"How Google's EAT Update Affects SEO and Adapting Your Strategy" – a guide on optimizing your WordPress site for improved search rankings post EAT update.

משרד פרסום דיגיטלי שמייצר לידים לעסק שהופכים ללקוחות
מחפשים משרד פרסום דיגיטלי מומלץ?

רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה שתכווין אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

במאמר זה אנו חוקרים את ההשפעה של עדכון ה-EAT של גוגל על קידום אתרים וכיצד להתאים את אסטרטגיית אתר הוורדפרס שלך לדירוג חיפוש משופר. אנו מספקים מדריך מקיף על טקטיקות ושיטות עבודה מומלצות שונות כדי להבטיח שהתוכן שלך מותאם לעקרונות EAT ומוטב לנראות במנועי חיפוש.

עדכון Google EAT מסומל עם מזלג וסכין
עדכון Google EAT מסומל עם מזלג וסכין

מה זה EAT ולמה זה משנה?

בשנת 2018, גוגל פרסמה עדכון אלגוריתם משמעותי המכונה עדכון EAT. EAT מייצג מומחיות, סמכותיות ואמינות, והוא נועד לתגמל אתרים המפגינים את התכונות הללו בתוכן ובנוכחות המקוונת הכוללת שלהם. העדכון היה משמעותי במיוחד עבור אתרים המתמחים בתוכן הקשור לבריאות, פיננסים ונושאים אחרים של YMYL (הכסף שלך או החיים שלך).

עדכון EAT נועד לשפר את איכות תוצאות החיפוש על ידי תעדוף תוכן אמין, מדויק ואינפורמטיבי. אתרים שלא יעמדו בקריטריונים של EAT עשויים לראות ירידה בדירוג החיפוש שלהם, מה שיכול להיות בעל השפעה משמעותית על התנועה וההכנסות שלהם.

אז למה EAT חשובה לבעלי אתרים ולמשווקים דיגיטליים? התשובה טמונה בנוף המשתנה של קידום אתרים. בעבר, אתרי אינטרנט יכלו להגיע לדירוג גבוה בחיפוש על ידי שימוש בטקטיקות קידום אתרים בכובע שחור כגון מילוי מילות מפתח ותכניות קישורים. עם זאת, עדכוני האלגוריתמים של גוגל הפכו יותר ויותר מתוחכמים, וכעת הם נותנים עדיפות לתוכן באיכות גבוהה העונה על הצרכים של המחפשים.

על ידי התמקדות ב-EAT, בעלי אתרים יכולים לשפר את איכות התוכן שלהם ולספק חווית משתמש טובה יותר לקהל שלהם. זה, בתורו, יכול לעזור לבסס את האתר שלהם כסמכות בנישה שלהם ולהגדיל את דירוג החיפוש שלהם. ראוי לציין ש-EAT אינו הגורם היחיד שגוגל לוקחת בחשבון בעת דירוג אתרים, אלא הוא מרכיב חיוני באסטרטגיית SEO מוצלחת בשנת 2021 ואילך.

כיצד משפיע עדכון EAT על אתרי וורדפרס?

עדכון ה-EAT של גוגל שלח גלי הלם ברחבי קהילת ה-SEO, כאשר אתרים מתאמצים להסתגל להנחיות החדשות. עבור בעלי אתרי וורדפרס, עדכון EAT אומר שהם צריכים להתמקד בשלושה תחומים עיקריים כדי לשפר את דירוג החיפוש שלהם: מומחיות, סמכות ואמינות. שלושת הגורמים הללו קריטיים עבור כל אתר שרוצה לדרג טוב בתוצאות החיפוש של גוגל, שכן הם הבסיס של EAT. אתרי וורדפרס שלא יעמדו בקריטריונים הללו יתקשו לדרג מילות מפתח תחרותיות, שכן האלגוריתם של גוגל הופך להיות יותר ויותר מתוחכם.

כדי להבין כיצד עדכון EAT משפיע על אתרי וורדפרס, חשוב קודם כל להבין מהי EAT ולמה זה חשוב. EAT מייצג מומחיות, סמכותיות ואמינות, וזו מערכת של קווים מנחים שגוגל משתמשת בהם כדי להעריך את איכות התוכן באתרים. המטרה של EAT היא להבטיח שלמשתמשים יוצגו תוכן איכותי ואמין העונה על צורכי החיפוש שלהם. זה חשוב במיוחד עבור דפי "הכסף שלך או החיים שלך" (YMYL), שהם דפים שיכולים להיות בעלי השפעה משמעותית על חיי המשתמש, כגון דפים הקשורים לבריאות, פיננסים או בטיחות.

עבור אתרי וורדפרס, עדכון EAT אומר שהם צריכים להתמקד ביצירת תוכן איכותי המציג את המומחיות, הסמכות והאמינות שלהם. ניתן להשיג זאת במספר דרכים, כמו למשל על ידי פרסום מאמרים מעמיקים ומעמיקים המדגימים הבנה עמוקה של הנושא. בעלי אתרי וורדפרס יכולים גם לשפר את ה-EAT שלהם על ידי הצגת האישורים והניסיון שלהם, כגון על ידי הכללת ביוגרפיה ואישורים של מחבר באתר שלהם.

לוגו וורדפרס עם עקרונות EAT
לוגו וורדפרס עם עקרונות EAT

"התוכן הוא המלך": תפקידו של תוכן איכותי ב-EAT

בעולם ה-SEO, המשפט "התוכן הוא המלך" חזר על עצמו לעורר בחילה. עם זאת, עם עדכון EAT, הביטוי הזה קיבל רמה חדשה של חשיבות. האלגוריתם של גוגל שם כעת דגש גדול יותר על תוכן איכותי שהוא גם רלוונטי וגם בעל ערך למשתמש. במילים אחרות, סביר יותר שתוכן שמפגין מומחיות, סמכות ואמינות (EAT) ידורג טוב בתוצאות החיפוש.

