"How Google's EAT Update Affects SEO and Adapting Your Strategy" – a guide on optimizing your WordPress site for improved search rankings post EAT update.

משרד פרסום דיגיטלי שמייצר לידים לעסק שהופכים ללקוחות
מחפשים משרד פרסום דיגיטלי מומלץ?

רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה שתכווין אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

מאמר זה מתעמק בהשפעה של עדכון EAT של גוגל על שיטות קידום אתרים ומספק מדריך מקיף כיצד לבצע אופטימיזציה של אתר וורדפרס שלך לדירוג חיפוש משופר לאחר עדכון EAT.

הלוגו של גוגל מוצג על מסך מחשב עם לוגו וורדפרס ברקע
הלוגו של גוגל מוצג על מסך מחשב עם לוגו וורדפרס ברקע

מהו עדכון ה-EAT של גוגל?

באוגוסט 2018, גוגל הציגה עדכון אלגוריתם מרכזי המכונה עדכון EAT. EAT ראשי תיבות של Expertise, Authority, and Trust, והעדכון נועד לשפר את איכות תוצאות החיפוש על ידי מתן עדיפות לתוכן המדגים את שלושת הגורמים הללו. בעיקרו של דבר, גוגל רוצה להבטיח שהאתרים והדפים שהיא מדורגת גבוה בתוצאות החיפוש נוצרו על ידי מומחים המוכרים כרשויות בתחומם ומהווים מקורות מידע מהימנים. עדכון EAT היה מכוון במיוחד לאתרים המספקים מידע על נושאים שיכולים להשפיע על חיי המשתמש, כגון בריאות, פיננסים ובטיחות. סוגים אלה של אתרים ידועים בתור אתרי YMYL (הכסף שלך, החיים שלך), והם מוחזקים ברמה גבוהה יותר מכיוון שלמידע לא מדויק או מטעה עלולות להיות השלכות חמורות על המשתמשים. עדכון EAT תוכנן גם להילחם בחדשות מזויפות ובתעמולה על ידי קידום מקורות מידע אמינים. בסך הכל, עדכון EAT מייצג שינוי לעבר תוצאות חיפוש ממוקדות יותר באדם, שבהן איכות התוכן והמוניטין של היוצר חשובים יותר מאי פעם.

זכוכית מגדלת הבוחנת את ביצועי ה-SEO של אתר וורדפרס
זכוכית מגדלת הבוחנת את ביצועי ה-SEO של אתר וורדפרס

הבנת המרכיבים של EAT: מומחיות, סמכות ואמון

עדכון ה-EAT של גוגל הוא שינוי אלגוריתם משמעותי שמשפיע על אופן הדירוג של אתרים בתוצאות החיפוש. EAT הוא ראשי תיבות של Expertise, Authority, and Trust, שהם שלושת המרכיבים שגוגל משתמשת בהם כדי להעריך את איכות התוכן של אתר אינטרנט. הרעיון מאחורי EAT הוא להבטיח שאתרי אינטרנט המציעים מידע על נושאים רגישים כגון בריאות, פיננסים ועניינים משפטיים הם אמינים ואמינים. העדכון הוצג לראשונה באוגוסט 2018 ומאז הפך להיבט חיוני של SEO.

מומחיות מתייחסת לרמת הידע והניסיון שיש לאתר בנושא מסוים. המשמעות היא שהתוכן באתר צריך להיכתב על ידי מומחים בעלי הבנה עמוקה של הנושא. לדוגמה, אתר הקשור לבריאות צריך לכלול תוכן שנכתב על ידי אנשי מקצוע רפואיים או מומחים בתחומם. גוגל משתמשת באותות שונים כדי לקבוע את רמת המומחיות של אתר אינטרנט, כגון אישורי המחבר, איכות התוכן והרלוונטיות לשאילתת החיפוש.

Authority הוא המרכיב השני של EAT, והוא מתייחס למוניטין של אתר בתעשייתו. אתר בעל סמכות גבוהה נחשב למקור מידע אמין. גוגל מודדת את הסמכות של אתר אינטרנט על ידי בחינת מספר ואיכות הקישורים הנכנסים המפנים לאתר, האזכורים של האתר במדיה החברתית והמוניטין הכולל של האתר. אתר עם סמכות גבוהה נוטה יותר לדירוג גבוה יותר בתוצאות החיפוש.

אמון הוא המרכיב השלישי של EAT, והוא מתייחס לרמת האמינות והשקיפות של אתר אינטרנט. אתר אמין הוא אתר שמשתמשים יכולים לסמוך עליו כדי לספק מידע מדויק וחסר פניות. גוגל מודדת את האמינות של אתר אינטרנט על ידי התבוננות בגורמים כמו מדיניות הפרטיות של האתר, השימוש בפרוטוקול HTTPS מאובטח ונוכחות של פרטי קשר. אתר אינטרנט חסר גורמי אמון נוטה פחות לדירוג גבוה בתוצאות החיפוש.

כיצד משפיע עדכון EAT על אתרי וורדפרס?

