"How Google's EAT Update Affects SEO and Adapting Your Strategy" – a guide on optimizing your WordPress site for improved search rankings post EAT update.

משרד פרסום דיגיטלי שמייצר לידים לעסק שהופכים ללקוחות
מחפשים משרד פרסום דיגיטלי מומלץ?

רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה שתכווין אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

מאמר זה דן בהשפעה של עדכון EAT של גוגל על אסטרטגיות SEO ומספק מדריך מקיף לאופטימיזציה של אתר וורדפרס שלך לדירוג חיפוש משופר לאחר עדכון EAT.

לוגו עדכון EAT של גוגל
לוגו עדכון EAT של גוגל

מה זה EAT ולמה זה משנה?

עדכון EAT של גוגל מתייחס לדגש של מנוע החיפוש על מומחיות, סמכותיות ואמינות בעת הערכת איכות התוכן של אתר אינטרנט. לעדכון, שהוצג לראשונה ב-2018, הייתה השפעה משמעותית על דירוג החיפוש ואילץ את בעלי אתרים ואנשי מקצוע בתחום ה-SEO להתאים את האסטרטגיות שלהם בהתאם. במדריך זה, נסקור מקרוב מהי EAT ומדוע זה חשוב.

 • מומחיות:
  אחד המרכיבים העיקריים של EAT הוא מומחיות. במילים אחרות, גוגל רוצה לראות שהתוכן באתר שלך נכתב על ידי אנשים בעלי רמה גבוהה של ידע וניסיון בתחומם. המשמעות היא שאם אתה מפרסם תוכן בנושא מסוים, עליך לוודא שהכותבים שיוצרים את התוכן הזה הם מומחים בתחום זה. זה חשוב במיוחד עבור אתרי אינטרנט המתמקדים בנושאים הקשורים לבריאות, פיננסים ותחומים אחרים שבהם מידע לא מדויק עלול לגרום לתוצאות חמורות.
 • סמכותיות:
  בנוסף למומחיות, גוגל מייחסת ערך גבוה גם לסמכותיות. הכוונה היא למוניטין ולאמינות של האתר ושל האנשים שיוצרים את התוכן. אתרים שנתפסים כסמכותיים נוטים יותר לדרג גבוה יותר בתוצאות החיפוש. על מנת לבסס סמכותיות, בעלי אתרים צריכים להציג את האישורים שלהם, להדגיש כל פרסים או הכרה שהם קיבלו, ולהפגין את המומחיות שלהם באמצעות תוכן באיכות גבוהה.
 • אמינות:
  לבסוף, גוגל גם שמה דגש חזק על אמינות. המשמעות היא שאתרים צריכים להוכיח שהם אמינים ושקופים. זה כולל מתן מידע ברור על מי אחראי לאתר, הבטחת האתר מאובטח ונקי מתוכנות זדוניות, ושקיפות לגבי כל קשרי שותפים או תוכן ממומן.

"התוכן הוא המלך": מבט מקרוב על המומחיות

כשזה מגיע לעדכון EAT של גוגל, התוכן הוא המלך. ומומחיות היא היהלום שבכתר. העדכון שם דגש רב יותר על המומחיות, הסמכותיות והאמינות של התוכן באתר. המשמעות היא שאם אתה רוצה שהאתר שלך ידורג טוב, תצטרך להתמקד ביצירת תוכן איכותי ומומחה. אבל מה בדיוק המשמעות של מומחיות בהקשר הזה? בואו נסתכל מקרוב.

 • תוכן מומחה:
  מה זה ולמה זה חשוב
  תוכן מומחה הוא תוכן שמפגין הבנה עמוקה של הנושא הנדון. זה תוכן שנכתב על ידי מישהו שיש לו את האישורים, הניסיון והידע הדרושים כדי לספק תובנות ומידע יקרי ערך לקוראים. עדכון ה-EAT של גוגל מעניק ערך גבוה לתוכן מומחים מכיוון שהוא רוצה להבטיח שהמשתמשים מקבלים מידע מדויק ואמין.
 • חשיבות המומחיות בנישה שלך
  אם אתה רוצה ליצור תוכן מומחה, תצטרך להיות בעל מומחיות בנישה שלך. משמעות הדבר היא שאתה צריך הבנה עמוקה של התעשייה שלך, ולהיות מסוגל לספק תובנות ונקודות מבט ייחודיות על הנושאים שאתה מכסה. חשוב להישאר מעודכן בחדשות, המגמות וההתפתחויות האחרונות בענף שלך כדי שתוכל לספק תוכן בזמן ורלוונטי לקוראים שלך.
 • ביסוס המומחיות שלך
  ביסוס המומחיות שלך לוקח זמן ומאמץ, אבל זה שווה את זה בטווח הארוך. יש מספר דברים שאתה יכול לעשות כדי לבסס את עצמך כמומחה בנישה שלך. אתה יכול ליצור תוכן שמציג את הידע והמומחיות שלך, להשתתף באירועים וכנסים בתעשייה, ולהתחבר עם מומחים אחרים בתחומך. אתה יכול גם ליצור נוכחות מקוונת חזקה על ידי שמירה על נוכחות פעילה במדיה חברתית, השתתפות בפורומים ובקהילות מקוונות ופרסום אורח באתרים אחרים.

