"How Google's EAT Update Affects SEO and Adapting Your Strategy" – a guide on optimizing your WordPress site for improved search rankings post EAT update.

משרד פרסום דיגיטלי שמייצר לידים לעסק שהופכים ללקוחות
מחפשים משרד פרסום דיגיטלי מומלץ?

רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה שתכווין אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

מאמר זה בוחן את ההשפעה של עדכון ה-EAT של גוגל על קידום אתרים ומספק מדריך מקיף לאופטימיזציה של אתר הוורדפרס שלך לדירוג חיפוש משופר לאחר עדכון EAT.

הקדמה: אימוץ עדכון EAT של גוגל

עדכון ה-EAT של גוגל עורר סערה רבה בקהילת ה-SEO, כשבעלי אתרים רבים מתאמצים להתאים את האסטרטגיות שלהם כדי לעמוד בקריטריוני הדירוג החדשים. עם זאת, במקום לראות את העדכון כמכשול, חשוב לאמץ אותו כהזדמנות לשפר את האיכות הכללית וחווית המשתמש של האתר שלך. בליבה, EAT מתמקדת בתוכן מומחים, במקורות סמכותיים ובאתרים אמינים – כולם גורמים שחשובים לבניית נוכחות מקוונת חזקה. על ידי אופטימיזציה של אתר הוורדפרס שלך עבור EAT, אתה לא רק תשפר את דירוג החיפוש שלך, אלא גם תבסס את עצמך כמקור מידע אמין ואמין בענף שלך. במאמר זה, נחקור את מרכיבי המפתח של EAT ונספק לך עצות שימושיות להתאמת אסטרטגיית ה-SEO שלך לעדכון החדש. בין אם אתה בלוגר, משווק או בעל עסק קטן, הבנת EAT חיונית להשגת הצלחה ארוכת טווח בנוף הדיגיטלי המתפתח ללא הרף. אז בואו נצלול פנימה ונחקור כיצד EAT יכולה להועיל לאתר האינטרנט ולנוכחות המקוונת שלכם.

איור של הלוגו של גוגל עם מזלג וסכין, המייצג את עדכון EAT
איור של הלוגו של גוגל עם מזלג וסכין, המייצג את עדכון EAT

מהו עדכון ה-EAT של גוגל?

עדכון ה-EAT של גוגל מתייחס לדגש המוגבר של מנוע החיפוש על שלושה גורמים מרכזיים: מומחיות, סמכותיות ואמינות. במילים אחרות, גוגל מייחסת כעת ערך רב יותר לאתרים המפגינים רמה גבוהה של מומחיות בתחומם, נתפסים כמקורות מידע סמכותיים ונחשבים מהימנים על ידי המשתמשים. עדכון EAT הוא חלק מהמאמצים המתמשכים של גוגל לשפר את איכות תוצאות החיפוש ולספק למשתמשים את המידע הרלוונטי והמדויק ביותר האפשרי.

כדי להעריך את ה-EAT של אתר אינטרנט, האלגוריתם של גוגל בוחן מגוון גורמים, כולל האישורים והניסיון של מחברי האתר, האיכות והרלוונטיות של התוכן, המוניטין והאמינות הכוללים של האתר וחווית המשתמש. מטרת עדכון ה-EAT היא להבטיח שאתרים שמציגים רמה גבוהה של מומחיות, סמכות ואמינות מקבלים עדיפות בתוצאות החיפוש, בעוד שאתרים שלא ירדו בהמשך הדירוג.

חשוב לציין ש-EAT אינו עדכון אלגוריתם עצמאי, אלא אוסף של גורמים המשולבים באלגוריתם הליבה של גוגל. ככזה, ההשפעה של EAT על דירוג החיפוש אולי לא מורגשת מיד, אבל עם הזמן, היא צפויה להיות משמעותית יותר ויותר. משמעות הדבר היא שבעלי אתרים שלא מצליחים לבצע אופטימיזציה של האתרים שלהם עבור EAT צפויים לראות את דירוג החיפוש שלהם יורד עם הזמן.