לעדכון EAT יש השפעה משמעותית על אתרי וורדפרס, במיוחד במונחים של אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO). EAT ראשי תיבות של Expertise, Authority, and Trust, ו-Google משתמשת בשלושת הגורמים הללו כדי להעריך את האיכות והאמינות של תוכן האתר. כתוצאה מכך, אתרים שלא יעמדו בקריטריונים של Google EAT עלולים לחוות ירידה בדירוג שלהם במנועי החיפוש, מה שעלול להשפיע לרעה על התנועה והנראות המקוונת שלהם.

הערכת ביצועי EAT של אתר וורדפרס הנוכחי שלך:
כדי לקבוע כיצד אתר וורדפרס שלך מתפקד במונחים של EAT, אתה יכול להתחיל בביצוע ביקורת מקיפה של האתר שלך. ביקורת זו צריכה לכלול הערכה של תוכן האתר שלך, קישורים נכנסים, SEO טכני, חווית משתמש ואופטימיזציה לנייד. על ידי זיהוי אזורים שבהם האתר שלך עשוי להיות חסר מבחינת EAT, אתה יכול לפתח תוכנית אסטרטגית לשיפור הביצועים הכוללים של האתר שלך ולהגדיל את הסיכויים שלך לדירוג גבוה יותר בדפי התוצאות של מנועי החיפוש (SERPs).

 • "התוכן הוא המלך":
  תפקידו של תוכן איכותי ב-EAT:
  אחד הגורמים הקריטיים ביותר ב-EAT הוא איכות התוכן. גוגל נותנת עדיפות לאתרים המספקים תוכן איכותי, אינפורמטיבי ומרתק העונה על צרכי המשתמשים שלה. לכן, אתרי וורדפרס המתמקדים בהפקת תוכן איכותי המפגין מומחיות, סמכות ואמון צפויים לבצע ביצועים טובים יותר מבחינת EAT ו-SEO. חשוב לוודא שהתוכן שלכם נחקר היטב, מדויק ועדכני, ושהוא תואם את האינטרסים והצרכים של קהל היעד שלכם.
 • הקמת סמכות באמצעות קישורים נכנסים וציטוטים:
  גורם קריטי נוסף ב-EAT הוא סמכות, שהיא מדד לאמינות ולמוניטין של אתר בתוך הנישה שלו. אחת הדרכים לבסס סמכות היא על ידי בניית קישורים נכנסים באיכות גבוהה מאתרים סמכותיים בתעשייה שלך. זה מאותת לגוגל שהאתר שלך הוא מקור מידע מהימן בתוך הנישה שלך. בנוסף, ציטוט של מקורות מוכרים בתוך התוכן שלך יכול גם לעזור לבסס את הסמכות והאמינות של האתר שלך.

אדם המציג את המומחיות שלו באמצעות בלוג וורדפרס
אדם המציג את המומחיות שלו באמצעות בלוג וורדפרס

הערכת ביצועי EAT של אתר וורדפרס הנוכחי שלך

על מנת לשפר את דירוג החיפוש של אתר וורדפרס שלך לאחר עדכון EAT, חשוב להעריך את ביצועי ה-EAT הנוכחיים שלך. זה כרוך בבחינה מקרוב של התוכן, הקישורים הנכנסים וחוויית המשתמש של האתר שלך כדי לקבוע עד כמה אתה עומד בתקני EAT של Google.

 • איכות התוכן:
  אחד הדברים הראשונים שיש לקחת בחשבון בעת הערכת ביצועי ה-EAT של האתר שלך הוא איכות התוכן שלך. האם אתה מספק לקוראים שלך תוכן מדויק ואינפורמטיבי הממחיש את המומחיות שלך בנושא? האם התוכן שלך כתוב היטב וללא שגיאות? האם זה נותן ערך לקהל שלך? אם אינך עומד בסטנדרטים הללו, הגיע הזמן לבחון מקרוב את אסטרטגיית התוכן שלך ולבצע כמה שיפורים.
 • קישורים נכנסים:
  גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון בעת הערכת ביצועי ה-EAT שלך הוא פרופיל קישורי ה-back של האתר שלך. האם אתה בונה קישורים נכנסים באיכות גבוהה ממקורות מוסמכים בתעשייה שלך? האם אתה נמנע מקישורים ותכניות קישורים באיכות נמוכה שיכולים להיראות כמניפולטיביים? אם אינך בונה קישורים נכנסים באיכות גבוהה, הגיע הזמן להתחיל להתמקד בהיבט הזה של אסטרטגיית ה-SEO שלך.
 • חווית משתמש:
  לבסוף, חשוב לקחת בחשבון את חווית המשתמש באתר שלך בעת הערכת ביצועי ה-EAT שלך. האם האתר שלך קל לניווט ולשימוש? האם אתה מספק למשתמשים שלך חוויה חיובית שמעודדת אותם להישאר באתר שלך זמן רב יותר ולעסוק בתוכן שלך? אם אינך עומד בסטנדרטים אלו, הגיע הזמן להתחיל להתמקד בשיפור ה-UX של האתר שלך.

"התוכן הוא המלך": תפקידו של תוכן איכותי ב-EAT

אחד המרכיבים החשובים ביותר בעדכון EAT של גוגל הוא הדגש על תוכן איכותי. כמו שנאמר, "התוכן הוא המלך", וזה לא יכול להיות נכון יותר בנוף שלאחר EAT SEO. גוגל שמה כעת דגש הרבה יותר על תוכן שמפגין מומחיות, סמכות ואמון, ומשמעות הדבר היא שעסקים ובעלי אתרים צריכים להתמקד ביצירת תוכן שעומד בקריטריונים הללו.