רשות מקימה: בניית אמון באמצעות אמינות

אחד הגורמים המרכזיים שבהם מתמקד עדכון EAT של גוגל הוא ביסוס סמכות ובניית אמון באמצעות אמינות. בעידן הדיגיטלי של היום, שבו כל אחד יכול ליצור ולפרסם תוכן באינטרנט, חשוב יותר מאי פעם לבסס את עצמך כמומחה בתחומך. המשמעות היא יצירת תוכן שמפגין את הידע והמומחיות שלך, כמו גם הצגת האישורים והניסיון שלך.

כדי לבסס סמכות, חשוב להתמקד ביצירת תוכן איכותי ומומחה המספק ערך אמיתי לקהל שלך. המשמעות היא ביצוע מחקר יסודי ומתן מידע מדויק המגובה במקורות אמינים. זה גם אומר לכתוב בצורה ברורה ותמציתית שקל לקהל שלך להבין.

בנוסף ליצירת תוכן מומחה, חשוב גם להציג את האישורים ואת פרופילי המחבר שלך. זה יכול לכלול הדגשת ההשכלה, הניסיון וההסמכה המקצועית שלך. על ידי כך, אתה מבסס את עצמך כמקור מידע אמין ובונה אמון עם הקהל שלך.

היבט חשוב נוסף של בניית סמכות הוא בניית פרופיל קישורים נכנסים חזק. זה אומר להרוויח קישורים מאתרים סמכותיים אחרים בתעשייה שלך. כאשר אתרים בעלי מוניטין אחרים מקשרים לתוכן שלך, זה מאותת לגוגל שהתוכן שלך הוא בעל ערך ואמין.

אמינות: הבטחת אבטחה ושקיפות מקוונים

בנוסף למומחיות וסמכות, אמינות היא גורם מכריע שעדכון ה-EAT של גוגל לוקח בחשבון בעת הערכת איכות התוכן של אתר אינטרנט. אמינות מתייחסת לרמת האבטחה והשקיפות שהאתר מספק למשתמשים שלו. משמעות הדבר היא שמשתמשים צריכים להרגיש בטוחים בעת הגלישה באתר שלך ולסמוך על כך שהמידע הניתן מדויק ואמין.

אחת הדרכים להבטיח מהימנות היא ליישם אמצעי אבטחה באתר הוורדפרס שלך. זה כולל שימוש בתעודת SSL כדי להצפין נתונים ולהגן על פרטי המשתמש, כמו גם עדכון ותחזוקה שוטפת של תוספי האבטחה והתוכנות של האתר שלך. חשוב גם להיות שקוף לגבי המטרה והבעלות של האתר שלך. ניתן להשיג זאת על ידי מתן מידע ברור ומדויק על החברה או הארגון שלך, כמו גם הבטחה שפרטי הקשר ומדיניות הפרטיות שלך נגישים בקלות למשתמשים.

היבט נוסף של מהימנות הוא הבטחת התוכן של האתר שלך מדויק ומעודכן מבחינה עובדתית. משמעות הדבר היא עריכת מחקר יסודי, ציטוט מקורות ועדכון קבוע של התוכן שלך כדי לשקף מידע חדש או שינויים בתעשייה. חשוב גם להימנע מכותרות ותוכן מטעים או בסגנון קליקבייט, מכיוון שהדבר עלול לשחוק את האמון והאמינות בקרב הקהל שלך.

כיצד משפיע עדכון EAT על אתרי וורדפרס?

לעדכון EAT של גוגל הייתה השפעה משמעותית על SEO, במיוחד עבור אתרי וורדפרס. העדכון מדגיש את החשיבות של מומחיות, סמכות ואמינות בתוכן, מה שהופך את זה חיוני לבעלי אתרים לבצע אופטימיזציה לאתרים שלהם בהתאם. המשמעות היא שאתרים שלא יעמדו בקריטריונים של Google EAT עשויים לראות ירידה בדירוג החיפוש, וכתוצאה מכך ירידה בתנועה ובנראות.