כיצד להפגין מומחיות באתר וורדפרס שלך

כדי להפגין מומחיות באתר הוורדפרס שלך, עליך לספק תוכן איכותי ואינפורמטיבי המציג את הידע והניסיון שלך בתחום שלך. זה כרוך ביצירת תוכן שנחקר היטב, כתוב היטב ומספק ערך לקהל שלך. הנה כמה טיפים להפגנת מומחיות באתר וורדפרס שלך:

 • 1. צור תוכן מקיף ומעמיק:
  כדי להפגין מומחיות, עליך ללכת מעבר לתוכן ברמת השטח. צור תוכן מקיף ומעמיק המכסה את כל ההיבטים של הנושא שלך. השתמש בנתונים, סטטיסטיקות ומקרי מקרים כדי לתמוך בטענות שלך ולספק ראיות למומחיות שלך.
 • 2. הצג את האישורים והניסיון שלך:
  דרך אחת להפגין מומחיות היא להציג את האישורים והניסיון שלך באתר שלך. זה יכול לכלול הצגת הכישורים, ההסמכות והפרסים שלך, כמו גם הדגשת הניסיון וההישגים המקצועיים שלך.
 • 3. ספק מחקר וניתוח מקוריים:
  ביצוע מחקר וניתוח מקוריים היא דרך יעילה נוספת להפגין מומחיות באתר הוורדפרס שלך. זה יכול לכלול ביצוע סקרים, ניתוח נתונים או מתן תובנות ייחודיות לגבי התעשייה או הנישה שלך.

הקמת רשות באמצעות פרופילי מחבר

אחד המרכיבים המרכזיים בעדכון EAT של גוגל הוא סמכותיות, המתייחסת למידת ההסתכלות על אתר אינטרנט כמקור מידע אמין ואמין. דרך אחת לבסס סמכות באתר וורדפרס שלך היא על ידי יצירת פרופילי מחבר מפורטים עבור כל יוצרי התוכן שלך. על ידי מתן מידע למשתמשים על האישורים, הניסיון והמומחיות של המחברים שלך, אתה יכול לבנות אמון ולבסס את האתר שלך כמקור מידע מכובד.

בעת יצירת פרופילי מחבר, הקפד לכלול מידע כגון שם המחבר, תואר העבודה, השכלה וניסיון תעסוקתי רלוונטי. ייתכן שתרצה גם לכלול תמונה של המחבר כדי לעזור למשתמשים לשים פנים לשם. בנוסף, שקול לכלול קישורים לפרופילי המדיה החברתית של המחבר ולאתרים אחרים שבהם הוא פרסם תוכן.

בנוסף לבניית אמון עם משתמשים, פרופילי מחבר יכולים גם לעזור לשפר את דירוג החיפוש שלך. האלגוריתם של גוגל מייחס ערך גבוה למחברים מומחים, כך שעל ידי הדגשת האישורים והניסיון של המחברים שלך, תוכל לשפר את ציון ה-EAT של האתר שלך ולשפר את דירוג החיפוש שלך.

ראוי לציין שפרופילי מחבר חשובים במיוחד עבור אתרים המפרסמים תוכן הקשור לנושאים הנחשבים "הכסף שלך או החיים שלך" (YMYL). אלו הם נושאים שיש להם השפעה משמעותית על הבריאות, הבטיחות או הרווחה הפיננסית של המשתמשים, כגון ייעוץ רפואי, תכנון פיננסי או מידע משפטי. לגבי נושאי YMYL, האלגוריתם של גוגל שם דגש גדול עוד יותר על סמכותיות, ולכן חשוב לבסס את המחברים שלך כמומחים בתחומם.

בניית אמון בעזרת אמצעי אבטחה באתר

אחד המרכיבים המרכזיים בעדכון EAT של גוגל הוא אמינות, ואבטחת אתרים משחקת תפקיד מכריע ביצירת אמון עם משתמשים. כאשר משתמשים מבקרים באתר, הם רוצים לדעת שהמידע האישי שלהם מאובטח ושהם יכולים לגלוש באתר ללא חשש מפני תוכנות זדוניות או איומי אבטחה אחרים.

כדי לשפר את אבטחת האתר שלך ולבנות אמון עם הקהל שלך, יש כמה צעדים שאתה יכול לנקוט. בראש ובראשונה, ודא שהאתר שלך משתמש בהצפנת HTTPS. זה מבטיח שכל הנתונים המועברים בין האתר שלך למשתמשים שלך מוצפנים ומאובטחים. זה חשוב במיוחד אם אתה אוסף נתונים רגישים, כגון מספרי כרטיסי אשראי או מידע אישי אחר.

אמצעי אבטחה חשוב נוסף הוא לעדכן את תוכנת האתר שלך. זה כולל את מערכת ניהול התוכן שלך (CMS), כל תוספים או ערכות נושא שבהן אתה משתמש וכל תוכנה אחרת שהאתר שלך מסתמך עליה. תוכנה מיושנת יכולה להכיל פרצות אבטחה שהאקרים יכולים לנצל כדי לקבל גישה לאתר שלך או לגנוב נתוני משתמשים.