ראשית, חשוב להבין מהו תוכן איכותי בעיני גוגל. המשמעות היא תוכן שנחקר היטב, כתוב היטב ורלוונטי לנושא הנדון. זה גם צריך להיות מקורי ולא רק חידוש של תוכן שניתן למצוא במקומות אחרים באינטרנט.

בלב התוכן האיכותי עומד הרעיון לספק ערך לקהל שלך. המשמעות היא לענות על שאלותיהם, לספק פתרונות לבעיות שלהם ולהציע תובנה וניתוח בנושאים שחשובים להם. בכך אתה מפגין את המומחיות שלך ומבסס את עצמך כסמכות מהימנה בתחומך.

כמובן שקל יותר לומר מאשר לעשות יצירת תוכן באיכות גבוהה. נדרש זמן, מאמץ ומשאבים כדי לייצר תוכן שעומד בסטנדרטים שנקבעו בעדכון EAT של Google. עם זאת, היתרונות בכך ברורים. על ידי יצירת תוכן בעל ערך, אינפורמטיבי ומרתק, אתה יכול למשוך יותר תנועה לאתר שלך, לבנות קהל עוקבים נאמן ולבסס את המותג שלך כמוביל בתעשייה שלך.

מנעול המייצג אמון בין אתר אינטרנט לקהל שלו
מנעול המייצג אמון בין אתר אינטרנט לקהל שלו

כיצד להפגין מומחיות באתר וורדפרס שלך

כשמדובר באופטימיזציה של אתר הוורדפרס שלך לדירוג חיפוש משופר לאחר עדכון EAT, הפגנת מומחיות היא מרכיב מרכזי. על מנת להוכיח לגוגל שהאתר שלכם הוא מקור מידע אמין, עליכם להראות שיש לכם הבנה עמוקה של הנישה שלכם. ניתן להשיג זאת באמצעות מגוון טקטיקות, שכולן מתמקדות באספקת תוכן איכותי ואינפורמטיבי העונה על הצרכים של קהל היעד שלך.

אחת הדרכים היעילה להפגין מומחיות באתר וורדפרס שלך היא לפרסם תוכן ארוך שמכסה מגוון רחב של נושאים בתוך הנישה שלך. זה מראה שיש לך הבנה עמוקה של הנושא שלך ואתה מסוגל להעביר רעיונות מורכבים לקוראים שלך. זה גם מספק הזדמנות להציג את הידע והניסיון שלך, מה שיכול לעזור לבנות אמון עם הקהל שלך.

אסטרטגיה נוספת להפגנת מומחיות היא לפרסם מחקר מקורי או נתונים הקשורים לנישה שלך. זה יכול לכלול סקרים, מקרים או סוגים אחרים של תוכן מבוסס נתונים המספק תובנות חשובות לקהל שלך. על ידי הצגת מידע ייחודי, אתה מבסס את עצמך כמוביל מחשבה בתחומך ומגדיל את הסבירות שאתרים אחרים יקשרו חזרה לתוכן שלך.

יצירת מרכז משאבים או בסיס ידע באתר שלך היא דרך יעילה נוספת להפגין מומחיות. על ידי מתן מיקום מרכזי לכל התוכן היקר ביותר שלך, אתה מקל על הקהל שלך למצוא את המידע שהם צריכים. זה גם עוזר לבסס את האתר שלך כמשאב מומלץ עבור הנישה שלך, מה שיכול להגביר את הסמכות שלך בעיני גוגל.

הקמת סמכות באמצעות קישורים נכנסים וציטוטים

אחד הגורמים החשובים ביותר בעדכון EAT של גוגל הוא ביסוס הסמכות. על מנת להיחשב כמקור סמכותי, האתר שלך צריך להיות בעל פרופיל קישורים נכנסים חזק ויצוטט על ידי מקורות מוכרים אחרים. קישורים נכנסים הם בעצם קישורים מאתרים אחרים שמצביעים על שלך, והם נתפסים כהצבעת אמון בתוכן שלך. ככל שיש לך קישורים נכנסים איכותיים יותר, כך גדל הסיכוי שתיראה כמקור סמכותי בנושא מסוים.

ציטוטים הם גורם חשוב נוסף בביסוס סמכות. ציטוט הוא פשוט אזכור של המותג או האתר שלך באתר אחר, גם אם אין קישור חזרה לאתר שלך. ציטוטים יכולים להיות מועילים במיוחד לעסקים מקומיים, מכיוון שהם יכולים להגביר את הנראות שלך בתוצאות חיפוש מקומיות. כדי לבנות אזכורים, תצטרך לוודא שהמידע העסקי שלך (כולל שמך, כתובתך ומספר הטלפון שלך) מופיע בצורה מדויקת ועקבית ברחבי האינטרנט.