אתרי וורדפרס, במיוחד, מושפעים מעדכון EAT בשל הפופולריות והשימוש הנרחב שלהם. כתוצאה מכך, בעלי אתרים חייבים לנקוט בצעדים כדי להבטיח שהאתרים שלהם עומדים בתקני EAT של Google כדי לשמור על דירוג החיפוש שלהם. זה כולל יצירת תוכן איכותי ומומחה, הקמת סמכות באמצעות קישורים נכנסים ואישורים, והבטחת חוויה מאובטחת וידידותית למבקרים.

אחד האתגרים העיקריים עבור בעלי אתרי וורדפרס הוא לעמוד בקצב של תקני EAT המתפתחים כל הזמן. זה מחייב להישאר מעודכן לגבי העדכונים והשינויים של Google ולהתאים את האסטרטגיה שלך בהתאם. בנוסף, בעלי אתרים חייבים להיות ערניים לגבי מעקב אחר ביצועי ה-EAT של האתר שלהם ב-Google Search Console ולטפל בכל בעיה או חששות שמתעוררים.

האם אתר הוורדפרס שלך מוכן לעדכון EAT?

עדכון EAT העלה את הרף לאיכות התוכן ושם דגש רב יותר על מומחיות, סמכות ואמינות. כתוצאה מכך, אתרים עם תוכן באיכות נמוכה ותעודות מחבר חלשות צפויים לראות ירידה בדירוג החיפוש שלהם. אם יש לך אתר וורדפרס, חשוב להעריך האם האתר שלך עומד בתקני EAT של גוגל ולנקוט בצעדים לאופטימיזציה של התוכן והאתר שלך בהתאם.

ראשית, שקול את המומחיות של יוצרי התוכן שלך. האם הם מוסמכים, מנוסים ובקיאים בתחומם? חשוב להציג את האישורים שלהם ולבסס אותם כמובילי התעשייה כדי להפגין את המומחיות שלהם. באופן דומה, התוכן שלך צריך להיות נחקר היטב, אינפורמטיבי ומדויק כדי לבסס את סמכות האתר שלך.

לאחר מכן, הערך את מהימנות האתר שלך. האם יש לך מדיניות פרטיות ותנאי שימוש ברורים? האם אתה שקוף לגבי העסק שלך ופרטים ליצירת קשר? הבטחת חוויה מאובטחת וידידותית למשתמש יכולה גם לבנות אמון עם הקהל שלך.

אם לא עדכנת את אתר הוורדפרס שלך לאחרונה, חשוב לוודא שהוא מותאם למובייל ולמהירות הדף. גוגל הדגישה את החשיבות של חווית משתמש, ודפים בטעינה איטית או עיצובים שאינם ידידותיים לניידים יכולים להשפיע לרעה על ציון ה-EAT שלך.

על ידי שימוש בסימון סכימה ובנתונים מובנים, אתה יכול לספק הקשר נוסף לתוכן שלך ולשפר את הנראות שלו בתוצאות החיפוש. מינוף מדיה חברתית וביקורות מקוונות יכול גם לאותת לגוגל שהאתר שלך אמין וסמכותי.

אופטימיזציה של אתר הוורדפרס שלך עבור EAT: מדריך שלב אחר שלב

מכיוון שעדכון ה-EAT של גוגל ממשיך להשפיע על דירוג החיפוש, חיוני לבעלי אתרים ומשווקים דיגיטליים להתאים את האסטרטגיות שלהם כדי לעמוד בהנחיות החדשות הללו. במדריך שלב אחר שלב זה, נחקור כיצד לבצע אופטימיזציה של אתר הוורדפרס שלך עבור EAT, תוך התמקדות בתחומי מפתח כגון מומחיות תוכן, בניית סמכות ואמינות. על ידי ביצוע שיטות עבודה מומלצות אלה, תוכל לשפר את נראות החיפוש של האתר שלך וליצור נוכחות מקוונת חזקה בתעשייה שלך. אז בואו נצלול פנימה ונחקור את עולם האופטימיזציה של EAT לוורדפרס!

הצעד הראשון באופטימיזציה של אתר הוורדפרס שלך עבור EAT הוא להבין מה כולל העדכון הזה ומדוע זה חשוב. EAT ראשי תיבות של "מומחיות, סמכות ואמינות", וזו מערכת של קווים מנחים שגוגל משתמשת בהם כדי להעריך את איכות האתר והתוכן שלו. בעיקרו של דבר, EAT נועד להבטיח שמשתמשים ניגשים למידע מדויק, אמין ואמין כשהם מחפשים נושאים באינטרנט. המשמעות היא שאתרים שמפגינים רמות גבוהות של מומחיות, סמכות ואמינות נוטים יותר לדירוג טוב בתוצאות החיפוש.