אתה יכול גם להשתמש בתוספי אבטחה כדי לשפר עוד יותר את אבטחת האתר שלך. תוספים אלה יכולים לסייע במניעת איומי אבטחה נפוצים, כגון התקפות כוח גסות, דואר זבל וזיהומים של תוכנות זדוניות. כמה תוספי אבטחה פופולריים עבור WordPress כוללים Wordfence, iThemes Security ו-Sucuri Security.

בנוסף לאמצעים הטכניים הללו, עליך להיות שקוף עם המשתמשים שלך לגבי אמצעי האבטחה של האתר שלך. שקול להוסיף דף לאתר שלך שמתאר את נוהלי האבטחה והאמצעים שלך, וודא שהמשתמשים מודעים לאופן שבו אתה מגן על הנתונים שלהם.

יצירת תוכן איכותי ונחקר היטב

אחד הגורמים החשובים ביותר באופטימיזציה של אתר הוורדפרס שלך עבור EAT הוא יצירת תוכן איכותי ומנוסח היטב. המשמעות היא הפקת תוכן שהוא לא רק אינפורמטיבי ומרתק אלא גם מדויק ועדכני. כדי לשפר את ציון ה-EAT שלך, עליך להתמקד ביצירת תוכן המדגים את המומחיות שלך בתחום שלך, מספק תובנות יקרות ערך לקוראים שלך ונתמך על ידי מקורות אמינים.

אחת הדרכים להבטיח שהתוכן שלך נחקר היטב היא לערוך מחקר מעמיק לפני הכתיבה. זה עשוי לכלול קריאה על המגמות האחרונות בתעשייה, ביצוע סקרים או ראיונות עם מומחים, או סקירת מחקרים אקדמיים ומקורות מוסמכים אחרים. על ידי כך, אתה יכול להבטיח שהתוכן שלך מדויק ועדכני, ושאתה מספק לקוראים שלך תובנות ומידע חשובים.

חשוב גם לוודא שהתוכן שלך כתוב היטב ומובנה בצורה קלה להבנה ולניווט. המשמעות היא שימוש בשפה ברורה ותמציתית, פירוק התוכן שלך לקטעים קלים לעיכול, ושימוש בכותרות ובכותרות משנה כדי להדריך את הקוראים שלך בתוכן.

גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא אורך התוכן שלך. למרות שאין כלל מוגדר לכמה זמן התוכן שלך צריך להיות, מחקרים הראו שתוכן ארוך יותר נוטה לבצע ביצועים טובים יותר בדירוג החיפוש. הסיבה לכך היא שתוכן ארוך יותר מספק לרוב סיקור מקיף יותר של נושא נתון, ולכן הוא נתפס כסמכותי ואינפורמטיבי יותר.

האם האתר שלך מותאם לנייד?

אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת אופטימיזציה של אתר הוורדפרס שלך ל-EAT הוא האם האתר שלך ידידותי לנייד או לא. כשיותר ויותר אנשים משתמשים במכשירים הניידים שלהם כדי לגלוש באינטרנט, גוגל שמה דגש גדול יותר על ידידותיות לנייד באלגוריתם החיפוש שלה. המשמעות היא שאם האתר שלך אינו מותאם למכשירים ניידים, אתה עלול להחמיץ כמות משמעותית של תנועה ולקוחות פוטנציאליים.

כדי להבטיח שהאתר שלך מותאם לנייד, יש כמה דברים חשובים שיש לקחת בחשבון. ראשית, עליך לוודא שהעיצוב של האתר שלך רספונסיבי, כלומר שהוא מותאם כך שיתאים לגודל המסך ולכיוון של כל מכשיר. ניתן להשיג זאת באמצעות ערכת נושא רספונסיבי או על ידי התאמה אישית של קוד ה-CSS של האתר שלך.

בנוסף לעיצוב רספונסיבי, עליך גם לוודא שתוכן האתר שלך נגיש בקלות במכשירים ניידים. המשמעות היא שימוש בגופנים גדולים וקלים לקריאה, הימנעות מחלונות קופצים ומודעות ביניים שעלולות להפריע לחוויית המשתמש, וביצוע אופטימיזציה של תמונות וסרטונים עבור מכשירים ניידים.

גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא מהירות טעינת העמוד. משתמשים ניידים גולשים לעתים קרובות באינטרנט בחיבורים איטיים יותר, לכן חשוב לוודא שהאתר שלך נטען במהירות במכשירים ניידים. ניתן להשיג זאת על ידי אופטימיזציה של תמונות וסרטונים, צמצום קוד ושימוש ברשת אספקת תוכן (CDN) כדי להגיש את תוכן האתר שלך משרת קרוב יותר למשתמש.

