטיח שהתוכן שלהם ברור, תמציתי ומשכנע, ושהוא מהדהד עם קהלי היעד של הלקוחות שלהם. הם גם מבטיחים שהתוכן שלהם נחקר היטב, מדויק עובדתית וללא שגיאות וחוסר עקביות.

לבסוף, צדק מדיה משתמשת בכלי ניתוח ודיווח מתקדמים כדי למדוד את הצלחת מאמצי שיווק התוכן שלהם וכדי לקבל החלטות מבוססות-נתונים כיצד לייעל את אסטרטגיות התוכן של לקוחותיהם. הם בוחנים בקביעות את מדדי התוכן של לקוחותיהם ומתאים את האסטרטגיות שלהם לפי הצורך כדי להבטיח שהלקוחות שלהם מקבלים את התוצאות הטובות ביותר מההשקעה שלהם בשיווק תוכן.

האם ניהול מדיה חברתית הוא חלק משירותי צדק מדיה?

כן, ניהול מדיה חברתית הוא חלק מרכזי בשירותי צדק מדיה. הם מבינים שמדיה חברתית היא חלק קריטי בכל אסטרטגיית שיווק מודרנית, והם מחויבים לעזור ללקוחותיהם למקסם את ההשפעה של מאמצי המדיה החברתית שלהם.

צדק מדיה מציעה מגוון רחב של שירותי ניהול מדיה חברתית, לרבות פיתוח אסטרטגיית מדיה חברתית, יצירת תוכן ואוצרות, ניהול קהילה ופרסום ברשתות חברתיות. הם עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות שלהם כדי לפתח אסטרטגיות מדיה חברתית המותאמות לצרכים ולמטרות הייחודיות שלהם, ונועדו להניע מעורבות, לידים והמרות.

אחד היתרונות המרכזיים בעבודה עם צדק מדיה לניהול מדיה חברתית הוא המומחיות שלהם ביצירת תוכן מדיה חברתית איכותי ומושך. הם משתמשים במגוון טכניקות ופורמטים, כולל תמונות, סרטונים ואינפוגרפיקות, כדי ליצור תוכן מושך חזותית, אינפורמטיבי וניתן לשיתוף.

צדק מדיה מבינה גם את החשיבות של ניהול קהילה במדיה החברתית. הם עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות שלהם כדי ליצור קשר עם העוקבים שלהם ולהגיב להערות ולמשוב שלהם בזמן ומקצועי. זה עוזר לבנות אמון ואמינות עם קהלי הלקוחות שלהם, וליצור תדמית מותג חיובית במדיה החברתית.

בנוסף לניהול מדיה חברתית אורגנית, צדק מדיה מציעה גם שירותי פרסום ברשתות חברתיות. הם מומחים ביצירת מודעות מדיה חברתית ממוקדות שמגיעות לקהלים הנכונים עם המסר הנכון בזמן הנכון. זה עוזר ללקוחותיהם למקסם את ההשפעה של תקציבי הפרסום שלהם במדיה החברתית ולהשיג את התוצאות הרצויות להם.

אילו פתרונות מותאמים אישית מציעה צדק מדיה?

צדק מדיה מציעה מגוון פתרונות מותאמים אישית לצרכים הייחודיים של כל לקוח. הם מבינים שכל עסק הוא שונה, ושאין גישה מתאימה לכולם לשיווק דיגיטלי. זו הסיבה שהם עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות שלהם כדי לפתח אסטרטגיות מותאמות אישית המותאמות לצרכים ולמטרות האישיות שלהם.

אחד הפתרונות המרכזיים המותאמים אישית שצדק מדיה מציעה הוא עיצוב ופיתוח אתרים. יש להם צוות של מעצבי אתרים ומפתחים מנוסים שיכולים ליצור אתרים מותאמים אישית המותאמים הן לחוויית המשתמש והן לנראות במנועי החיפוש. הם משתמשים בטכנולוגיות ובמגמות העיצוב העדכניות ביותר כדי ליצור אתרים מושכים ויזואלית, קלים לניווט ומותאמים להמרה.

פתרון מותאם נוסף שמציעה צדק מדיה הוא אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO). הם מבינים ש-SEO הוא קריטי להצלחת כל עסק מקוון, ויש להם רקורד מוכח בסיוע ללקוחותיהם להשיג דירוג גבוה במנועי חיפוש עבור מילות המפתח שלהם. הם משתמשים במגוון טכניקות, כולל מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה בדף, בניית קישורים ויצירת תוכן, כדי לשפר את הנראות של לקוחותיהם במנועי החיפוש ולהניע תנועה אורגנית לאתרים שלהם.