הצגת אישורים ופרופילי מחבר

כשמדובר בביסוס סמכות והפגנת מומחיות, הצגת אישורים ופרופילי מחבר יכולה להיות יעילה להפליא. על ידי מתן מידע לקוראים על הכישורים, ההשכלה והניסיון המקצועי שלך, אתה יכול לבנות אמון ואמינות עם הקהל שלך. בנוסף, פרופילי מחבר יכולים לעזור להבדיל בין התוכן שלך ממקורות אחרים ולהבהיר שאתה מקור מידע אמין ואמין.

דרך אחת להציג את האישורים שלך היא לכלול אותם בביוגרפיה של המחבר שלך, שניתן להציג באתר שלך או בסוף פוסטים בודדים בבלוג. הביוגרפיה הזו צריכה להיות תמציתית ואינפורמטיבית, ולהדגיש את הניסיון והכישורים הרלוונטיים ביותר שלך. ייתכן שתרצה לשקול לכלול צילום ראש או אלמנטים ויזואליים אחרים כדי להפוך את הפרופיל שלך למושך ואישי יותר.

מרכיב חשוב נוסף בהצגת אישורים הוא הבטחת שהתוכן שלך מיוחס כראוי למחבר שלו. משמעות הדבר היא לכלול את שמך ואישורים רלוונטיים בתחילת או בסופו של כל פוסט בבלוג, יחד עם קישור לביוגרפיה של המחבר או לאתר שלך. זה לא רק עוזר לבסס את הסמכות שלך אלא גם עוזר לקוראים למצוא יותר תוכן ממך בעתיד.

חשוב גם לשקול את ההשפעה של מדיה חברתית על פרופיל המחבר שלך. על ידי שמירה על נוכחות פעילה בפלטפורמות הרלוונטיות של מדיה חברתית, תוכל לבסס את המומחיות שלך ולהגיע לקהל רחב יותר. זה יכול לכלול שיתוף פוסטים בבלוג שלך במדיה חברתית, שיתוף פעולה עם קוראים ואנשי מקצוע אחרים בתעשייה ושיתוף חדשות ותובנות רלוונטיות.

בניית פרופיל קישורים נכנסים חזק

אחד הגורמים הקריטיים ביותר להשגת דירוג גבוה יותר במנועי החיפוש הוא בעל פרופיל קישורים נכנסים חזק. קישורים נכנסים הם קישורים מאתרים חיצוניים שמפנים אל האתר שלך, מה שמצביע על כך שאחרים מוצאים את התוכן שלך בעל ערך וסמכותי. עם זאת, לא כל הקישורים הנכנסים נוצרים שווים. למעשה, עדכון ה-EAT של גוגל מדגיש את החשיבות של איכות על פני כמות בכל הנוגע לקישורים נכנסים.

 • הבנת החשיבות של קישורים נכנסים איכותיים:
  קישורים נכנסים איכותיים הם אלו שרלוונטיים לנישה שלך ומגיעים ממקורות אמינים וסמכותיים. קישורים נכנסים באיכות גבוהה יכולים לעזור לבסס את הסמכות ואת האמינות של האתר שלך בענף שלך. לעומת זאת, קישורים נכנסים באיכות נמוכה או ספאמיים יכולים לפגוע במוניטין של האתר שלך ולהשפיע לרעה על דירוג מנוע החיפוש שלך.
 • כיצד לבנות פרופיל קישורים נכנסים חזק:
  בניית פרופיל קישורים נכנסים חזק דורשת זמן ומאמץ, אבל זה חלק מכריע בכל אסטרטגיית SEO מוצלחת. הנה כמה טיפים שיעזרו לך להתחיל:
 • 1. צור תוכן באיכות גבוהה:
  הצעד הראשון לבניית פרופיל קישורים נכנסים חזק הוא יצירת תוכן איכותי שאחרים ירצו לקשר אליו. זה יכול לכלול מאמרים, אינפוגרפיקה, סרטונים ומשאבים יקרי ערך אחרים המספקים מידע שימושי לקהל היעד שלך.
 • 2. פנה לאתרים רלוונטיים:
  לאחר שיצרת תוכן איכותי, פנה לאתרים רלוונטיים בענף שלך ובקש מהם לקשר לתוכן שלך. זה יכול להיעשות באמצעות הסברה בדוא"ל או מדיה חברתית.
 • 3. בלוגים לאורחים:
  דרך יעילה נוספת לבנות קישורים נכנסים היא באמצעות בלוגים לאורחים. חפש בנישה שלך אתרים בעלי מוניטין שמקבלים פוסטים אורחים ותורמים תוכן איכותי הכולל קישורים חזרה לאתר שלך.

הבטחת חוויה בטוחה וידידותית למשתמש

בנוסף למומחיות ולסמכות, עדכון ה-EAT של גוגל שם דגש חזק גם על חווית משתמש. אתרים המספקים חוויה חיובית, מאובטחת וידידותית למשתמש נוטים יותר לדירוג גבוה בתוצאות החיפוש. אתר מאובטח עוזר להגן על המידע האישי של המשתמשים ומספק תחושת אמינות, בעוד שאתר ידידותי למשתמש מקל על המבקרים לנווט ולמצוא את מה שהם מחפשים.