אופטימיזציה של מהירות טעינת העמוד לדירוג טוב יותר

מהירות טעינת הדפים היא גורם קריטי ב-SEO, וזה גם היבט חשוב של EAT. גוגל הצהירה כי מהירות הדפים היא גורם דירוג, וסביר להניח שעמודים שנטענים לאט יותר יגרמו לחוויית משתמש שלילית. המשמעות היא שאם אתר הוורדפרס שלך איטי בטעינתו, סביר להניח שהוא ייענש בדירוג החיפוש. בנוסף, זמני טעינת דפים איטיים יכולים להקשות על המשתמשים לנווט באתר שלך ולמצוא את המידע שהם צריכים, מה שיכול גם לפגוע בציוני ה-EAT שלך.

כדי לבצע אופטימיזציה של אתר הוורדפרס שלך למהירות טעינת הדפים, ישנם מספר שלבים שאתה יכול לנקוט. ראשית, ודא שהתמונות שלך מותאמות לאינטרנט. טעינת תמונות גדולות ברזולוציה גבוהה עשויה להימשך זמן רב, לכן חשוב לדחוס אותן או להשתמש בגדלים קטנים יותר במידת האפשר. אתה יכול גם להשתמש בתוסף מטמון כדי לאחסן קבצים שנגישים אליהם לעתים קרובות במחשב של המשתמש, מה שיכול להאיץ את זמני טעינת הדפים.

דרך נוספת לשפר את מהירות הדף היא למזער את מספר בקשות ה-HTTP הנדרשות לטעינת האתר שלך. ניתן לעשות זאת באמצעות רשת מסירת תוכן (CDN), המאחסנת את קבצי האתר שלך במספר שרתים ברחבי העולם. כאשר משתמש מבקש את האתר שלך, השרת הקרוב ביותר אליו יספק את הקבצים, ויקצר את הזמן שלוקח לטעון את הדף.

לבסוף, חשוב לבחור בשירות אחסון אתרים מהיר ואמין. שרת איטי יכול להאט משמעותית את זמני הטעינה של הדפים, גם אם ביצעת אופטימיזציה לתמונות שלך וצימצמת את בקשות HTTP. חפש ספק אירוח המציע זמני טעינה מהירים והבטחות זמן פעולה טובות.

מינוף מדיה חברתית כדי להגביר את ציוני EAT

מדיה חברתית היא גורם חשוב יותר ויותר בבניית EAT לאתר שלך. Google מחשיבה אותות חברתיים, כגון לייקים, שיתופים והערות, כאינדיקטורים לפופולריות ולרלוונטיות של אתר אינטרנט. על ידי מינוף מדיה חברתית, אתה יכול להגביר את ציוני ה-EAT שלך ולשפר את דירוג החיפוש שלך.

אחת הדרכים להשתמש במדיה החברתית לטובתך היא על ידי שיתוף התוכן שלך בפלטפורמות מדיה חברתית פופולריות כגון פייסבוק, טוויטר ולינקדאין. על ידי כך, אתה יכול להגדיל את טווח ההגעה שלך ולמשוך יותר מבקרים לאתר שלך. זה, בתורו, יוצר יותר הזדמנויות לשיתוף התוכן שלך ולקשר אליו, מה שיכול להגביר את ציוני ה- EAT שלך.

בנוסף, ניתן להשתמש במדיה החברתית כדי לבסס את הסמכות והמומחיות שלך בתחום שלך. על ידי שיתוף קבוע של תוכן איכותי המדגים את הידע שלך, אתה יכול לבנות קהל עוקבים חזק ולבסס את עצמך כמקור מידע חשוב.

דרך נוספת למנף את המדיה החברתית עבור EAT היא על ידי מעורבות עם העוקבים שלך. תגובה לתגובות והודעות מראה שאתה אדם אמיתי שאכפת לו מהקהל שלך ומחויב לספק ערך. זה יכול לעזור לבנות אמון ואמינות עם העוקבים שלך, מה שיכול לתרגם לציוני EAT גבוהים יותר.

חשוב גם לוודא שפרופילי המדיה החברתית שלך מלאים ומעודכנים. זה כולל הוספת ביוגרפיה שמציינת בבירור מי אתה ומה אתה עושה, וכן כולל קישורים לאתר שלך ולפרופילים רלוונטיים אחרים של מדיה חברתית.

תפקידם של קישורים נכנסים ב-EAT

קישורים נכנסים הם מזמן גורם מפתח בקביעת הסמכות והרלוונטיות של אתר אינטרנט, וזה נשאר נכון בהקשר של עדכון EAT של גוגל. למעשה, קישורים נכנסים באיכות גבוהה ממקורות סמכותיים חשובים מתמיד להפגנת מומחיות ובניית סמכות. כאשר אתרים בעלי מוניטין אחרים מקשרים לתוכן שלך, זה מאותת לגוגל שהאתר שלך הוא משאב רב ערך וסמכות מהימנה בתחומך.