בנוסף לבניית קישורים נכנסים וציטוטים, חשוב גם להבטיח שהאתר שלך מספק תוכן איכותי וסמכותי. המשמעות היא יצירת תוכן נחקר, מדויק ורלוונטי לקהל היעד שלך. על ידי מתן מידע בעל ערך לקוראים שלך, יהיה לך סיכוי גבוה יותר למשוך קישורים נכנסים וציטוטים באופן טבעי.

משתמש שחווה חווית גלישה חלקה ומהנה באתר וורדפרס
משתמש שחווה חווית גלישה חלקה ומהנה באתר וורדפרס

בניית אמון עם הקהל שלך ו-Google

אמון הוא מרכיב מכריע בכל עסק מצליח. בעולם של SEO, אמון חשוב לא פחות. בניית אמון עם הקהל שלך וגוגל יכולה להוביל לתנועה מוגברת לאתר, דירוג גבוה יותר בחיפוש, ויותר הזדמנויות עסקיות. עם זאת, בניית אמון היא תהליך מורכב הדורש מאמץ עקבי ותשומת לב לפרטים. הנה כמה אסטרטגיות שתוכל להשתמש בהן כדי לבנות אמון עם הקהל שלך ועם Google.

ראשית, חיוני להציע תוכן באיכות גבוהה שנותן ערך לקהל שלך. התוכן שלך צריך להיות רלוונטי, אינפורמטיבי ומרתק. חשוב גם לעדכן את האתר שלך באופן קבוע בתוכן חדש כדי להראות לקהל שלך ולגוגל שאתה מקור מידע פעיל ואמין.

שנית, קבע את האתר שלך כסמכות בנישה שלך על ידי הצגת פוסטים אורחים ממומחים בתעשייה, השתתפות בפורומים וקבוצות רלוונטיות, ובניית קשרים עם בלוגרים ומשפיענים אחרים בתחומך. כאשר מקורות מוכרים אחרים מקשרים לאתר שלך, זה מאותת לגוגל שהאתר שלך הוא מקור מידע אמין.

שלישית, הפגינו שקיפות ואחריות על ידי מתן מידע ברור ליצירת קשר, התייחסות מיידית לחששות של לקוחות ושימוש במשוב מלקוחות כדי לשפר את האתר והשירותים שלכם. כשהקהל שלך רואה שאתה מגיב ומחויב לשביעות רצונו, יש סיכוי גבוה יותר שהם יבטחו במותג שלך.

אופטימיזציה של SEO טכני של האתר שלך עבור EAT

היבט חשוב אחד בשיפור ה-EAT של אתר וורדפרס שלך הוא באמצעות SEO טכני. קידום אתרים טכני מתייחס לאופטימיזציה של מבנה העורף והקוד של האתר שלך כדי לשפר את הנראות והנגישות שלו למנועי החיפוש. במילים אחרות, מדובר בהבטחת שהאתר שלכם תקין מבחינה טכנית וקל למנועי חיפוש לסרוק אותו ולהוסיף אותו לאינדקס.

אחד הצעדים הראשונים שתוכל לנקוט כדי לייעל את SEO הטכני של האתר שלך עבור EAT הוא להבטיח שהאתר שלך מותאם לנייד. כשיותר ויותר משתמשים ניגשים לאתרים במכשירים הניידים שלהם, גוגל הפכה את הידידות לנייד לגורם דירוג. אתה יכול להשתמש במבחן ההתאמה לנייד של גוגל כדי לבדוק אם האתר שלך מותאם למכשירים ניידים.

גורם חשוב נוסף בקידום אתרים טכני הוא מהירות האתר. גוגל הצהירה שמהירות האתר היא גורם דירוג, ואתר בעל טעינה מהירה יכול לשפר את חווית המשתמש ולהפחית את שיעורי הנטישה. אתה יכול להשתמש בכלים כמו PageSpeed Insights של Google או GTmetrix כדי לנתח את מהירות האתר שלך ולזהות אזורים לשיפור.

מבנה האתר הוא גם היבט חשוב של SEO טכני. מבנה האתר שלך צריך להיות מאורגן וקל לניווט, עם היררכיה ברורה של דפים וקטגוריות. זה מקל על המשתמשים למצוא את מה שהם מחפשים, וגם עוזר למנועי החיפוש להוסיף את האתר שלך לאינדקס בצורה יעילה יותר.

לבסוף, אופטימיזציה של כתובות האתר שלך יכולה גם לשפר את SEO הטכני שלו. כתובות אתרים צריכות להיות תיאוריות וקלות להבנה, ולכלול מילות מפתח רלוונטיות במידת הצורך. זה יכול לעזור למנועי החיפוש להבין על מה התוכן שלך, וגם משפר את חווית המשתמש.

יוצר תוכן המתייחס לכוונת המשתמש באמצעות תוכן מרתק ואינפורמטיבי
יוצר תוכן המתייחס לכוונת המשתמש באמצעות תוכן מרתק ואינפורמטיבי

החשיבות של אופטימיזציה לנייד ב-EAT

עם השימוש הגובר במכשירים ניידים לגלישה באינטרנט, גוגל שמה דגש גדול יותר על אופטימיזציה לנייד בעדכון ה-EAT שלה. המשמעות היא שקיומה של אתר מותאם לנייד היא כבר לא רק תכונה נחמדה, אלא גורם קריטי להצלחת SEO. למעשה, גוגל אפילו הצהירה שהאינדקס הראשון לנייד הוא כעת ברירת המחדל עבור אתרים חדשים. המשמעות היא שגוגל תשתמש בעיקר בגרסה הניידת של תוכן האתר למטרות אינדקס ודירוג, ולא בגרסת שולחן העבודה.