כדי להבטיח חוויה מאובטחת וידידותית למשתמש, חשוב להתחיל עם הבסיס. זה כולל שימוש בהצפנת HTTPS כדי להגן על נתוני משתמש והתקנת תוספי אבטחה כדי להגן מפני ניסיונות פריצה ותוכנות זדוניות. חשוב גם לעדכן באופן קבוע תוספים וערכות נושא כדי להבטיח שהם נקיים מפגיעות ותואמים לגרסה העדכנית ביותר של וורדפרס.

בנוסף לאבטחה, ניתן להשיג חוויה ידידותית למשתמש באמצעות עיצוב וניווט באתר. זה כולל שימוש בפריסה ברורה ועקבית, גופנים וצבעים קלים לקריאה ותפריטי ניווט אינטואיטיביים. מבקרים אמורים להיות מסוגלים למצוא בקלות את מה שהם מחפשים, בין אם זה מוצר או שירות ספציפי, מידע ליצירת קשר או פוסט בבלוג.

אופטימיזציה לנייד היא מרכיב מרכזי נוסף בחוויית משתמש, מכיוון שיותר ויותר אנשים ניגשים לאתרים מהסמארטפונים והטאבלטים שלהם. עיצוב רספונסיבי לנייד מבטיח שהאתר שלך נראה ומתפקד כראוי במסכים קטנים יותר, בעוד מהירות טעינה מהירות עוזרת לשמור על מעורבות המבקרים ולמנוע מהם לעזוב עקב זמני טעינה איטיים.

אופטימיזציה לנייד ולמהירות דף

אופטימיזציה לנייד ומהירות הדף הפכו לגורמים חשובים יותר ויותר בקידום אתרים וחווית משתמש. כאשר רוב משתמשי האינטרנט ניגשים לאתרים דרך המכשירים הניידים שלהם, גוגל שמה דגש חזק על אתרים ידידותיים לנייד. למעשה, גוגל אף הטמיעה גישת אינדקס מובייל-first, שבה הגרסה הניידת של האתר מקבלת עדיפות על פני גרסת הדסקטופ בתוצאות החיפוש.

מהירות הדף הפכה גם לגורם מכריע הן בקידום אתרים והן בחוויית המשתמש. אתר בטעינה איטית יכול להוביל לשיעורי יציאה גבוהים יותר של נטישה, מעורבות נמוכה יותר ודירוג חיפוש נמוך יותר. גוגל אפילו הציגה כלי PageSpeed Insights כדי לעזור לבעלי אתרים למדוד ולשפר את מהירות הדף שלהם.

כדי לבצע אופטימיזציה של אתר הוורדפרס שלך למובייל ולמהירות הדף, יש כמה צעדים שאתה יכול לנקוט. ראשית, ודא שהאתר שלך מותאם לנייד על ידי שימוש בעיצוב רספונסיבי או נושא ספציפי לנייד. זה יבטיח שהאתר שלך יתאים את עצמו לגדלים שונים ולמכשירים שונים.

לאחר מכן, בצע אופטימיזציה של התמונות והסרטונים שלך על ידי דחיסתם ושימוש בפורמטים המתאימים של הקבצים. קובצי מדיה גדולים יכולים להאט משמעותית את זמן הטעינה של האתר שלך, לכן חשוב לשמור עליהם אופטימליים.

אתה יכול גם לשפר את מהירות הדף של האתר שלך על ידי מזעור בקשות HTTP, הפחתת מספר התוספים ומינוף מטמון הדפדפן. ניתן לעשות זאת באמצעות תוספים שונים או על ידי עבודה עם מפתח כדי לייעל את הקוד של האתר שלך.

לבסוף, עקוב באופן קבוע אחר מהירות הדף וידידותיות למכשירים ניידים של האתר שלך באמצעות כלים כמו PageSpeed Insights של Google ו-Mobile Friendly Test. זה יעזור לך לזהות כל בעיה ולבצע שיפורים הדרושים כדי להבטיח שהאתר שלך מותאם הן לקידום אתרים והן לחוויית המשתמש.

שימוש ב- Schema Markup ונתונים מובנים

סימון סכימה ונתונים מובנים הם כלים חשובים לשיפור אופטימיזציית מנועי החיפוש (SEO) וחווית המשתמש של אתר אינטרנט. סימון סכימה הוא סוג של מיקרו נתונים המסייע למנועי חיפוש להבין את התוכן של דף אינטרנט, בעוד נתונים מובנים מתייחסים לכל נתונים שמאורגנים בפורמט מובנה. על ידי הטמעת סימון סכימה ונתונים מובנים באתר הוורדפרס שלך, אתה יכול לספק למנועי החיפוש מידע מפורט יותר על התוכן שלך, מה שיכול לעזור לשפר את דירוג החיפוש ושיעורי הקליקים שלך.