עם זאת, לא כל הקישורים הנכנסים נוצרים שווים. בהקשר של EAT, חשוב להתמקד בבניית קישורים נכנסים איכותיים ורלוונטיים ממקורות מוכרים. משמעות הדבר היא לחפש קישורים מאתרים אחרים הנחשבים סמכותיים בתחום שלך ושיש להם מוניטין חזק של דיוק ואמינות.

כמו כן, חשוב להימנע מעיסוק בפרקטיקות הנחשבות לספאם או מניפולטיביות, כגון רכישת קישורים נכנסים או השתתפות בהחלפת קישורים. טקטיקות אלו יכולות למעשה לפגוע בציוני ה-EAT שלך ולפגוע בדירוג החיפוש שלך לאורך זמן.

דרך יעילה אחת לבנות קישורים נכנסים באיכות גבוהה היא על ידי יצירת תוכן בעל ערך ואינפורמציה שאתרים אחרים ירצו לקשר אליו. זה יכול לכלול מחקר מקורי, מדריכי הדרכה או מאמרי דעה מעוררי מחשבה. על ידי הפקת תוכן שאתרים אחרים רוצים לחלוק עם הקהלים שלהם, אתה יכול לבנות את המוניטין שלך כמומחה ולהגדיל את הנראות שלך בתוצאות החיפוש.

אסטרטגיה יעילה נוספת היא לפנות לאתרים אחרים בתחומך וליצור איתם קשרים. זה יכול לכלול פרסום אורח באתרים שלהם, שיתוף פעולה בפרויקטים משותפים, או פשוט מעורבות איתם ברשתות חברתיות. על ידי בניית קשרים עם אתרים סמכותיים אחרים, אתה יכול להגדיל את הסבירות שהם יקשרו לתוכן שלך ויעזרו להגביר את ציוני ה-EAT שלך.

כיצד לעקוב אחר התקדמות EAT

אחד האתגרים המרכזיים של אופטימיזציה של אתר וורדפרס שלך עבור EAT הוא מעקב אחר ההתקדמות שלך לאורך זמן. אמנם אין מדד אחד שיכול למדוד במדויק את ציון ה-EAT שלך, אך ישנם מספר כלים וטכניקות שתוכל להשתמש בהם כדי לעקוב אחר ההתקדמות שלך ולזהות אזורים לשיפור.

דרך יעילה אחת לעקוב אחר התקדמות ה-EAT שלך היא להשתמש ב-Google Analytics. על ידי מעקב אחר תנועת החיפוש האורגני של האתר שלך, שיעורי היציאה מדף הכניסה והזמן באתר, אתה יכול לקבל תחושה כיצד משתמשים מקיימים אינטראקציה עם התוכן שלך והאם מאמצי ה-EAT שלך משתלמים. בנוסף, אתה יכול להשתמש ב-Google Search Console כדי לעקוב אחר דירוג החיפוש שלך ולזהות את כל הבעיות שעשויות להשפיע על ציון ה-EAT שלך.

כלי שימושי נוסף לניטור התקדמות ה- EAT שלך הוא SEMrush. פלטפורמה זו מספקת מגוון של כלים לקידום אתרים ושיווק תוכן, כולל תכונת ביקורת אתרים שיכולה לעזור לך לזהות בעיות הקשורות ל-EAT כגון תוכן באיכות נמוכה או מבנה אתר לקוי. SEMrush מספקת גם כלי ניתוח תחרותיים שיכולים לעזור לך למדוד את ציון ה-EAT שלך מול אתרים אחרים בענף שלך.

בנוסף לשימוש בכלים אלה, חשוב לסקור ולעדכן באופן קבוע את תוכן האתר שלך כדי לוודא שהוא עומד בקריטריוני ה-EAT של Google. משמעות הדבר היא יצירת תוכן איכותי ונחקר היטב המוכיח את המומחיות והסמכות שלך בתחום שלך. זה גם אומר להבטיח שהאתר שלך מאובטח, קל לניווט ומותאם למכשירים ניידים.

האם חווית משתמש (UX) משחקת חלק ב-EAT?