המשמעות היא שיצירת תוכן איכותי חשובה יותר מאי פעם. אבל מה בדיוק מהווה תוכן "איכותי" בעידן EAT? בראש ובראשונה, זה חייב להיות רלוונטי לקהל שלך. זה אומר להבין את קהל היעד שלך וליצור תוכן העונה על הצרכים והאינטרסים שלהם. בנוסף, התוכן שלך חייב להפגין מומחיות בתחום מסוים. ניתן להשיג זאת באמצעות מחקר מעמיק, ראיונות עם מומחי נושא ואמצעים אחרים לביסוס אמינות.

יתר על כן, התוכן שלך חייב להיות כתוב היטב וקל להבנה. זה כולל שימוש בדקדוק ואיות נכונים, כמו גם ארגון התוכן שלך בצורה הגיונית וקוהרנטית. באופן אידיאלי, התוכן שלך צריך להיות גם מושך מבחינה ויזואלית, עם תמונות, סרטונים ואלמנטים מולטימדיה אחרים המשפרים את חווית המשתמש.

ביסוס מומחיות: הצגת האישורים והניסיון שלך

אחד הגורמים המרכזיים בעדכון EAT של גוגל הוא מומחיות. אתרים שמפגינים מומחיות בתחומם נוטים יותר לדרג גבוה יותר בתוצאות החיפוש. זה אומר שחיוני להציג את האישורים והניסיון שלך באתר וורדפרס שלך. אם אתה מומחה בתחומך, אל תפחד להשוויץ בו. ודא שדף "אודותינו" שלך מדגיש את הכישורים והניסיון שלך. אם יש לך תארים, הסמכות או פרסים רלוונטיים, הקפד לכלול אותם.

בנוסף להצגת האישורים שלך, עליך גם להפגין את המומחיות שלך באמצעות התוכן שאתה מפרסם. כתוב מאמרים שמציגים את הידע והניסיון שלך, וודא שהם נחקרים ואינפורמטיביים. הימנע מהחזרת מידע שכבר זמין באינטרנט; במקום זאת, ספק תובנות ונקודות מבט חדשות שיהיו בעלות ערך לקוראים שלך.

דרך נוספת לבסס מומחיות היא פרסום אורח באתרים אחרים בעלי סמכות גבוהה. זה יעזור לך לבנות קישורים נכנסים לאתר שלך, שהוא עוד גורם חשוב בקידום אתרים. כשאתה מפרסם אורח, הקפד לכלול ביוגרפיה קצרה של מחבר המדגיש את הכישורים והניסיון שלך. זה יעזור לבסס את האמינות שלך עם קוראים ומנועי חיפוש כאחד.

פרופיל מקצועי של מומחה בתחומו
פרופיל מקצועי של מומחה בתחומו

האם אפשר לסמוך על התוכן שלך? בניית אמינות

בעידן של חדשות מזויפות ומידע מוטעה, אמינות היא גורם מכריע בקביעת הצלחתו של אתר אינטרנט. עדכון ה-EAT של גוגל שם דגש משמעותי על אמינות, שכן הוא שואף לספק מידע מדויק ואמין למשתמשים שלו. על מנת לשפר את ציון ה-EAT של האתר שלך, חיוני לבנות אמון עם הקהל שלך. ניתן להשיג זאת באמצעות מספר אסטרטגיות, כולל הצגת המומחיות שלך, אספקת מקורות אמינים והפגנת שקיפות. בחלק זה, נסקור כמה מהדרכים שבהן תוכל לבנות אמינות ולשפר את ה-EAT של האתר שלך.

כיצד לשפר את הסמכות של אתר הוורדפרס שלך

הקמת סמכות היא חיונית בהקשר של EAT, מכיוון שהיא כרוכה בהפגנת המומחיות, הידע והאמינות שלך בנישה שלך. בתורו, זה יכול לעזור לך להשיג דירוג חיפוש טוב יותר ולמשוך יותר תנועה לאתר הוורדפרס שלך. ישנן מספר דרכים לשפר את הסמכות של האתר שלך, כגון יצירת תוכן באיכות גבוהה, בניית קישורים נכנסים ומינוף מדיה חברתית. בנוסף, קידום אתרים טכני וחווית משתמש יכולים גם לתרום לסמכות הכוללת של האתר שלך. על ידי יישום אסטרטגיות אלו, תוכל לחזק את הנוכחות המקוונת שלך ולבסס את עצמך כמקור מידע מהימן בענף שלך.

אחת הדרכים האפקטיביות לשפר את סמכות האתר שלך היא להתמקד ביצירת תוכן איכותי, אינפורמטיבי, מרתק ורלוונטי לקהל היעד שלך. זה כולל שימוש בדקדוק ובאיות נכונים, עיצוב התוכן שלך לקריאות, והכללת חזותיים כדי לשפר את חווית המשתמש. על ידי הפגנת המומחיות שלך באמצעות התוכן שלך, אתה יכול לבסס את עצמך כמקור מידע אמין ולבנות אמון עם הקוראים שלך.

גורם מפתח נוסף בשיפור סמכות האתר שלך הוא בניית קישורים נכנסים מאתרים מוכרים אחרים. זה כולל פנייה לאתרים אחרים בנישה שלך ולבקש מהם לקשר לתוכן שלך. על ידי כך, תוכל להוכיח למנועי חיפוש שהאתר שלך הוא משאב בעל ערך בתעשייה שלך ולהגדיל את הנראות שלך בתוצאות החיפוש.