ניתן להשתמש בסימון סכימה כדי לספק מידע על העסק שלך, כולל הכתובת, מספר הטלפון ושעות הפעילות שלך. זה יכול להיות שימושי במיוחד עבור עסקים מקומיים המעוניינים לשפר את הנראות שלהם בתוצאות חיפוש מקומיות. ניתן להשתמש בסימון סכימה גם כדי לספק מידע על המוצרים שלך, כולל תמחור, זמינות וסקירות של לקוחות. זה יכול לעזור לשפר את הנראות של המוצרים שלך בתוצאות החיפוש ולהגדיל את שיעורי הקליקים לאתר שלך.

ניתן להשתמש בנתונים מובנים כדי לספק מידע מפורט עוד יותר על התוכן שלך, כולל מידע מחבר, דירוגים וביקורות ומידע על אירועים. זה יכול לעזור לשפר את חוויית המשתמש באתר שלך, כמו גם לספק יותר הקשר למנועי החיפוש לגבי התוכן שלך. ניתן להשתמש בנתונים מובנים גם ליצירת Rich Snippets בתוצאות החיפוש, מה שיכול לעזור לשפר את שיעורי הקליקים ולהניב יותר תנועה לאתר שלך.

מינוף מדיה חברתית וביקורות מקוונות

מדיה חברתית וביקורות מקוונות הפכו למרכיבים חיוניים בכל אסטרטגיית שיווק דיגיטלית מוצלחת. בעולם שלאחר עדכון EAT, הם הפכו אפילו יותר קריטיים עבור עסקים המעוניינים לבסס את המומחיות, הסמכות והאמינות שלהם באינטרנט.

בניית נוכחות חזקה במדיה חברתית יכולה לעזור לעסקים להגיע לקהל רחב יותר, לתקשר עם לקוחות ולבסס את המותג שלהם כמוביל בתעשייה. פלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, לינקדאין ויוטיוב יכולות לשמש גם לשיתוף תוכן איכותי ומומחה ולבניית קישורים נכנסים לאתר וורדפרס.

ביקורות מקוונות, לעומת זאת, יכולות למלא תפקיד משמעותי בביסוס האמינות והאמינות של העסק. ביקורות חיוביות ב-Google לעסק שלי, ב-Yelp, ב-TripAdvisor ובאתרי ביקורות אחרים יכולים לעזור לעסקים למשוך לקוחות חדשים ולבנות קהל לקוחות נאמן.

עם זאת, עסקים חייבים להיות אקטיביים בניהול המוניטין המקוון שלהם ולהגיב לביקורות שליליות במהירות ובמקצועיות. תגובה לביקורות שליליות יכולה להדגים את המחויבות של העסק לשביעות רצון הלקוחות ולהראות שהם מתייחסים למשוב ברצינות.

מדיה חברתית וביקורות מקוונות יכולים לשמש גם כדי להציג את האישורים והסמכות של העסק. לדוגמה, עסק יכול להשתמש במדיה חברתית כדי להדגיש פרסים בתעשייה, הסמכות או שותפויות, או לשתף המלצות של לקוחות ומקרי מקרים.

בנוסף, עסקים יכולים למנף מדיה חברתית וסקירות מקוונות כדי להפגין את המומחיות שלהם על ידי השתתפות במנהיגות מחשבתית ובדיונים בתעשייה. על ידי שיתוף חדשות, תובנות ופרשנות מהתעשייה, עסקים יכולים לבסס את עצמם כמומחים בתחומם ולבנות קהילה של עוקבים מעורבים.

ניטור ביצועי ה-EAT של האתר שלך ב-Google Search Console

אחד ההיבטים החשובים ביותר בהסתגלות לעדכון EAT של גוגל הוא ניטור ביצועי האתר שלך ב-Google Search Console. כלי רב עוצמה זה מספק תובנות חשובות לגבי האופן שבו האתר שלך נתפס על ידי Google ויכול לעזור לך לזהות אזורים לשיפור. באופן ספציפי, תרצה להקדיש תשומת לב רבה לדירוג החיפוש, שיעורי הקליקים וההופעות של האתר שלך. על ידי מעקב אחר מדדים אלו לאורך זמן, תוכל לקבל הבנה טובה יותר של ביצועי האתר שלך ביחס ל-EAT ולהתאים את האסטרטגיה שלך בהתאם.