צדק מדיה מציעה גם פתרונות שיווק בדוא"ל מותאמים אישית כדי לעזור ללקוחותיהם להתחבר לקהלים שלהם ולהניב המרות. הם יכולים לעזור בכל דבר, החל מבניית רשימות ופילוח ועד עיצוב דוא"ל וקופירייטינג, והם משתמשים באנליטיקה מתקדמת כדי למדוד את האפקטיביות של מסעות הפרסום של הלקוחות שלהם ולייעל אותם להשפעה מירבית.

השקעה בעתיד העסק שלך עם צדק מדיה

השקעה בעתיד העסק שלך היא קריטית, ושותפות עם צדק מדיה היא דרך מצוינת לעשות זאת. על ידי עבודה עם חברת קידום אתרים איכותית, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהעסק שלך נמצא בידיים טובות.

צדק מדיה מחויבת לעזור ללקוחותיהם להשיג את מטרותיהם ולהצמיח את העסקים שלהם. הם מבינים ששיווק דיגיטלי הוא מרכיב חיוני בכל עסק מצליח, ויש להם את המומחיות והניסיון לעזור לך להצליח.

עם צדק מדיה תוכלו לצפות לשירות מותאם אישית ולפתרונות מותאמים המותאמים לצרכים הספציפיים שלכם. הם יעבדו איתך בשיתוף פעולה הדוק כדי לפתח תוכנית שיווק דיגיטלית מקיפה הכוללת הכל, החל מעיצוב ופיתוח אתרים ועד לקידום אתרים, ניהול מדיה חברתית ושיווק בדוא"ל.

השקעה בעתיד העסק שלך עם צדק מדיה היא בחירה חכמה. על ידי שיתוף פעולה איתם, אתה יכול לנצל את המומחיות והניסיון שלהם כדי להגדיל את העסק שלך ולהגדיל את השורה התחתונה שלך. הם יעבדו ללא לאות כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך ולהבטיח שמאמצי השיווק הדיגיטלי שלך יהיו יעילים ויעילים.

בעולם העסקים התחרותי של היום, חיוני שתהיה לנו נוכחות מקוונת חזקה. עם צדק מדיה, אתה יכול להיות בטוח שהאתר שלך ומסעות השיווק הדיגיטליים שלך הם מהשורה הראשונה ואפקטיבית. הם משתמשים בטכניקות ובטכנולוגיות העדכניות ביותר כדי להבטיח שהעסק שלך יהיה גלוי ומושך את קהל היעד שלך.

מסקנה: שותף עם צדק מדיה להצלחה

לסיכום, אם אתם מחפשים חברה לקידום אתרים שתוכל לעזור לכם להשיג את יעדי השיווק הדיגיטליים שלכם, צדק מדיה הוא השותף שאתם צריכים. עם הפתרונות המותאמים אישית שלהם, השירות המותאם אישית והמחויבות למצוינות, הם הבחירה האידיאלית עבור כל עסק המחפש לצמוח ולהצליח באינטרנט.

עבודה עם צדק מדיה פירושה שאתה יכול לצפות לשירות ותוצאות ברמה הגבוהה ביותר. צוות המומחים שלהם יעבוד איתך בשיתוף פעולה הדוק כדי לפתח תוכנית שיווק דיגיטלית מקיפה העונה על הצרכים והיעדים הספציפיים שלך.

בין אם אתה מחפש לשפר את קידום האתרים המקומי שלך, להגביר את הנוכחות שלך במדיה החברתית או לפתח תוכן מרתק, ל-Tedek Media יש את המומחיות והניסיון לעזור לך להצליח. הם משתמשים בטכניקות ובטכנולוגיות העדכניות ביותר כדי להבטיח שהנוכחות המקוונת שלך תהיה חזקה ויעילה.

השקעה בעתיד העסק שלך עם צדק מדיה היא בחירה חכמה. על ידי שיתוף פעולה איתם, אתה יכול להיות בטוח שהאתר שלך ומסעות השיווק הדיגיטליים שלך נמצאים בידיים טובות. הם יעבדו ללא לאות כדי להבטיח שהעסק שלך יהיה גלוי ומושך את קהל היעד שלך.

הבחירה בצדק מדיה כשותפה לקידום אתרים באילת היא החלטה נבונה לעסקים המחפשים צמיחה והצלחה בעולם הדיגיטלי.