בנוסף לתוכן ולקישורים נכנסים, SEO טכני חשוב גם לשיפור הסמכות של האתר שלך. זה כולל אופטימיזציה של מבנה האתר שלך, שיפור זמני טעינת הדפים והבטחה שהאתר שלך מותאם לנייד. על ידי מתן חווית משתמש חלקה, אתה יכול להמשיך לבסס את האמינות שלך ולשפר את דירוג החיפוש של האתר שלך.

לבסוף, מינוף מדיה חברתית יכול גם לעזור לשפר את סמכות האתר שלך על ידי הגדלת טווח ההגעה והמעורבות שלך עם הקהל שלך. על ידי שיתוף התוכן שלך בפלטפורמות המדיה החברתית ומעורבות עם העוקבים שלך, אתה יכול לבנות קהל עוקבים נאמן ולבסס את הסמכות שלך בנישה שלך.

גרף המציג את העלייה בסמכות האתר
גרף המציג את העלייה בסמכות האתר

האם האתר שלך ידידותי למשתמש? חשיבות קידום אתרים טכני

כשמדובר באופטימיזציה של אתר הוורדפרס שלך למנועי חיפוש, SEO טכני ממלא תפקיד קריטי בשיפור הידידותיות למשתמש של האתר שלך. קידום אתרים טכני כרוך באופטימיזציה של ההיבטים הטכניים של האתר שלך כדי להבטיח שהוא נגיש בקלות ושמיש הן עבור מנועי החיפוש והן עבור המשתמשים. במילים אחרות, הוא מתמקד בקצה האחורי של האתר שלך, ומוודא שהוא מובנה ומקודד בצורה שקל לנווט ולהבנה.

אחת המטרות העיקריות של SEO טכני היא להבטיח שסורקי מנועי חיפוש יוכלו לגשת בקלות לתוכן האתר שלך ולהוסיף אותו לאינדקס. זה כולל אופטימיזציה של מפת ה-XML של האתר שלך, קובץ robots.txt ומטא תגים כדי לוודא שסורקי מנועי החיפוש יכולים להבין בקלות את מבנה האתר שלך ואת התוכן שהוא מכיל.

היבט חשוב נוסף של קידום אתרים טכני הוא להבטיח שהאתר שלך מותאם לנייד. עם מספר הולך וגדל של משתמשים שניגשים לאינטרנט דרך מכשירים ניידים, זה קריטי שהאתר שלך יעוצב להיות רספונסיבי וניתן לצפייה בקלות במגוון גדלי מסך.

בנוסף להפיכת האתר שלך לנגיש יותר עבור מנועי החיפוש והמשתמשים, SEO טכני יכול גם לעזור לשפר את מהירות הטעינה של האתר שלך. ניתן להשיג זאת באמצעות מגוון טכניקות, כולל דחיסת תמונות, צמצום קבצי CSS ו-JavaScript, ומינוף מטמון דפדפן.

על ידי השקעה בקידום אתרים טכני, אתה לא רק יכול לשפר את הידידותיות למשתמש של האתר שלך, אלא גם להגדיל את הסיכויים שלך לדירוג גבוה יותר בדפי התוצאות של מנועי החיפוש (SERPs). הסיבה לכך היא שמנועי חיפוש נוטים להעדיף אתרים מובנים היטב, נטענים מהר ונגישים בקלות.

אופטימיזציה של התוכן שלך עבור מכשירים ניידים: האם הוא רספונסיבי?

בעידן הדיגיטלי של היום, רוב משתמשי האינטרנט ניגשים לאינטרנט דרך המכשירים הניידים שלהם. השינוי הזה בהתנהגות הצרכנים אילץ עסקים ובעלי אתרים לאמץ גישה הניידת הראשונה לנוכחותם המקוונת. כתוצאה מכך, קיום אתר רספונסיבי הפך להיות חיוני לשיפור חווית המשתמש והדירוג במנועי החיפוש. אתר רספונסיבי אומר שהוא יכול להתאים לגדלים שונים של מסך, ולוודא שהתוכן מוצג בצורה נכונה בכל המכשירים. זה חשוב במיוחד עבור אתרי וורדפרס, מכיוון שהם הפלטפורמה הפופולרית ביותר לבניית אתרים.

קיום אתר רספונסיבי יכול להשפיע באופן משמעותי על מאמצי האופטימיזציה של מנועי החיפוש (SEO). מנועי חיפוש כמו גוגל נותנים עדיפות לאתרים ידידותיים לנייד בתוצאות החיפוש שלהם, מכיוון שהם רוצים לספק למשתמשים את חווית הגלישה הטובה ביותר שאפשר. לכן, קיום אתר רספונסיבי יכול להוביל לדירוג גבוה יותר במנועי חיפוש, תנועה אורגנית מוגברת וחווית משתמש טובה יותר.

בנוסף ליתרונות SEO, אתר רספונסיבי יכול גם לשפר את מעורבות המשתמש באתר הוורדפרס שלך. יש סיכוי גבוה יותר שמשתמשים יישארו באתר שקל לנווט ולצפות בו במכשירים הניידים שלהם. אתר רספונסיבי יכול גם לשפר את שיעור היציאה מדף הכניסה של האתר שלך, שמודד כמה משתמשים עוזבים את האתר שלך לאחר צפייה בעמוד אחד בלבד. שיעור יציאה גבוה מדף הכניסה יכול להשפיע לרעה על קידום האתרים שלך וחווית המשתמש.