בנוסף לניטור מדדי ביצועים בסיסיים, אתה יכול גם להשתמש ב-Google Search Console כדי לזהות בעיות ספציפיות שעשויות להשפיע על ציון ה-EAT של האתר שלך. לדוגמה, הכלי יכול לעזור לך לזהות דפים עם תוכן דק או קישורים נכנסים באיכות נמוכה, מה שעלול להשפיע לרעה על המומחיות, הסמכות והאמינות של האתר שלך. על ידי טיפול חזיתי בבעיות אלו וביצוע שינויים נחוצים באתר שלך, תוכל לעזור לשפר את ציון ה-EAT הכולל שלך ולהגביר את דירוג החיפוש שלך.

הישאר מעודכן: מעקב אחר עדכוני EAT ושינויים עתידיים של Google

כמו בכל עדכון אלגוריתם גדול, חשוב להישאר מעודכן לגבי השינויים וכיצד הם עשויים להשפיע על דירוג החיפוש של האתר שלך. עם עדכון EAT, גוגל שמה דגש גדול יותר על מומחיות, סמכות ואמינות, מה שאומר שבעלי אתרים צריכים להתאים את האסטרטגיות שלהם בהתאם.

כדי להישאר מעודכן בעדכוני EAT ושינויים עתידיים של גוגל, מומלץ לבדוק באופן קבוע את הבלוג המרכזי של חיפוש Google ואת חשבון הטוויטר של מנהלי האתרים של גוגל. משאבים אלה מספקים תובנות חשובות לגבי העדכונים האחרונים, כמו גם טיפים ושיטות עבודה מומלצות לאופטימיזציה של האתר שלך.

משאב שימושי נוסף הוא Google Search Console, המספק נתונים וניתוחים על ביצועי האתר שלך בתוצאות החיפוש. על ידי מעקב אחר ביצועי ה-EAT של האתר שלך ב-Search Console, תוכל לזהות כל תחום שעשוי לדרוש שיפור ולבצע התאמות בהתאם.

חשוב גם להישאר מעודכן לגבי מגמות או שינויים בתעשייה שעשויים להשפיע על דירוג האתר שלך. זה יכול לכלול שינויים בהתנהגות המשתמש, טכנולוגיות חדשות או עדכונים לפלטפורמות המדיה החברתית. על ידי הישארות מעודכנת והתאמת האסטרטגיה שלך בהתאם, תוכל להישאר לפני המתחרים ולשמור על נוכחות מקוונת חזקה.

מסקנה: התאמת האסטרטגיה שלך ואימוץ עדכון EAT

לסיכום, עדכון EAT הוא שינוי משמעותי באלגוריתם של גוגל ששינה את הדרך שבה נקבעים דירוגי החיפוש. הוא מדגיש את החשיבות של מומחיות, סמכות ואמינות בתוכן מקוון, והפך את זה למאתגר יותר עבור אתרים באיכות נמוכה לדרג גבוה בתוצאות החיפוש. עם זאת, על ידי הבנת העקרונות של EAT וביצוע ההתאמות הנדרשות, בעלי אתרי וורדפרס יכולים לשפר את דירוג החיפוש שלהם ולהביא יותר תנועה לאתר שלהם.

התאמת האסטרטגיה שלך כדי לעמוד בסטנדרטים של EAT כרוכה ביצירת תוכן באיכות גבוהה, בניית סמכות באמצעות קישורים נכנסים ופרופילי מחבר, הבטחת חוויה מאובטחת וידידותית למשתמש, ואופטימיזציה למהירות הנייד והדף. חשוב להישאר מעודכן בעדכונים של גוגל ולבצע שינויים בהתאם כדי לשמור ולשפר את ביצועי ה-EAT של האתר שלך.

למרות שעדכון EAT עשוי להיראות מאיים, חשוב לראות בו הזדמנות לשפר את איכות התוכן וחווית המשתמש של האתר שלך. על ידי אימוץ עקרונות ה-EAT וביצוע השינויים הדרושים, תוכל למקם את האתר שלך כמקור מידע אמין וסמכותי בנישה שלך, מה שיכול להוביל להגברת התנועה, המעורבות וההמרות.

ההשפעה של עדכון EAT של גוגל על קידום אתרים:

אסטרטגיה עדיפות הערכה עלות (ILS) תיאור
איכות תוכן גבוה 2200 ודא שהתוכן מדויק, שימושי ועדכני
מהירות עמוד גבוה 1500 בצע אופטימיזציה של דפים לזמני טעינה מהירים יותר
חוויית משתמש גבוה 1400 שפר את חווית המשתמש והמעורבות באתר
אופטימיזציה טכנית בינוני 900 ודא שכל ההיבטים הטכניים מותאמים לקידום אתרים

לסיכום, הבנה והתאמה לעדכון ה-EAT של גוגל היא חיונית לשמירה ושיפור דירוג החיפוש של אתר הוורדפרס שלך. על ידי יישום ההמלצות המופיעות במדריך זה, אתה יכול להבטיח שהאתר שלך עומד בקריטריונים של EAT ויעמוד בחזית בנוף התחרותי המקוון.

