למה ללא AI המיתון הכלכלי היה גרוע הרבה יותר ואיך זה קשור לשיווק דיגיטלי ?

משרד פרסום דיגיטלי שמייצר לידים לעסק שהופכים ללקוחות
מחפשים משרד פרסום דיגיטלי מומלץ?

רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה שתכווין אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

מאמר זה בוחן את תפקידה של בינה מלאכותית (AI) בהפחתת המיתון הכלכלי והקשר שלו עם שיווק דיגיטלי. על ידי ניתוח דרכים שונות שבהן נעשה שימוש בבינה מלאכותית במהלך המשבר, אנו דנים כיצד היא סייעה לעסקים להסתגל ולמזער את ההשפעה הפיננסית.

מבוא: צומת הבינה המלאכותית והמיתון הכלכלי

בינה מלאכותית (AI) התגלתה כשחקן מכריע בפעילות עסקית מודרנית, וחוללה מהפכה בתעשיות משירותי בריאות לקמעונאות. עם זאת, משמעותו התבהרה עוד יותר בעקבות מגיפת COVID-19 והמיתון הכלכלי הנובע מכך. ללא AI, המיתון היה הרבה יותר גרוע. היא סיפקה לעסקים את הכלים הדרושים להסתגל ולהישאר תחרותיים במהלך המשבר. המפגש בין בינה מלאכותית לבין המיתון הכלכלי הוא נושא בעל עניין משמעותי, מכיוון שהוא מדגיש את התפקיד הקריטי שמשחקת הטכנולוגיה בעיצוב הכלכלה שלנו.

כשהמגיפה שטפה את העולם, עסקים נאלצו לעבור במהירות לערוצים דיגיטליים כדי להישאר צף. השינוי הפתאומי הזה הותיר חברות רבות נאבקות לשמור על פעילות ולשמר לקוחות. עם זאת, אלה שכבר אימצו בינה מלאכותית היו מצוידים יותר להסתגל לנורמה החדשה. בינה מלאכותית סייעה לעסקים להפוך תהליכים לאוטומטיים, לקבל החלטות טובות יותר מונעות נתונים ולנהל אינטראקציות עם לקוחות. זה גם אפשר לחברות לפעול ביעילות רבה יותר, הפחתת עלויות ושיפור הפרודוקטיביות.

אחד היישומים המשמעותיים ביותר של בינה מלאכותית במהלך המיתון היה בתחום הניתוח הניבוי. על ידי ניתוח כמויות גדולות של נתונים, מודלים חיזויים המופעלים על ידי בינה מלאכותית יכולים לצפות את התנהגות הלקוחות ואת מגמות השוק. זה אפשר לעסקים לקבל החלטות מושכלות לגבי ניהול מלאי, אסטרטגיות תמחור וקמפיינים שיווקיים. היכולת לחזות את צרכי הלקוחות הייתה בעלת ערך רב במהלך המגיפה כאשר דפוסי הקנייה היו בלתי צפויים.

המגיפה גם האיצה את האימוץ של צ'אטבוטים המונעים בינה מלאכותית, שהפכו לכלי חיוני לשירות לקוחות. עם עסקים רבים שנאלצו לצמצם את מספר העובדים, צ'אטבוטים סיפקו ללקוחות תמיכה מהירה, יעילה ומסביב לשעון. הם עזרו לחברות להפחית את זמני התגובה, לשפר את שביעות רצון הלקוחות ולצמצם עלויות. צ'אטבוטים הם דוגמה מצוינת לאופן שבו AI שינתה את השיווק הדיגיטלי, והפכה אותו למותאם אישית, ממוקד ויעיל יותר.

כיצד AI עזרה לעסקים להסתגל במהלך המיתון?