כדי להבטיח שאתר הוורדפרס שלך רספונסיבי, עליך להשתמש בעיצוב או תבנית ידידותיים לנייד. אתה יכול גם להשתמש בתוספים רספונסיביים שיכולים להפוך את האתר שלך להתאמה לגדלי מסך שונים. בנוסף, עליך לבדוק את האתר שלך באופן קבוע כדי לוודא שהוא פועל כהלכה במכשירים שונים.

עיצוב אתרים רספונסיבי המוצג במכשירים שונים
עיצוב אתרים רספונסיבי המוצג במכשירים שונים

כיצד לשפר EAT עם נתונים מובנים

נתונים מובנים מתייחסים לפורמט סטנדרטי למתן מידע על תוכן דף אינטרנט למנועי חיפוש. על ידי שילוב נתונים מובנים באתר וורדפרס שלך, אתה יכול לספק למנועי החיפוש מידע מפורט יותר על התוכן שלך, מה שיכול לעזור לשפר את ה-EAT שלך. ניתן להשתמש בנתונים מובנים כדי לסמן מגוון רחב של תוכן, כולל מאמרים, מתכונים, אירועים ומוצרים.

אחד הפורמטים המובנים הפופולריים ביותר הוא Schema.org, הנתמך על ידי כל מנועי החיפוש הגדולים. Schema.org מספקת ספרייה עצומה של סוגי סימון, שניתן להשתמש בהם כדי לתאר סוגים שונים של תוכן. על ידי הכללת סימון Schema.org באתר הוורדפרס שלך, תוכל לספק למנועי חיפוש מידע מפורט יותר על התוכן שלך, כולל מידע מחבר, תאריכי פרסום ועוד.

דרך נוספת לשפר את ה-EAT שלך עם נתונים מובנים היא להשתמש בסוג הסימון "ארגון". ניתן להשתמש בסימון זה כדי לספק למנועי חיפוש מידע על הארגון שמאחורי האתר שלך, כולל שמו, הלוגו ופרופילי המדיה החברתית שלו. על ידי מתן מידע זה, אתה יכול לעזור לבסס את המומחיות והסמכות של הארגון שלך בנישה שלך.

אתה יכול גם להשתמש בנתונים מובנים כדי לסמן ביקורות ודירוג לקוחות באתר וורדפרס שלך. על ידי כך, תוכל לספק למנועי חיפוש מידע מפורט יותר על התוכן שלך, מה שיכול לעזור לבסס את מהימנות האתר שלך. בנוסף, הכללת ביקורות ודירוגים באתר שלך יכולה לעזור לשפר את מעורבות המשתמשים ולהגדיל את הסבירות שמשתמשים ישתפו את התוכן שלך במדיה החברתית.

נוכחות במדיה חברתית: איך זה משפיע על EAT?

המדיה החברתית הפכה לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו, ואי אפשר להתעלם מההשפעה שלה על קידום אתרים. עם עדכון ה-EAT של גוגל, הנוכחות במדיה החברתית הפכה להיות חיונית עוד יותר לשיפור ה-EAT של אתר הוורדפרס שלך. בעוד שאותות מדיה חברתית כגון לייקים, שיתופים ועוקבים אינם משפיעים ישירות על דירוג האתר שלך, הם יכולים להשפיע בעקיפין על ציון ה-EAT שלך. פלטפורמות מדיה חברתית מספקות הזדמנות מצוינת לעסקים להציג את המומחיות, הסמכות והאמינות שלהם.

על ידי שיתוף תוכן איכותי, מעורבות עם הקהל שלך והיענות לשאילתות שלו, אתה יכול לבסס את המותג שלך כמוביל מחשבה בנישה שלך. זה, בתורו, יכול לשפר את ה-EAT של האתר שלך ולהגביר את דירוג החיפוש שלך. יתר על כן, פלטפורמות מדיה חברתית יכולות גם לעזור לך לבנות בסיס מעריצים נאמן שיכול להגביר את התוכן שלך ולהוביל תנועה לאתר שלך.

עם זאת, חשוב לציין שלא כל פלטפורמות המדיה החברתית נוצרות שוות. בעוד שפייסבוק וטוויטר נהדרות לבניית מודעות ומעורבות למותג, לינקדאין יכולה להיות כלי רב עוצמה להצגת האישורים והמומחיות המקצועיים שלך. באופן דומה, אינסטגרם ופינטרסט יכולות להיות פלטפורמות מצוינות לתוכן ויזואלי, בעוד ש-YouTube אידיאלית לתוכן וידאו.

כדי למקסם את ההשפעה של מדיה חברתית על ציון ה-EAT שלך, עליך ליצור אסטרטגיית מדיה חברתית מגובשת שמתיישרת עם אסטרטגיית התוכן הכוללת שלך. זה כולל זיהוי הפלטפורמות הנכונות עבור המותג שלך, יצירת לוח שנה תוכן ומעקב אחר מדדי המדיה החברתית שלך כדי למדוד ביצועים.

בנוסף, חשוב להבטיח שהפרופילים שלך במדיה החברתית יהיו מלאים ומותאמים למנועי חיפוש. זה כולל שימוש במילות מפתח רלוונטיות בביוגרפיה שלך, קישור לאתר האינטרנט שלך ושימוש בתמונות ובסרטונים באיכות גבוהה.

אייקוני מדיה חברתית עם רקע EAT
אייקוני מדיה חברתית עם רקע EAT

שילוב עקרונות עיצוב חווית משתמש (UX).