אופטימיזציה לנייד מקיפה מגוון גורמים, כולל מהירות האתר, עיצוב רספונסיבי ותוכן ידידותי לנייד. מהירות האתר חשובה במיוחד עבור אופטימיזציה לנייד, מכיוון שלמשתמשים יש פחות סבלנות בעת גלישה בטלפונים שלהם. אתר בטעינה איטית יכול להוביל לשיעורי יציאה גבוהים מדף הכניסה ולהשפעה שלילית על EAT. עיצוב רספונסיבי הוא גם חיוני, מכיוון שהוא מבטיח שהפריסה והתוכן של האתר שלך יתאימו כך שיתאימו לגדלי מסך שונים. המשמעות היא שלמשתמשים תהיה חוויה עקבית ומוטבת, ללא קשר אם הם משתמשים בסמארטפון או בטאבלט.

בנוסף לגורמים טכניים, תוכן ידידותי לנייד הוא גם המפתח לאופטימיזציה של EAT. משמעות הדבר היא יצירת תוכן שקל לקריאה וליצירת אינטראקציה במכשיר נייד. זה יכול לכלול שימוש בפסקאות קצרות, נקודות תבליטים וכותרות ברורות לפירוק טקסט, כמו גם שילוב של אלמנטים מולטימדיה כמו תמונות וסרטונים. חשוב גם לקחת בחשבון את כוונת המשתמש בעת יצירת תוכן לנייד, מכיוון שלחיפושים בנייד יש לרוב הקשר ומטרה שונים מחיפושים במחשב שולחני.

גרף המציג את השיפור בביצועי EAT לאורך זמן
גרף המציג את השיפור בביצועי EAT לאורך זמן

האם אתה מתייחס לכוונת המשתמש עם התוכן שלך?

כשמדובר באופטימיזציה של אתר הוורדפרס שלך לדירוג חיפוש משופר, חשוב לקחת בחשבון לא רק את איכות התוכן שלך, אלא גם את הרלוונטיות שלו לשאילתות החיפוש של המשתמשים. כאן נכנסת לתמונה כוונת המשתמש:
הבנת מה המשתמשים באמת מחפשים כשהם מחפשים מילות מפתח או ביטויים מסוימים. על ידי התייחסות לכוונת המשתמש עם התוכן שלך, אתה יכול לשפר את הנראות של האתר שלך בתוצאות החיפוש ולמשוך תנועה ממוקדת יותר לאתר שלך.

 • הבנת כוונת המשתמש

  לפני שתוכל להתייחס לכוונת המשתמש עם התוכן שלך, תחילה עליך להבין מה זה וכיצד הוא קשור לשאילתות חיפוש. כוונת המשתמש מתייחסת למטרה או למניע הבסיסי מאחורי שאילתת החיפוש של המשתמש. בדרך כלל ישנם שלושה סוגים של כוונת משתמש:
  מידע, ניווט ועסקאות. שאילתות מידע הן שאילתות שבהן המשתמש מחפש מידע על נושא מסוים, בעוד שאילתות ניווט הן אלה שבהן המשתמש מחפש אתר או דף ספציפיים. שאילתות עסקה הן שאילתות שבהן המשתמש מחפש לבצע רכישה או לבצע פעולה אחרת.

 • יצירת תוכן שמתייחס לכוונת המשתמש

  לאחר שזיהית את סוגי כוונת המשתמש הרלוונטיים לקהל היעד ולמילות המפתח שלך, תוכל להתחיל ליצור תוכן שיענה על הצרכים הללו. עבור שאילתות אינפורמטיביות, פירוש הדבר עשוי להיות יצירת מדריכים מעמיקים, מדריכים או מאמרי הדרכה המספקים מידע מפורט על נושא מסוים. עבור שאילתות ניווט, ייתכן שתיצור תוכן המכוון ספציפית למילות מפתח ממותגות או מספק מידע על החברה או המוצרים שלך. עבור שאילתות עסקאות, תוכל ליצור דפי מוצר, דפי נחיתה או תוכן אחר שמעודד משתמשים לנקוט פעולה ספציפית.

 • אופטימיזציה של התוכן שלך לכוונת המשתמש

  בנוסף ליצירת תוכן שמתייחס לכוונת המשתמש, חשוב לבצע אופטימיזציה של תוכן זה כדי להבטיח שהוא יופיע בתוצאות חיפוש רלוונטיות. זה עשוי לכלול אופטימיזציה של הכותרות והמטא-תיאורים שלך כדי לכלול מילות מפתח ומידע רלוונטיים, שימוש בתגי כותרות כדי להדגיש קטעים מרכזיים בתוכן שלך, והכללת קישורים פנימיים וחיצוניים לתוכן קשור. תוכל גם לשקול להשתמש בכלים כמו מתכנן מילות המפתח של גוגל או SEMrush כדי לזהות מילות מפתח וביטויים נוספים הרלוונטיים לקהל היעד ולתוכן שלך.