שאלות נפוצות
אנחנו בצדק מדיה מתמחים בשיווק ויחסי ציבור בדיגיטל. בנוסף, כחלק מהפעילות שלנו אנחנו נותנים שירותי ייעוץ ומיתוג לארגונים מגוונים. צוות המשרד שלנו מורכב ממומחים מנוסים ומובילים בתחום, המספקים שירותי ייעוץ מקצועיים ויעילים לכל לקוח. אנו מייצגים את הלקוח ומתאימים את הפתרונות שלנו לצרכיו המיוחדים והאישיים של כל ארגון. בצדק מדיה אנו מתמחים בפיתוח אסטרטגיות מתקדמות של מיתוג ופרסום וביישום של פתרונות יצירתיים וחדשניים לקידום המותג ופיתוח העסקי של הלקוחות שלנו. אנו מאמינים בערך השירות המקצועי וביכולתנו לספק ללקוחותינו שירותים מצוינים וברמה הגבוהה ביותר. אנו מחפשים לפעול בצורה שותפותית עם לקוחותינו כדי להבין את צרכיהם ולספק להם את הפתרונות המתאימים ביותר לכל מקרה. אנו מזמינים את הלקוחות לצפות בעמוד שלנו ולפנות אלינו עם כל שאלה או דרישה שיש להם.
פונים אלינו לפגישת ייעוץ פיזית במשרדנו או בזום ומתחילים תהליך קידום מקצועי
קודם כל חשוב לבצע תיאום ציפיות מלא ולבדוק שחברת הפרסום עם ניסיון בסוג העסק שלכם.
אין צורך או חובה להיפגש פיזית, אפשר להפגש גם בזום או בגוגל מיט, אך כמובן שתמיד כיף יותר להפגש ולהכיר פנים מול פנים! וגם… יש לנו אחלה קפה!
 
תוכן עניינים
שיתוף המאמר
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק
יעקב צדק

יעקב צדק - מייסד קבוצת צדק מדיה,
חברת פרסום המעניקה שירותי פרסום ויחסי ציבור לעסקים, ארגונים וחברות.
צדק אקדמי , מכללת קורסים אונליין ביזמות שיווק וטכנולוגיה לקהל הפרטי, ארגונים וחברות נובילות.

לחצו על הכפתור ומלאו את טופס ההתאמה
קצת תוצאות של לקוחותינו

התוכן באתר נוצר על ידי מערכת LAZYSEO AI המערכת הראשונה בעולם ליצרת תוכן AI בעברית

סרטונים אחרונים מהפודקאסט
מאמרים אחרונים בנושאי שיווק
עקבו אחרינו
רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה
שתכוון אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

הגיע הזמן לייצר לקוחות לעסק

עם פרסום מהחלל החיצון !

זה הכל עניין של דרך...
איך עובד התהליך אצלנו?
הובלנו מהלכים גם
בתקשורת
ישראל היום

"לקראת הולנטיין הקרב ובא, פייסבוק פרסמו מחקר חדש ובו הם בדקו איך מגיבים אנשים ששינו את הסטטוס שלהם ממערכת יחסים לרווק/ה…"

להמשך קריאה..

וואלה

" רבים הבחינו בפעילות של אלמוני בשם מנשה בטיטו בגוגל וברשתות. הגיע הזמן לשים סוף לתעלומה – מנשה בטיטו הוא אדם שלא קיים, שם רנדומלי שנבחר על ידי חברת BUYPOST כדי לבחון מי ממקדמי האתרים ומנהלי מותג ברשת יכבוש את המקום הראשון בביטוי חדש בגוגל תוך 30 ימים בלבד…"

להמשך קריאה..

לוגו מאקו

לפני יומיים הותיר אחריו חייל צעיר מכתב ובו הסביר מדוע שם קץ לחייו, הסיבה, כך כתב היא בעקבות חובות כלכליים. מכתב ההתאבדות שלו מעלה כעת סימני שאלה רבים, בכל הנוגע ליכולת של צה"ל לעזור כלכלית לחיילים. בריאיון ל"חי בלילה" שיתף קרוב המשפחה של המנוח בתחושות הקשות: "כשאין לך שום דבר אתה מרגיש לבד"

להמשך קריאה..

...Walk the talk
עזבו דיבורי סרק... זה מה שמספרים על הליווי שלנו
יש לכם על מי לסמוך....
שותפי פייסבוק
Meta Business Partner
שותפי גוגל
google partner