עיצוב חווית משתמש (UX) הפך לחלק בלתי נפרד מאסטרטגיות פיתוח אתרים ושיווק מקוון. הוא מקיף את כל ההיבטים של האינטראקציה של המשתמש עם אתר אינטרנט, מההתרשמות הראשונית שלו ועד להשלמת הפעולה הרצויה. עם עדכון EAT, עיצוב UX הפך חשוב עוד יותר לשיפור דירוג החיפוש ואמינות האתר.

אתר אינטרנט המספק חווית משתמש מצוינת צפוי להיות אמין על ידי המשתמשים, אשר בתורו יכול לשפר את ציון ה-EAT שלו. אתר שקשה להשתמש בו, לעומת זאת, יכול להשפיע לרעה על EAT ועל דירוג מנועי החיפוש. לכן, חיוני לשלב עקרונות עיצוב UX בעת אופטימיזציה של אתר הוורדפרס שלך לעדכון EAT.

אחד ההיבטים המרכזיים של עיצוב UX הוא הבטחת האתר שלך קל לניווט. משתמשים צריכים להיות מסוגלים למצוא את המידע שהם צריכים במהירות ובקלות. ניתן להשיג זאת על ידי שימוש בשפה ברורה ותמציתית, מתן תפריטי ניווט אינטואיטיביים וארגון תוכן בצורה הגיונית.

היבט חשוב נוסף של עיצוב UX הוא הבטחת האתר שלך מושך מבחינה ויזואלית. ניתן להשיג זאת באמצעות ערכת צבעים עקבית, בחירת תמונות באיכות גבוהה ושימוש בגופן קל לקריאה. בנוסף, חשוב לוודא שהאתר שלכם רספונסיבי ונראה טוב בכל המכשירים, כולל טלפונים ניידים וטאבלטים.

לבסוף, עיצוב UX יכול גם לעזור לשפר את שיעור ההמרה של האתר שלך. על ידי הקלה על המשתמשים לבצע את הפעולות הרצויות, כגון מילוי טופס יצירת קשר או ביצוע רכישה, אתה יכול להגדיל את הסבירות שהם יבצעו המרה. ניתן להשיג זאת על ידי שימוש בקריאות ברורות לפעולה, אופטימיזציה של תהליך התשלום והפחתת מספר השלבים הנדרשים להשלמת משימה.

קישורים נכנסים: האם הם עדיין רלוונטיים בעידן EAT?

קישורים נכנסים מהווים זמן רב גורם מכריע בקביעת דירוג האתר במנועי החיפוש. ככל שיותר קישורים איכותיים המפנים לאתר, כך הוא נראה יותר סמכותי ואמין בעיני מנועי החיפוש. עם זאת, עם הצגת עדכון ה-EAT של גוגל, כמה מומחי SEO שאלו האם קישורים נכנסים עדיין רלוונטיים בעידן הנוכחי. EAT שמה דגש גדול יותר על המומחיות, הסמכות והאמינות של תוכן האתר ושל יוצריו, מה שמוביל את חלקם להאמין שקישורים נכנסים פחות חשובים ממה שהיו פעם.

למרות זאת, קישורים נכנסים הם עדיין גורם דירוג חשוב עבור מנועי החיפוש, אם כי ייתכן שחשיבותם השתנתה במקצת בעידן EAT. קישורים נכנסים ממקורות מוכרים ורלוונטיים עדיין יכולים לאותת למנועי החיפוש שהאתר אמין וסמכותי, גם אם הם לא המוקד העיקרי של EAT. עם זאת, האיכות של קישורים נכנסים אלה חשובה מתמיד.

בעבר, חלק מהאתרים הסתמכו על קישורים ספאמיים ואיכותיים כדי לשפר את הדירוג שלהם, אבל טקטיקות אלה צפויות כעת להיענש על ידי מנועי החיפוש. במקום זאת, חשוב להתמקד בבניית קישורים נכנסים באיכות גבוהה ממקורות מוכרים, כגון אתרים מוסמכים אחרים בענף או בנישה שלך.

היבט חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא הרלוונטיות של הקישורים הנכנסים. אמנם טוב שיש קישורים מאתרים בעלי סמכות גבוהה, אך קישורים אלו יהיו בעלי ערך רב עוד יותר אם הם רלוונטיים גם לתוכן ולתעשייה שלך. לדוגמה, קישור נכנס מפרסום מוביל בתעשייה ישא משקל רב יותר אם אתה פועל באותה ענף והתוכן שלך קשור לשלו.

קישורים נכנסים המקשרים בין דפי אינטרנט שונים
קישורים נכנסים המקשרים בין דפי אינטרנט שונים

איזון בין SEO ו-EAT: האם הם יכולים להתקיים במקביל?

ככל שהאלגוריתמים של גוגל הופכים יותר ויותר מתוחכמים, בעלי אתרים ומשווקים דיגיטליים מתמודדים עם האתגר של אופטימיזציה של האתרים שלהם הן למנועי חיפוש והן עבור קהלים אנושיים. עדכון EAT, אשר שם דגש רב יותר על מומחיות, סמכות ואמינות, הוסיף שכבה חדשה של מורכבות לעולם המורכב ממילא של קידום אתרים. למרות שברור שתוכן איכותי ומוניטין מקוון חזק הם חיוניים להצלחה בעידן שלאחר ה-EAT, רבים נותרו תוהים האם SEO ו-EAT יכולים להתקיים במקביל.