שילוב נתונים מובנים ו-Rich Snippets

נתונים מובנים ו-Rich Snippets הם כלים רבי עוצמה שיכולים לעזור לשפר את הנראות והרלוונטיות של התוכן שלך בתוצאות החיפוש. נתונים מובנים הם פורמט סטנדרטי למתן מידע על דף והתוכן שלו, בעוד Rich Snippets הם תוצאות החיפוש המשופרות המופיעות כאשר נתונים מובנים מיושמים כהלכה. על ידי שילוב נתונים מובנים ו-Rich Snippets באתר הוורדפרס שלך, אתה יכול לספק למנועי החיפוש מידע מפורט יותר על התוכן שלך, מה שיקל עליהם להבין ולהציג למשתמשים.

אחד היתרונות העיקריים של שימוש בנתונים מובנים ו-Rich Snippets הוא שהם יכולים לעזור לתוכן שלך להתבלט בתוצאות החיפוש. על ידי מתן מידע מפורט יותר על התוכן שלך, Rich Snippets יכולים למשוך יותר קליקים ולשפר את שיעור הקליקים (CTR). בנוסף, נתונים מובנים יכולים לעזור להבטיח שהתוכן שלך יופיע בתוצאות חיפוש רלוונטיות ויוצג בצורה היעילה ביותר האפשרית.

כדי לשלב נתונים מובנים ו-Rich Snippets באתר הוורדפרס שלך, אתה יכול להשתמש במגוון כלים ותוספים. אפשרות פופולרית אחת היא תוסף Yoast SEO, הכולל תמיכה מובנית בנתונים מובנים ו-Rich Snippets. אפשרויות אחרות כוללות את Schema.org, המספקת מגוון רחב של סוגי נתונים מובנים, ו-Structured Data Markup Helper של Google, שיכול לעזור לך ליצור סימון נתונים מובנים עבור האתר שלך.

בעת שימוש בנתונים מובנים וב-Rich Snippets, חשוב לוודא שאתה משתמש בעיצוב הנכון עבור התוכן שלך ושאתה פועל לפי שיטות העבודה המומלצות ליישום. זה יכול לכלול שימוש בסוגי סימון מתאימים, כולל כל המאפיינים הנדרשים, והבטחה שהסימון שלך חוקי וללא שגיאות. בנוסף, עליך לעקוב אחר תוצאות מנוע החיפוש שלך כדי לראות כיצד ה-Rich Snippets שלך מוצגים ולבצע התאמות לפי הצורך כדי לשפר את הביצועים שלהם.

משפיע מדיה חברתית המקדם את אתר הוורדפרס שלהם
משפיע מדיה חברתית המקדם את אתר הוורדפרס שלהם

כיצד לנטר ולעקוב אחר התקדמות ה- EAT שלך

אחד ההיבטים החשובים ביותר של אופטימיזציה של אתר וורדפרס שלך לדירוג חיפוש משופר לאחר עדכון EAT הוא ניטור ומעקב אחר ההתקדמות שלך. זה מאפשר לך לראות מה עובד ומה צריך לשפר. הנה כמה דרכים לנטר ולעקוב אחר התקדמות ה-EAT שלך:

 • 1. השתמש ב-Google Analytics:
  Google Analytics יכול לתת לך תובנות לגבי מדדי התנועה, שיעור היציאה מדף הכניסה ומדדי המעורבות של האתר שלך. על ידי מעקב אחר מדדים אלה, אתה יכול לראות אם מאמצי ה-EAT שלך משתלמים במונחים של תנועה מוגברת ומעורבות.

  2. עקוב אחר פרופיל קישורי ה-back של האתר שלך:
  קישורים נכנסים הם מרכיב חשוב של EAT, מכיוון שהם מאותתים לגוגל שאתרים אחרים רואים בתוכן שלך סמכותי. על ידי ניטור פרופיל קישורים נכנסים שלך, אתה יכול לראות אם האתר שלך זוכה לקישורים נכנסים באיכות גבוהה ממקורות מוכרים. אתה יכול להשתמש בכלים כמו Ahrefs או Moz כדי לפקח על פרופיל ה-backlink שלך.

 • 3. עקוב אחר הדירוגים שלך:
  על ידי מעקב אחר דירוג האתר שלך עבור מילות מפתח יעד, אתה יכול לראות אם מאמצי ה-EAT שלך משפרים את נראות החיפוש שלך. ישנם מספר כלים זמינים למעקב אחר הדירוג שלך, כולל SEMrush, Ahrefs ו-SERPWatcher.