חווית משתמש (UX) היא גורם מפתח בהצלחתו של כל אתר, וזה לא שונה בכל הנוגע ל-EAT. למעשה, לחוויית משתמש חיובית יכולה להיות השפעה משמעותית על ציון ה-EAT של אתר אינטרנט, מה שיכול בתורו להשפיע על דירוג החיפוש שלו. הנה מבט מקרוב על האופן שבו UX משחק חלק ב-EAT:

 • 1. ניווט באתר:
  אחד המרכיבים המרכזיים של חווית משתמש טובה הוא ניווט קל. אתרים מאורגנים היטב וקלים לניווט נוטים יותר להיראות כמקורות מידע מוסמכים. הסיבה לכך היא שמשתמשים יכולים למצוא את מה שהם מחפשים במהירות ובקלות, מה שמוביל בתורו לחוויית משתמש חיובית.
 • 2. אופטימיזציה לנייד:
  מכיוון שרוב תעבורת האינטרנט מגיעה כעת ממכשירים ניידים, חשוב מתמיד להבטיח שהאתר שלך מותאם לנייד. סביר להניח שאתרים שאינם ידידותיים לנייד יהיו בעלי שיעור יציאה גבוה יותר מדף הכניסה, מה שעלול להשפיע לרעה על ציון ה-EAT שלהם. מצד שני, אתרים מותאמים לנייד נוטים יותר לספק חווית משתמש חיובית, מה שיכול לתרום לציון EAT גבוה יותר.
 • 3. מהירות טעינת עמוד:
  גורם מפתח נוסף שמשפיע על חווית המשתמש הוא מהירות טעינת העמוד. אתרים שנטענים מהר נוטים יותר לספק חווית משתמש חיובית, בעוד שלאתרים שנטענים איטיים יש סיכוי גבוה יותר לתסכל משתמשים ולהוביל לשיעור יציאה גבוה מדף הכניסה. זה, בתורו, יכול להשפיע לרעה על ציון ה-EAT של אתר אינטרנט.

החשיבות של עדכון קבוע של התוכן שלך

עדכון קבוע של תוכן אתר הוורדפרס שלך הוא מרכיב חיוני באופטימיזציה עבור EAT. הנה שלוש סיבות לכך:

 • 1. תוכן טרי מאותת רלוונטיות
  גוגל מתגמלת אתרים המתעדכנים באופן קבוע בתוכן רענן ואיכותי. על ידי פרסום קבוע של תוכן חדש, אתה מסמן לגוגל שהאתר שלך רלוונטי ומעודכן, מה שיכול לשפר את דירוג החיפוש שלך. בנוסף, עדכון קבוע של התוכן שלך יכול לעזור לשמור על מעורבות הקהל שלך ולחזור לעוד.

  2. תוכן מיושן עלול לפגוע במוניטין שלך
  תוכן מיושן או לא מדויק עלול לפגוע במוניטין ובאמינות של האתר שלך. אם משתמשים נתקלים במידע מיושן באתר שלך, הם עשויים לפקפק במומחיות ובסמכות של האתר שלך באופן כללי. כדי להימנע מכך, הקפד לבדוק ולעדכן באופן קבוע את התוכן שלך כדי להבטיח שהוא מדויק ועדכני.

 • 3. עדכוני תוכן מספקים הזדמנויות לאופטימיזציה
  כאשר אתה מעדכן את התוכן שלך, יש לך הזדמנות לבצע אופטימיזציה שלו עבור EAT. זה יכול לכלול הוספת מילות מפתח רלוונטיות, קישור למקורות מוסמכים אחרים והבטחה שהתוכן שלך נחקר היטב ואינפורמטיבי. על ידי אופטימיזציה של התוכן שלך עבור EAT, אתה יכול לשפר את דירוג החיפוש שלך ולבנות אמון עם הקהל שלך.

  בנוסף ליתרונות אלו, עדכון קבוע של התוכן שלך יכול גם לעזור לך להישאר לפני המתחרים. על ידי פרסום קבוע של תוכן חדש ואיכותי, אתה יכול לבסס את עצמך כמוביל מחשבה בתחומך ולמשוך יותר תנועה לאתר שלך.

סיפורי הצלחה של EAT: ללמוד מהטובים ביותר

מכיוון שעדכון ה-EAT של גוגל ממשיך להטביע את חותמו על דירוגי החיפוש, חשוב להסתכל על אתרים מצליחים שעשו אופטימיזציה לאתרים שלהם ל-EAT. על ידי למידה מסיפורי ההצלחה הללו של EAT, תוכל לקבל תובנות לגבי האסטרטגיות והטקטיקות שסייעו לאתרים אחרים להשיג דירוג גבוה יותר ונראות רבה יותר בתוצאות החיפוש.

 • ביסוס מומחיות:
  מרפאת מאיו

  מרפאת מאיו היא דוגמה מצוינת לאתר שהצליח לבסס מומחיות בתחומו. האתר כולל צוות של מומחים רפואיים המספקים מידע סמכותי במגוון רחב של נושאי בריאות. בנוסף, תוכן האתר נחקר ומצוטט היטב, מה שעוזר לבסס את אמינות האתר. על ידי ייצור עקבי של תוכן איכותי המפגין מומחיות, הצליחה מרפאת Mayo לשמור על מעמדה כאתר המדורג בראש בנישת הבריאות והבריאות.