AI שיחקה תפקיד מכריע בסיוע לעסקים להסתגל למיתון הכלכלי שהביאה מגיפת COVID-19. עם המעבר הפתאומי לערוצים דיגיטליים, חברות נאלצו למצוא דרכים חדשות לפעול ולתקשר עם הלקוחות. AI סיפקה לעסקים את הכלים הדרושים להסתגל במהירות ולהישאר תחרותיים.

אחת הדרכים המשמעותיות ביותר שבהן AI סייעה לעסקים היא באמצעות אוטומציה של תהליכים. על ידי אוטומציה של משימות שגרתיות, חברות הצליחו להפחית עלויות ולשפר את היעילות. זה היה בעל ערך במיוחד במהלך המיתון כאשר עסקים נאלצו לפעול עם מספר צוות מופחת. כלי אוטומציה מופעלי בינה מלאכותית אפשרו לחברות לייעל תהליכים, לפנות משאבים ולהתמקד ביוזמות אסטרטגיות.

דרך נוספת שבה AI סייעה לעסקים להסתגל היא על ידי מתן תובנות בזמן אמת לגבי התנהגות הלקוחות. כלי ניתוח מבוססי בינה מלאכותית יכולים לנתח כמויות גדולות של נתונים ולזהות דפוסים ומגמות. זה היה בעל ערך רב במהלך המגיפה, שבה התנהגות הלקוחות הייתה בלתי צפויה. על ידי הבנת צרכי הלקוח והעדפותיהם, חברות הצליחו להתאים את ההצעות שלהן, לשפר את שביעות רצון הלקוחות ולהניע מכירות.

צ'אטבוטים המופעלים על ידי בינה מלאכותית היו גם כלי חיוני לעסקים במהלך המיתון. עם חברות רבות שנאלצו לצמצם את מספר העובדים, צ'אטבוטים סיפקו ללקוחות תמיכה מהירה, יעילה ומסביב לשעון. זה עזר לחברות להפחית את זמני התגובה, לשפר את שביעות רצון הלקוחות ולצמצם עלויות. צ'אטבוטים גם אפשרו לעסקים לטפל בכמות גדולה יותר של פניות, ופנו את הצוות להתמקד בנושאים מורכבים יותר.

ניתוח חזוי מונע בינה מלאכותית: מחליף משחק?

ניתוח חיזוי מונע בינה מלאכותית הוא מחליף משחק עבור עסקים במהלך המיתון. עם חוסר הוודאות וחוסר הניבוי בשוק, חברות צריכות לקבל החלטות מושכלות במהירות. כלי ניתוח חזויים המופעלים על ידי AI יכולים לעזור לעסקים לצפות מגמות בשוק ולזהות סיכונים והזדמנויות פוטנציאליות.

ניתוח חיזוי משתמש באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח נתונים היסטוריים ולזהות דפוסים ומגמות שיכולים לעזור לחזות תוצאות עתידיות. זה חשוב במיוחד במהלך המיתון כאשר חברות צריכות לקבל החלטות מונעות נתונים במהירות. ניתוח חיזוי יכול לעזור לעסקים לזהות את דרך הפעולה הטובה ביותר, בין אם זה השקת מוצר חדש, כניסה לשוק חדש או התאמת אסטרטגיות תמחור.

כלי ניתוח חיזוי מבוססי בינה מלאכותית יכולים גם לעזור לעסקים לזהות סיכונים פוטנציאליים ולנקוט באמצעים יזומים כדי להפחית אותם. זה קריטי במהלך המיתון כאשר חברות צריכות לנהל סיכונים בזהירות. ניתוח חיזוי יכול לעזור לעסקים לזהות שיבושים פוטנציאליים בשרשרת האספקה, סיכונים פיננסיים ונטיית לקוחות. על ידי זיהוי מוקדם של סיכונים, עסקים יכולים לנקוט בפעולה כדי למנוע מהם להתממש.