מינוף EAT כדי להגביר את המותג שלך

בעידן הדיגיטלי של היום, עסקים חייבים לתעדף את הנוכחות המקוונת שלהם כדי להישאר תחרותיים. עם עדכון EAT של גוגל, חשוב יותר מאי פעם לבסס את המותג שלך כמקור מומחה, סמכותי ואמין בענף שלך. על ידי מינוף EAT, אתה יכול לשפר את הדירוג שלך במנועי החיפוש, להשיג יותר נראות, ובסופו של דבר להגביר את המותג שלך. עם זאת, זה דורש גישה אסטרטגית לקידום אתרים ומחויבות להפקת תוכן איכותי ובעל ערך. הנה כמה דרכים מרכזיות למינוף EAT כדי להגביר את המותג שלך:

ראשית, התמקד בביסוס מומחיות בנישה שלך. משמעות הדבר היא יצירת תוכן המדגים את הידע, הכישורים והניסיון שלך. הצגת המומחיות שלך יכולה לעזור לבנות אמון עם הקהל שלך ועם Google. שנית, עבוד על בניית סמכות באמצעות קישורים נכנסים וציטוטים ממקורות מוכרים. זה יכול לעזור לבסס את המותג שלך כמקור מידע אמין ולשפר את הדירוג שלך במנועי החיפוש. שלישית, תעדוף בניית אמון עם הקהל שלך על ידי שקיפות, כנות ואספקת מידע מדויק. זה יכול לעזור לטפח קהל עוקבים נאמן ולשפר את המוניטין של המותג שלך.

בנוסף, אופטימיזציה של SEO הטכני של האתר שלך ושיפור חווית המשתמש שלך (UX) יכולים גם להשפיע על ציון ה-EAT שלך. תעדוף אופטימיזציה לנייד והבטח שהאתר שלך קל לניווט ונגיש לכל המשתמשים. התייחסות לכוונת המשתמש עם התוכן שלך ושילוב של נתונים מובנים ו-Rich Snippets יכולים גם להגביר את ציון ה-EAT שלך ולשפר את הנראות שלך במנוע החיפוש.

מעקב ומעקב אחר התקדמות ה-EAT שלך חיוניים גם להתאמת האסטרטגיה שלך ולשיפור הנוכחות המקוונת של המותג שלך. השתמש במדדים כגון תנועה אורגנית, שיעור יציאה מדף כניסה וזמן באתר כדי להעריך את ביצועי ה-EAT שלך.

התפקיד של המדיה החברתית ב-EAT

פלטפורמות מדיה חברתית הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו, והן ממלאות גם תפקיד מכריע בשיפור ה-EAT של אתר אינטרנט. עדכון EAT מחשיב את אותות המדיה החברתית כגורם חשוב בקביעת הסמכות והאמינות של אתר אינטרנט. מעורבות ופעילות במדיה חברתית יכולים להשפיע באופן משמעותי על דירוג החיפוש של אתר אינטרנט, שכן מנועי החיפוש משתמשים באותות של מדיה חברתית כמדד לפופולריות ואמינות האתר.

פלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם יכולות לעזור לבעלי אתרים לבנות את המוניטין המקוון שלהם ולבסס סמכות בנישה שלהם. פעילות עקבית במדיה החברתית, שיתוף תוכן מרתק ואינטראקציה עם הקהל יכולים לעזור בהגדלת הנראות והטווח של האתר. פלטפורמות מדיה חברתית מציעות גם הזדמנות להתחבר עם מומחים ומשפיענים בתעשייה, מה שיכול לעזור בשיפור ה-EAT של האתר.

יתרה מכך, פלטפורמות מדיה חברתית מספקות דרך למשתמשים לחלוק את דעותיהם ומשוב, מה שיכול לעזור לבעלי אתרים לאמוד את הרגשות וההעדפות של הקהל שלהם. ניתן להשתמש במידע זה ליצירת תוכן רלוונטי ומרתק אשר נותן מענה לצרכים ולתחומי העניין של הקהל, ובכך לשפר את ה-EAT של האתר.

בנוסף, פלטפורמות מדיה חברתית מאפשרות לבעלי אתרים להציג את המומחיות והידע שלהם בנישה שלהם. שיתוף תוכן אינפורמטיבי ובעל ערך ברשתות החברתיות יכול לסייע בביסוס בעל האתר כדמות סמכותית, מה שיכול לשפר משמעותית את ה-EAT של האתר.

עם זאת, חשוב לציין שלא כל פלטפורמות המדיה החברתית נוצרות שוות. ההשפעה של מדיה חברתית על EAT משתנה בהתאם לפלטפורמה. לדוגמה, גוגל מחשיבה שיתופים ומעורבות ב-Google+ כגורם דירוג, בעוד ששיתופים ולייקים של פייסבוק אינם נחשבים ישירות כגורם דירוג. לכן, יש חשיבות מכרעת לזהות את פלטפורמות המדיה החברתיות הרלוונטיות לנישה ולקהל היעד שלך ולהתמקד בבניית נוכחות חזקה בפלטפורמות אלו.

השפעת עדכון EAT על SEO:

תרגול SEO השפעת עדכון EAT שלבי אופטימיזציה עלות משוערת (ILS)
אופטימיזציה של מילות מפתח התוכן חייב להיות רלוונטי לשאילתה ולכלול חוות דעת מומחים התמקד בתוכן איכותי ובמילות מפתח רלוונטיות 3,500
בניית קישורים הקישורים חייבים להיות ממקורות מוסמכים התמקדו בקישורים איכותיים וסמכותיים 4,000
אופטימיזציה לנייד בצע אופטימיזציה עבור מכשירים ניידים שפר את מהירות הדף ואת הידידותיות לנייד 2,500
אבטחת אתר אתר מאובטח עם HTTPS הטמעת אישור SSL 1,500

לסיכום, התאמת אתר הוורדפרס שלכם לעדכון EAT חיונית לשמירה ושיפור דירוג החיפוש שלכם. על ידי ביצוע האסטרטגיות המתוארות במאמר זה, אתה יכול להבטיח שהאתר שלך תואם להנחיות של Google ומוכן להצלחה.