התשובה הקצרה היא כן. SEO ו-EAT אינם מושגים סותרים זה את זה, ולמעשה, הם יכולים להשלים זה את זה בצורה יפה למדי. עם זאת, השגת איזון בין השניים דורשת גישה ניואנסית הלוקחת בחשבון את הצרכים והיעדים הייחודיים של האתר והעסק שלך. הנה כמה טיפים לאיזון הנכון:

  • 1. התמקדות בתוכן איכותי:
    בלב קידום אתרים וגם של EAT עומד הרעיון של תוכן איכותי. על ידי הפקת תוכן רלוונטי, אינפורמטיבי ומרתק, אתה יכול לשפר את דירוג החיפוש שלך ובמקביל לבסס את עצמך כמומחה בתחומך. עם זאת, חשוב לציין שאין ליצור תוכן איכותי אך ורק למטרת דירוג גבוה יותר בתוצאות החיפוש. במקום זאת, זה צריך להיות מותאם לצרכים ולאינטרסים של הקהל שלך.
  • 2. בנה מוניטין חזק:
    בנוסף להפקת תוכן איכותי, כדאי להתמקד גם בבניית מוניטין חזק ברשת. זה כולל ביסוס נוכחות במדיה החברתית, יצירת ביקורות חיוביות ודירוגים, והרווחת קישורים נכנסים ממקורות מוכרים. על ידי הפגנת המומחיות והסמכות שלך דרך הערוצים האלה, אתה יכול לשפר את ה-EAT שלך ובמקביל גם להגביר את SEO שלך.
  • 3. עקוב אחר המדדים שלך:
    כדי להבטיח שמאמצי ה-SEO וה-EAT שלך משתלמים, חשוב לעקוב באופן קבוע אחר מדדי הביצועים של האתר שלך. זה כולל מעקב אחר דירוג החיפוש שלך, ניתוח מקורות התנועה שלך ומדידת שיעורי המעורבות שלך. על ידי שמירה על המדדים האלה, אתה יכול לזהות תחומי שיפור ולהתאים את האסטרטגיה שלך בהתאם.

ניטור וניתוח הביצועים של אתר הוורדפרס שלך

לאחר אופטימיזציה של אתר הוורדפרס שלך עבור EAT, חיוני לנטר ולנתח את הביצועים שלו באופן קבוע. שלב זה יכול לעזור לך לזהות תחומים הדורשים שיפור ולמדוד את האפקטיביות של אסטרטגיית ה-EAT שלך. בעת מעקב אחר ביצועי האתר שלך, עליך להתמקד במדדים כגון תנועה, מעורבות והמרות. מדדים אלה יכולים לתת לך תובנות לגבי האופן שבו משתמשים מקיימים אינטראקציה עם האתר שלך וההשפעה של מאמצי ה-EAT שלך.

כלי אחד שאתה יכול להשתמש בו כדי לעקוב אחר הביצועים של אתר הוורדפרס שלך הוא Google Analytics. כלי חינמי זה מספק תובנות חשובות לגבי התנועה, ההתנהגות והקהל של האתר שלך. על ידי ניתוח נתונים מ-Google Analytics, תוכל להבין טוב יותר את החוזקות והחולשות של האתר שלך. אתה יכול גם לזהות דפים שזקוקים לשיפור ולפתח אסטרטגיות כדי לייעל אותם עבור EAT.

כלי חיוני נוסף לניתוח הביצועים של אתר הוורדפרס שלך הוא Google Search Console. כלי זה יכול לספק לך מידע רב ערך על ביצועי החיפוש של האתר שלך, כולל מילות המפתח שמשתמשים מחפשים כדי למצוא את האתר שלך. על ידי ניתוח נתונים אלה, תוכל לפתח אסטרטגיות תוכן חדשות הממקדות למילות מפתח אלו ולשפר את הנראות של האתר שלך בתוצאות החיפוש.

בעת ניטור וניתוח הביצועים של אתר הוורדפרס שלך, חשוב גם לפקוח עין על זמני הטעינה של האתר שלך. זמני טעינה איטיים יכולים להשפיע לרעה על חווית המשתמש ולהפחית את המעורבות. אתה יכול להשתמש בכלים כמו GTmetrix או Pingdom כדי למדוד את זמני הטעינה של האתר שלך ולזהות אזורים הדורשים שיפור.

עדכון תוכן ישן: האם זה הכרחי?

מכיוון שעדכון ה-EAT של גוגל ממשיך להשפיע על קידום אתרים, בעלי אתרים נותרים תוהים אילו צעדים הם צריכים לנקוט כדי לשפר את דירוג החיפוש שלהם. שאלה חשובה אחת שעולה היא האם יש צורך בעדכון תוכן ישן. התשובה היא כן, זה הכרחי.

הנה למה:

ראשית, תוכן מיושן יכול להשפיע לרעה על אמינות האתר שלך. הן בעיני המשתמשים והן בעיני מנועי החיפוש, אם התוכן שלכם מיושן, הוא עשוי להיראות כפחות רלוונטי ופחות אמין. זה יכול להוביל לירידה בתנועה ולדירוג חיפוש נמוך יותר.

שנית, עדכון תוכן ישן יכול לעזור לך להישאר מעודכן ורלוונטי. ככל שתעשיות ונושאים מתפתחים, חשוב לשמור על התוכן שלך מעודכן כדי לשקף את השינויים הללו. זה יכול לעזור לך להישאר תחרותי בנישה שלך ולמצב את עצמך כסמכות בנושא.

שלישית, עדכון תוכן ישן יכול לשפר את איכותו. כשאתה מבקר מחדש בתוכן ישן, אתה עשוי למצוא שגיאות או אזורים שבהם תוכל להוסיף יותר עומק או בהירות. על ידי שיפור איכות התוכן שלך, תוכל לשפר את חווית המשתמש ולהגדיל את המעורבות.