יתרון נוסף של ניתוח חזוי מונע בינה מלאכותית הוא היכולת שלה להתאים אישית את חוויות הלקוח. על ידי ניתוח נתוני לקוחות, עסקים יכולים לזהות העדפות אישיות ולהתאים את ההצעות שלהם בהתאם. זה חשוב במיוחד במהלך המיתון כאשר נאמנות הלקוחות היא קריטית. על ידי הבנת צרכי הלקוח והעדפותיהם, עסקים יכולים לשפר את שביעות רצון הלקוחות ולהניע מכירות.

טרנספורמציה של שיווק דיגיטלי באמצעות AI

השיווק הדיגיטלי עבר מהפך משמעותי עם הופעת הבינה המלאכותית. כלים המופעלים על ידי AI אפשרו למשווקים להתאים אישית מסעות פרסום, לייעל את הוצאות המודעות ולשפר את מעורבות הלקוחות. כתוצאה מכך, עסקים יכולים להשיג החזר ROI טוב יותר ונאמנות לקוחות מוגברת. בחלק זה, נחקור את הדרכים השונות שבהן AI משנה שיווק דיגיטלי.

 • שיווק מותאם אישית:
  כלים המופעלים על ידי בינה מלאכותית מאפשרים לעסקים לנתח נתוני לקוחות בזמן אמת ולהתאים אישית את הקמפיינים השיווקיים שלהם בהתאם. התאמה אישית יכולה ללבוש צורות רבות, כולל מודעות ממוקדות, מסעות פרסום בדוא"ל מותאמים אישית והמלצות למוצרים מותאמים אישית. על ידי מתן חוויות מותאמות אישית ללקוחות, עסקים יכולים לשפר את מעורבות הלקוחות ולהגדיל את שיעורי ההמרה.
 • אופטימיזציה של הוצאות פרסום:
  כלים המופעלים על ידי AI יכולים לעזור לעסקים לייעל את הוצאות המודעות שלהם על ידי ניתוח נתונים וזיהוי ערוצי השיווק היעילים ביותר. על ידי ניתוח התנהגות והעדפות לקוחות, עסקים יכולים לזהות את הערוצים שיש להם סיכוי גבוה יותר להניב המרות. זה יכול לעזור לעסקים להשיג החזר ROI טוב יותר ולהגדיל את יעילות השיווק שלהם.
 • מעורבות לקוחות משופרת:
  צ'אטבוטים המונעים בינה מלאכותית ועוזרים וירטואליים משנים את מעורבות הלקוחות. Chatbots יכולים לספק ללקוחות תמיכה מותאמת אישית, לענות על שאלות נפוצות ולהדריך לקוחות בתהליך הרכישה. זה משפר את חווית הלקוח ויכול להגביר את נאמנות הלקוחות.

כיצד צ'אטבוטים המופעלים על ידי בינה מלאכותית משנים את שירות הלקוחות?

צ'אטבוטים המופעלים על ידי AI מחוללים מהפכה בשירות הלקוחות על ידי מתן תמיכה מיידית וסיוע מותאם אישית. צ'טבוטים הם תוכנות מחשב שנועדו לדמות שיחה עם משתמשים אנושיים. ניתן לשלב אותם באתרי אינטרנט, אפליקציות לנייד ופלטפורמות מדיה חברתית כדי לספק ללקוחות תמיכה מיידית.

אחד היתרונות העיקריים של צ'אטבוטים המופעלים על ידי AI הוא היכולת שלהם לספק תמיכה 24/7. לקוחות יכולים לגשת לצ'אטבוטים בכל שעה ביום או בלילה, מבלי להמתין עד שנציג שירות לקוחות יתפנה. זה חשוב במיוחד בתקופת המיתון כאשר לקוחות עשויים להיתקל בקשיים כלכליים וזקוקים לסיוע מיידי.