שאלות נפוצות
אנחנו בצדק מדיה מתמחים בשיווק ויחסי ציבור בדיגיטל. בנוסף, כחלק מהפעילות שלנו אנחנו נותנים שירותי ייעוץ ומיתוג לארגונים מגוונים. צוות המשרד שלנו מורכב ממומחים מנוסים ומובילים בתחום, המספקים שירותי ייעוץ מקצועיים ויעילים לכל לקוח. אנו מייצגים את הלקוח ומתאימים את הפתרונות שלנו לצרכיו המיוחדים והאישיים של כל ארגון. בצדק מדיה אנו מתמחים בפיתוח אסטרטגיות מתקדמות של מיתוג ופרסום וביישום של פתרונות יצירתיים וחדשניים לקידום המותג ופיתוח העסקי של הלקוחות שלנו. אנו מאמינים בערך השירות המקצועי וביכולתנו לספק ללקוחותינו שירותים מצוינים וברמה הגבוהה ביותר. אנו מחפשים לפעול בצורה שותפותית עם לקוחותינו כדי להבין את צרכיהם ולספק להם את הפתרונות המתאימים ביותר לכל מקרה. אנו מזמינים את הלקוחות לצפות בעמוד שלנו ולפנות אלינו עם כל שאלה או דרישה שיש להם.
פונים אלינו לפגישת ייעוץ פיזית במשרדנו או בזום ומתחילים תהליך קידום מקצועי
קודם כל חשוב לבצע תיאום ציפיות מלא ולבדוק שחברת הפרסום עם ניסיון בסוג העסק שלכם.
אין צורך או חובה להיפגש פיזית, אפשר להפגש גם בזום או בגוגל מיט, אך כמובן שתמיד כיף יותר להפגש ולהכיר פנים מול פנים! וגם… יש לנו אחלה קפה!
 
תוכן עניינים
שיתוף המאמר
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק
יעקב צדק

יעקב צדק - מייסד קבוצת צדק מדיה,
חברת פרסום המעניקה שירותי פרסום ויחסי ציבור לעסקים, ארגונים וחברות.
צדק אקדמי , מכללת קורסים אונליין ביזמות שיווק וטכנולוגיה לקהל הפרטי, ארגונים וחברות נובילות.

לחצו על הכפתור ומלאו את טופס ההתאמה
קצת תוצאות של לקוחותינו

התוכן באתר נוצר על ידי מערכת LAZYSEO AI המערכת הראשונה בעולם ליצרת תוכן AI בעברית

סרטונים אחרונים מהפודקאסט
מאמרים אחרונים בנושאי שיווק

מה זה ביטוח רכב? ולמה כדאי לבחור בחברת "ליברה" כחברת הביטוח שלי ? מה עדיף: ביטוח ישיר או סוכן ביטוח? וכיצד מוזילים את הביטוח ?

מאמר זה מספק סקירה כללית של ביטוח רכב, מסביר מדוע מאזניים היא בחירה מצוינת עבור חברת הביטוח שלך, ודן ביתרונות ובחסרונות של ביטוח ישיר לעומת

קרא עוד »
עקבו אחרינו
רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה
שתכוון אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

הגיע הזמן לייצר לקוחות לעסק

עם פרסום מהחלל החיצון !

זה הכל עניין של דרך...
איך עובד התהליך אצלנו?
הובלנו מהלכים גם
בתקשורת
ישראל היום

"לקראת הולנטיין הקרב ובא, פייסבוק פרסמו מחקר חדש ובו הם בדקו איך מגיבים אנשים ששינו את הסטטוס שלהם ממערכת יחסים לרווק/ה…"

להמשך קריאה..

וואלה

" רבים הבחינו בפעילות של אלמוני בשם מנשה בטיטו בגוגל וברשתות. הגיע הזמן לשים סוף לתעלומה – מנשה בטיטו הוא אדם שלא קיים, שם רנדומלי שנבחר על ידי חברת BUYPOST כדי לבחון מי ממקדמי האתרים ומנהלי מותג ברשת יכבוש את המקום הראשון בביטוי חדש בגוגל תוך 30 ימים בלבד…"

להמשך קריאה..

לוגו מאקו

לפני יומיים הותיר אחריו חייל צעיר מכתב ובו הסביר מדוע שם קץ לחייו, הסיבה, כך כתב היא בעקבות חובות כלכליים. מכתב ההתאבדות שלו מעלה כעת סימני שאלה רבים, בכל הנוגע ליכולת של צה"ל לעזור כלכלית לחיילים. בריאיון ל"חי בלילה" שיתף קרוב המשפחה של המנוח בתחושות הקשות: "כשאין לך שום דבר אתה מרגיש לבד"

להמשך קריאה..

...Walk the talk
עזבו דיבורי סרק... זה מה שמספרים על הליווי שלנו
יש לכם על מי לסמוך....
שותפי פייסבוק
Meta Business Partner
שותפי גוגל
google partner