לבסוף, עדכון תוכן ישן יכול לעזור לך למקסם את המאמצים שלך. על ידי עדכון דפים קיימים, תוכל לחסוך זמן ומשאבים שהיו מושקעים ביצירת תוכן חדש מאפס. זה יכול להיות מועיל במיוחד אם יש לך משאבים מוגבלים או שאתה עובד עם צוות קטן.

התאמת אסטרטגיית התוכן שלך להצלחה ארוכת טווח

בעולם המתפתח כל הזמן של קידום אתרים, התאמת אסטרטגיית התוכן שלך היא חיונית להצלחה ארוכת טווח. עם עדכון EAT של גוגל, ההתמקדות בתוכן איכותי ואמין הפכה חשובה עוד יותר. משמעות הדבר היא שגישה מתאימה לכולם ליצירת תוכן אינה יעילה עוד. במקום זאת, עליך להתאים את האסטרטגיה שלך כך שתענה על הצרכים הספציפיים של קהל היעד שלך תוך שמירה על הנחיות EAT.

אז מה זה אומר על אסטרטגיית התוכן שלך? זה אומר שאתה צריך לתת עדיפות ליצירת תוכן שהוא לא רק אינפורמטיבי אלא גם מציג את המומחיות, הסמכות והאמינות שלך. זה עשוי להיות כרוך בהשקעת זמן ומשאבים נוספים במחקר ובבדיקת עובדות, כמו גם בבניית המותג האישי או העסקי שלך כדי לבסס את עצמך כמקור אמין.

יתר על כן, עליך לשקול כיצד התוכן שלך מוצג ומופץ. האם זה מותאם למכשירים ניידים? האם זה קל לקריאה ולסריקה? האם אתה משתמש בנתונים מובנים כדי לשפר את הנראות של התוכן שלך במנועי חיפוש? כל אלה הם גורמים חשובים שיכולים להשפיע על ה-EAT של האתר שלך ובסופו של דבר על דירוג החיפוש שלו.

אבל התאמת אסטרטגיית התוכן שלך אינה רק שמירה על הנחיות EAT. זה גם על להישאר לפני העקומה ולצפות שינויים עתידיים בנוף SEO. המשמעות היא להתעדכן בחדשות התעשייה, לעקוב אחר ביצועי האתר שלך ולהתנסות בפורמטים חדשים של תוכן וערוצי הפצה.

מסקנה: להתקדם בנוף קידום אתרים מונחה EAT

לסיכום, עדכון EAT שינה באופן משמעותי את האופן שבו אתרים מדורגים בגוגל. זה הפך את זה חיוני לבעלי אתרי וורדפרס להתמקד ביצירת תוכן איכותי, אמין ומציג את המומחיות שלהם. העדכון גם הדגיש את החשיבות של SEO טכני ועקרונות עיצוב חווית משתמש. כדי להישאר קדימה בנוף ה-SEO המונע על ידי EAT, בעלי אתרים צריכים להתאים את אסטרטגיות התוכן שלהם כך שיתאימו להנחיות המעודכנות.

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לזכור הוא שהתוכן הוא המלך. יצירת תוכן איכותי, רלוונטי ואינפורמטיבי חיונית לשיפור ה-EAT ו-SEO של האתר שלך. בנוסף, בעלי אתרים צריכים להתמקד בביסוס המומחיות שלהם ובבניית מהימנות על ידי הצגת האישורים והניסיון שלהם.

שיפור הסמכות של האתר שלך הוא גם חיוני. ניתן להשיג זאת באמצעות שיטות שונות, כגון בניית קישורים ונוכחות במדיה חברתית. ניתן להשתמש בנתונים מובנים גם כדי לשפר את ה-EAT של האתר שלך ולשפר את הנראות שלו במנועי חיפוש.

כמו כן, חשוב לוודא שהאתר שלכם ידידותי למשתמש ורספונסיבי. המשמעות היא אופטימיזציה של התוכן שלך למכשירים ניידים ושילוב עקרונות עיצוב UX. קישורים נכנסים, ביקורות מקוונות ודירוגים יכולים גם להשפיע על ה-EAT ו-SEO של האתר שלך, מה שהופך את זה חשוב לעקוב ולנתח את ביצועי האתר שלך באופן קבוע.

ההשפעה של עדכון EAT של גוגל על קידום אתרים:

עקרון EAT השפעה על SEO שיטות עבודה מומלצות עלות משוערת (ILS)
מומחיות מגביר את האמינות והאמינות של התוכן ודא שהתוכן נכתב על ידי אנשי מקצוע עם ניסיון רלוונטי בתעשייה 25,000
סמכותיות משפר את שיעור הקליקים ומגביר את הדירוג האורגני כלול אישורים והפניות לגיבוי תוכן 20,000
אמינות מגביר את איכות התוכן ואת הרלוונטיות הקפידו על דיוק ואמינות התוכן 15,000
חוויית משתמש מגביר את מעורבות המבקרים ואת תעבורת האתר בצע אופטימיזציה של עיצוב האתר לניווט קל ומעורבות 30,000

לסיכום, התאמת אתר הוורדפרס שלכם לעדכון EAT של גוגל היא חיונית לשמירה ושיפור דירוג החיפוש. על ידי ביצוע העצות והאסטרטגיות המתוארות במאמר זה, אתה יכול להבטיח שהאתר שלך יעמוד בעקרונות ה-EAT ויתקדם בעולם המתפתח ללא הרף של קידום אתרים.