 • רשות הבנייה:
  פורבס

  פורבס הוא אתר נוסף שביצע בהצלחה את האתר שלו ל-EAT. האתר נתפס כמקור סמכותי לחדשות עסקיות ופיננסיות, בין היתר הודות לצוות התורמים המומחים שלו ולסטנדרטים העריכה המחמירים שלו. פורבס מציגה גם נוכחות חזקה במדיה החברתית, שעוזרת לבסס עוד יותר את סמכותה ולהגיע לקהל רחב יותר. על ידי בניית סמכות באמצעות תורמים מומחים, תקני עריכה קפדניים ונוכחות חזקה במדיה החברתית, פורבס הצליח לשמור על מעמדו כאתר המדורג בראש בנישת העסקים והפיננסים.

 • הפגנת אמינות:
  אמזון

  אמזון היא דוגמה מצוינת לאתר שהפגין בהצלחה מהימנות למשתמשים שלו. האתר כולל תהליך קופה מאובטח, מדיניות פרטיות ברורה ותמיכת לקוחות חזקה, שעוזרים לבסס אמון עם המשתמשים שלו. בנוסף, אמזון מציגה ביקורות שנוצרו על ידי משתמשים, המספקות הוכחה חברתית ומבססת עוד יותר את מהימנות האתר. על ידי הפגנת מהימנות באופן עקבי באמצעות אמצעי האבטחה, תמיכת הלקוחות והביקורות שנוצרו על ידי משתמשים, אמזון הצליחה לשמור על מעמדה כאתר המדורג בראש בנישת המסחר האלקטרוני.

מסקנה: התאמת האסטרטגיה שלך להצלחת EAT

לסיכום, עדכון ה-EAT של גוגל הוא התפתחות משמעותית בעולם ה-SEO, וכזו שבעלי אתרים ומשווקים דיגיטליים צריכים לקחת ברצינות. על ידי התמקדות בגורמי המפתח של מומחיות, סמכותיות ואמינות, אתה יכול לשפר את דירוג החיפוש שלך, להביא יותר תנועה לאתר שלך ולבסס את עצמך כמקור מידע מהימן בתחומך.

כדי להתאים את האסטרטגיה שלך להצלחת EAT, עליך להתמקד במספר תחומים מרכזיים. ראשית, ודא שלמחברי האתר שלך יש את האישורים והניסיון הדרושים כדי להפגין מומחיות בתחומים שלהם. זה עשוי להיות כרוך בהוספת ביוגרפיה של מחבר, כולל כישורים וניסיון רלוונטיים, והדגשת פרסים או שבחים בתעשייה.

שנית, עליך להתמקד בבניית סמכות ואמון עם הקהל שלך. ניתן להשיג זאת על ידי הטמעת אמצעי אבטחת אתרים, כגון תעודות SSL, ועל ידי יצירת תוכן איכותי ומחוקר היטב שהוא אינפורמטיבי ומרתק כאחד. כדאי גם להתמקד בפיתוח נוכחות חזקה במדיה החברתית, שכן זה יכול לעזור לבנות את המוניטין שלך כמקור מידע סמכותי.

שלישית, ודא שהאתר שלך מותאם למכשירים ניידים ושהוא נטען במהירות. גוגל מייחסת ערך גבוה לחוויית המשתמש, ואתרים שהטעינה אטית או קשה לניווט צפויים להיענש בדירוג החיפוש.

לבסוף, עקוב אחר התקדמות ה-EAT של האתר שלך באופן קבוע, ובצע התאמות לפי הצורך. זה עשוי לכלול עדכון התוכן שלך, בניית קישורים נכנסים חדשים או ביצוע שינויים בעיצוב או בפונקציונליות של האתר שלך.

אופטימיזציה של אתר הוורדפרס שלך לאחר עדכון EAT:

גורמים דוגמאות פגיעה חשיבות (1-10)
מומחיות מידע על דף, ביוגרפיה של מחבר וכו'. חיובי 10
סמכותיות אזכורים בעיתונות, ביקורות וכו'. חיובי 9
אמינות תעודות SSL, מדיניות פרטיות וכו'. חיובי 8
איכות תוכן דקדוק ואיות, קריאות וכו'. חיובי 7

לסיכום, התאמה לעדכון EAT דורשת גישה ממוקדת בהפגנת מומחיות, סמכות ואמינות בתוכן שלך. על ידי ביצוע האסטרטגיות המתוארות במאמר זה, תוכל לבצע אופטימיזציה של אתר הוורדפרס שלך לדירוג חיפוש טוב יותר ולהישאר לפני המתחרים.