שאלות נפוצות
אנחנו בצדק מדיה מתמחים בשיווק ויחסי ציבור בדיגיטל. בנוסף, כחלק מהפעילות שלנו אנחנו נותנים שירותי ייעוץ ומיתוג לארגונים מגוונים. צוות המשרד שלנו מורכב ממומחים מנוסים ומובילים בתחום, המספקים שירותי ייעוץ מקצועיים ויעילים לכל לקוח. אנו מייצגים את הלקוח ומתאימים את הפתרונות שלנו לצרכיו המיוחדים והאישיים של כל ארגון. בצדק מדיה אנו מתמחים בפיתוח אסטרטגיות מתקדמות של מיתוג ופרסום וביישום של פתרונות יצירתיים וחדשניים לקידום המותג ופיתוח העסקי של הלקוחות שלנו. אנו מאמינים בערך השירות המקצועי וביכולתנו לספק ללקוחותינו שירותים מצוינים וברמה הגבוהה ביותר. אנו מחפשים לפעול בצורה שותפותית עם לקוחותינו כדי להבין את צרכיהם ולספק להם את הפתרונות המתאימים ביותר לכל מקרה. אנו מזמינים את הלקוחות לצפות בעמוד שלנו ולפנות אלינו עם כל שאלה או דרישה שיש להם.
פונים אלינו לפגישת ייעוץ פיזית במשרדנו או בזום ומתחילים תהליך קידום מקצועי
קודם כל חשוב לבצע תיאום ציפיות מלא ולבדוק שחברת הפרסום עם ניסיון בסוג העסק שלכם.
אין צורך או חובה להיפגש פיזית, אפשר להפגש גם בזום או בגוגל מיט, אך כמובן שתמיד כיף יותר להפגש ולהכיר פנים מול פנים! וגם… יש לנו אחלה קפה!
 
תוכן עניינים
שיתוף המאמר
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק
יעקב צדק

יעקב צדק - מייסד קבוצת צדק מדיה,
חברת פרסום המעניקה שירותי פרסום ויחסי ציבור לעסקים, ארגונים וחברות.
צדק אקדמי , מכללת קורסים אונליין ביזמות שיווק וטכנולוגיה לקהל הפרטי, ארגונים וחברות נובילות.

לחצו על הכפתור ומלאו את טופס ההתאמה
קצת תוצאות של לקוחותינו

התוכן באתר נוצר על ידי מערכת LAZYSEO AI המערכת הראשונה בעולם ליצרת תוכן AI בעברית

סרטונים אחרונים מהפודקאסט
מאמרים אחרונים בנושאי שיווק
עקבו אחרינו
רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה
שתכוון אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

הגיע הזמן לייצר לקוחות לעסק

עם פרסום מהחלל החיצון !

זה הכל עניין של דרך...
איך עובד התהליך אצלנו?
הובלנו מהלכים גם
בתקשורת
ישראל היום

"לקראת הולנטיין הקרב ובא, פייסבוק פרסמו מחקר חדש ובו הם בדקו איך מגיבים אנשים ששינו את הסטטוס שלהם ממערכת יחסים לרווק/ה…"

להמשך קריאה..

וואלה

" רבים הבחינו בפעילות של אלמוני בשם מנשה בטיטו בגוגל וברשתות. הגיע הזמן לשים סוף לתעלומה – מנשה בטיטו הוא אדם שלא קיים, שם רנדומלי שנבחר על ידי חברת BUYPOST כדי לבחון מי ממקדמי האתרים ומנהלי מותג ברשת יכבוש את המקום הראשון בביטוי חדש בגוגל תוך 30 ימים בלבד…"

להמשך קריאה..

לוגו מאקו

לפני יומיים הותיר אחריו חייל צעיר מכתב ובו הסביר מדוע שם קץ לחייו, הסיבה, כך כתב היא בעקבות חובות כלכליים. מכתב ההתאבדות שלו מעלה כעת סימני שאלה רבים, בכל הנוגע ליכולת של צה"ל לעזור כלכלית לחיילים. בריאיון ל"חי בלילה" שיתף קרוב המשפחה של המנוח בתחושות הקשות: "כשאין לך שום דבר אתה מרגיש לבד"

להמשך קריאה..

...Walk the talk
עזבו דיבורי סרק... זה מה שמספרים על הליווי שלנו
יש לכם על מי לסמוך....
שותפי פייסבוק
Meta Business Partner
שותפי גוגל
google partner