שאלות נפוצות
אנחנו בצדק מדיה מתמחים בשיווק ויחסי ציבור בדיגיטל. בנוסף, כחלק מהפעילות שלנו אנחנו נותנים שירותי ייעוץ ומיתוג לארגונים מגוונים. צוות המשרד שלנו מורכב ממומחים מנוסים ומובילים בתחום, המספקים שירותי ייעוץ מקצועיים ויעילים לכל לקוח. אנו מייצגים את הלקוח ומתאימים את הפתרונות שלנו לצרכיו המיוחדים והאישיים של כל ארגון. בצדק מדיה אנו מתמחים בפיתוח אסטרטגיות מתקדמות של מיתוג ופרסום וביישום של פתרונות יצירתיים וחדשניים לקידום המותג ופיתוח העסקי של הלקוחות שלנו. אנו מאמינים בערך השירות המקצועי וביכולתנו לספק ללקוחותינו שירותים מצוינים וברמה הגבוהה ביותר. אנו מחפשים לפעול בצורה שותפותית עם לקוחותינו כדי להבין את צרכיהם ולספק להם את הפתרונות המתאימים ביותר לכל מקרה. אנו מזמינים את הלקוחות לצפות בעמוד שלנו ולפנות אלינו עם כל שאלה או דרישה שיש להם.
פונים אלינו לפגישת ייעוץ פיזית במשרדנו או בזום ומתחילים תהליך קידום מקצועי
קודם כל חשוב לבצע תיאום ציפיות מלא ולבדוק שחברת הפרסום עם ניסיון בסוג העסק שלכם.
אין צורך או חובה להיפגש פיזית, אפשר להפגש גם בזום או בגוגל מיט, אך כמובן שתמיד כיף יותר להפגש ולהכיר פנים מול פנים! וגם… יש לנו אחלה קפה!
 
תוכן עניינים
שיתוף המאמר
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק
יעקב צדק

יעקב צדק - מייסד קבוצת צדק מדיה,
חברת פרסום המעניקה שירותי פרסום ויחסי ציבור לעסקים, ארגונים וחברות.
צדק אקדמי , מכללת קורסים אונליין ביזמות שיווק וטכנולוגיה לקהל הפרטי, ארגונים וחברות נובילות.

לחצו על הכפתור ומלאו את טופס ההתאמה
קצת תוצאות של לקוחותינו

התוכן באתר נוצר על ידי מערכת LAZYSEO AI המערכת הראשונה בעולם ליצרת תוכן AI בעברית

סרטונים אחרונים מהפודקאסט
מאמרים אחרונים בנושאי שיווק

מה ההבדל בין ppc ל seo?

תשלום לפי קליק (PPC) ואופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) הן שתי אסטרטגיות שיווק דיגיטלי פופולריות המשמשות להנעת תנועה לאתרים. פוסט זה בבלוג בוחן את ההבדלים בין

קרא עוד »

טיפים לקידום אתרים בתקופת החגים

גלה אסטרטגיות יעילות לקידום האתר שלך במהלך עונת החגים, תוך ניצול התעבורה המקוונת וההוצאות הצרכניות המוגברות. הקדמה: 'זו העונה לקידום אתרים תקופת החגים בפתח, וזה

קרא עוד »

טיק טוק הוא הטרנד החם ביותר בשיווק דיגיטלי היום. השימוש בפלטפורמה יכול לסייע בפרסום מיתוג וציטוטים לקהל מתאים. אם אתם מחפשים כלי חדש ויעיל לשיווק דיגיטלי, זהו הכלי המתאים עבורכם. במאמר זה תגלו כיצד להשתמש בטיק טוק לפרסום מיתוג ולציטוטים לקהל המתאים.

מאמר זה בוחן את הפופולריות הגוברת של TikTok כפלטפורמת שיווק דיגיטלי, ומסביר כיצד ניתן להשתמש בה כדי לפרסם ביעילות מיתוג וציטוטים לקהל רלוונטי. הוא מספק

קרא עוד »
עקבו אחרינו
רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה
שתכוון אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

הגיע הזמן לייצר לקוחות לעסק

עם פרסום מהחלל החיצון !

זה הכל עניין של דרך...
איך עובד התהליך אצלנו?
הובלנו מהלכים גם
בתקשורת
ישראל היום

"לקראת הולנטיין הקרב ובא, פייסבוק פרסמו מחקר חדש ובו הם בדקו איך מגיבים אנשים ששינו את הסטטוס שלהם ממערכת יחסים לרווק/ה…"

להמשך קריאה..

וואלה

" רבים הבחינו בפעילות של אלמוני בשם מנשה בטיטו בגוגל וברשתות. הגיע הזמן לשים סוף לתעלומה – מנשה בטיטו הוא אדם שלא קיים, שם רנדומלי שנבחר על ידי חברת BUYPOST כדי לבחון מי ממקדמי האתרים ומנהלי מותג ברשת יכבוש את המקום הראשון בביטוי חדש בגוגל תוך 30 ימים בלבד…"

להמשך קריאה..

לוגו מאקו

לפני יומיים הותיר אחריו חייל צעיר מכתב ובו הסביר מדוע שם קץ לחייו, הסיבה, כך כתב היא בעקבות חובות כלכליים. מכתב ההתאבדות שלו מעלה כעת סימני שאלה רבים, בכל הנוגע ליכולת של צה"ל לעזור כלכלית לחיילים. בריאיון ל"חי בלילה" שיתף קרוב המשפחה של המנוח בתחושות הקשות: "כשאין לך שום דבר אתה מרגיש לבד"

להמשך קריאה..

...Walk the talk
עזבו דיבורי סרק... זה מה שמספרים על הליווי שלנו
יש לכם על מי לסמוך....
שותפי פייסבוק
Meta Business Partner
שותפי גוגל
google partner