שאלות נפוצות
אנחנו בצדק מדיה מתמחים בשיווק ויחסי ציבור בדיגיטל. בנוסף, כחלק מהפעילות שלנו אנחנו נותנים שירותי ייעוץ ומיתוג לארגונים מגוונים. צוות המשרד שלנו מורכב ממומחים מנוסים ומובילים בתחום, המספקים שירותי ייעוץ מקצועיים ויעילים לכל לקוח. אנו מייצגים את הלקוח ומתאימים את הפתרונות שלנו לצרכיו המיוחדים והאישיים של כל ארגון. בצדק מדיה אנו מתמחים בפיתוח אסטרטגיות מתקדמות של מיתוג ופרסום וביישום של פתרונות יצירתיים וחדשניים לקידום המותג ופיתוח העסקי של הלקוחות שלנו. אנו מאמינים בערך השירות המקצועי וביכולתנו לספק ללקוחותינו שירותים מצוינים וברמה הגבוהה ביותר. אנו מחפשים לפעול בצורה שותפותית עם לקוחותינו כדי להבין את צרכיהם ולספק להם את הפתרונות המתאימים ביותר לכל מקרה. אנו מזמינים את הלקוחות לצפות בעמוד שלנו ולפנות אלינו עם כל שאלה או דרישה שיש להם.
פונים אלינו לפגישת ייעוץ פיזית במשרדנו או בזום ומתחילים תהליך קידום מקצועי
קודם כל חשוב לבצע תיאום ציפיות מלא ולבדוק שחברת הפרסום עם ניסיון בסוג העסק שלכם.
אין צורך או חובה להיפגש פיזית, אפשר להפגש גם בזום או בגוגל מיט, אך כמובן שתמיד כיף יותר להפגש ולהכיר פנים מול פנים! וגם… יש לנו אחלה קפה!
 
תוכן עניינים
שיתוף המאמר
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Picture of יעקב צדק
יעקב צדק

יעקב צדק - מייסד קבוצת צדק מדיה,
חברת פרסום המעניקה שירותי פרסום ויחסי ציבור לעסקים, ארגונים וחברות.
צדק אקדמי , מכללת קורסים אונליין ביזמות שיווק וטכנולוגיה לקהל הפרטי, ארגונים וחברות נובילות.

לחצו על הכפתור ומלאו את טופס ההתאמה
קצת תוצאות של לקוחותינו

התוכן באתר נוצר על ידי מערכת LAZYSEO AI המערכת הראשונה בעולם ליצרת תוכן AI בעברית

סרטונים אחרונים מהפודקאסט
מאמרים אחרונים בנושאי שיווק
עקבו אחרינו
רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה
שתכוון אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

הגיע הזמן לייצר לקוחות לעסק

עם פרסום מהחלל החיצון !

זה הכל עניין של דרך...
איך עובד התהליך אצלנו?
הובלנו מהלכים גם
בתקשורת
ישראל היום

"לקראת הולנטיין הקרב ובא, פייסבוק פרסמו מחקר חדש ובו הם בדקו איך מגיבים אנשים ששינו את הסטטוס שלהם ממערכת יחסים לרווק/ה…"

להמשך קריאה..

וואלה

" רבים הבחינו בפעילות של אלמוני בשם מנשה בטיטו בגוגל וברשתות. הגיע הזמן לשים סוף לתעלומה – מנשה בטיטו הוא אדם שלא קיים, שם רנדומלי שנבחר על ידי חברת BUYPOST כדי לבחון מי ממקדמי האתרים ומנהלי מותג ברשת יכבוש את המקום הראשון בביטוי חדש בגוגל תוך 30 ימים בלבד…"

להמשך קריאה..

לוגו מאקו

לפני יומיים הותיר אחריו חייל צעיר מכתב ובו הסביר מדוע שם קץ לחייו, הסיבה, כך כתב היא בעקבות חובות כלכליים. מכתב ההתאבדות שלו מעלה כעת סימני שאלה רבים, בכל הנוגע ליכולת של צה"ל לעזור כלכלית לחיילים. בריאיון ל"חי בלילה" שיתף קרוב המשפחה של המנוח בתחושות הקשות: "כשאין לך שום דבר אתה מרגיש לבד"

להמשך קריאה..

...Walk the talk
עזבו דיבורי סרק... זה מה שמספרים על הליווי שלנו
יש לכם על מי לסמוך....
שותפי פייסבוק
Meta Business Partner
שותפי גוגל
google partner