צ'אטבוטים המופעלים על ידי בינה מלאכותית יכולים גם לספק סיוע מותאם אישית המבוסס על נתוני לקוחות. על ידי ניתוח התנהגות והעדפות לקוחות, צ'אטבוטים יכולים לספק המלצות ופתרונות מותאמים אישית. זה יכול לשפר את שביעות רצון הלקוחות ולהגדיל את המכירות, אפילו במהלך המיתון.

יתרון נוסף של צ'אטבוטים המופעלים על ידי AI הוא היכולת שלהם לטפל בכמות גדולה של פניות לקוחות בו זמנית. זה יכול לעזור לעסקים לצמצם את זמני ההמתנה ולשפר את שביעות רצון הלקוחות. Chatbots יכולים גם לעזור לעסקים להפחית את עלויות שירות הלקוחות על ידי אוטומציה של פניות ומשימות שגרתיות.

לבסוף, צ'אטבוטים המופעלים על ידי בינה מלאכותית יכולים לעזור לעסקים לאסוף תובנות חשובות ללקוחות. על ידי ניתוח אינטראקציות של לקוחות עם צ'אטבוטים, עסקים יכולים לזהות תחומים לשיפור ולהבין טוב יותר את צרכי הלקוח והעדפותיהם. ניתן להשתמש במידע זה כדי לשפר מוצרים ושירותים, כמו גם להודיע לאסטרטגיות שיווקיות.

ההשפעה של AI על מסחר אלקטרוני ומכירות מקוונות

מגיפת COVID-19 האיצה את המעבר לעבר מסחר אלקטרוני ומכירות מקוונות, כאשר יותר צרכנים פונים לקניות מקוונות מאי פעם. זה הוביל לתחרות מוגברת בין עסקי מסחר אלקטרוני, מה שהופך את זה למאתגר יותר להתבלט בשוק צפוף. עם זאת, בינה מלאכותית מתגלה כמשנה משחקים עבור עסקי מסחר אלקטרוני, ועוזרת להם לשפר את חוויות הלקוחות, להגדיל את המכירות ולהניע צמיחה.

אחת הדרכים שבהן AI משפיעה על מסחר אלקטרוני היא באמצעות שימוש בצ'אטבוטים. צ'אטבוטים הם כלים המופעלים על ידי AI שיכולים ליצור אינטראקציה עם לקוחות בזמן אמת, לספק סיוע ולענות על שאילתות. זה חשוב במיוחד במהלך המיתון, שבו משאבי שירות הלקוחות עשויים להיות מוגבלים. צ'אטבוטים יכולים לעזור לעסקים לספק תמיכת לקוחות 24/7, לשפר את שביעות רצון הלקוחות ולהגביר את המכירות.

AI משמש גם כדי להתאים אישית את חווית הקנייה ללקוחות. על ידי ניתוח נתוני לקוחות, כלים המופעלים על ידי בינה מלאכותית יכולים לזהות העדפות אישיות ולהמליץ על מוצרים בהתאם. זה עוזר לעסקים לשפר את שביעות רצון הלקוחות ולהגדיל את המכירות על ידי מתן ללקוחות המלצות מותאמות אישית העונות על הצרכים שלהם.

דרך נוספת של AI משפיעה על המסחר האלקטרוני היא באמצעות שימוש בניתוח חזוי. ניתוח חיזוי יכול לעזור לעסקים לזהות מגמות בהתנהגות לקוחות ובהיסטוריית רכישות, ולאפשר להם לצפות את צרכי הלקוחות ולהתאים את אסטרטגיות השיווק שלהם בהתאם. זה יכול לעזור לעסקים לשפר את שימור הלקוחות ולהגדיל את המכירות, אפילו במהלך המיתון.

לבסוף, נעשה שימוש בבינה מלאכותית גם כדי לייעל אסטרטגיות תמחור. כלים המונעים בינה מלאכותית יכולים לנתח נתוני תמחור ולזהות את נקודת המחיר האופטימלית למוצרים, תוך התחשבות בגורמים כמו ביקוש, תחרות והתנהגות לקוחות. זה יכול לעזור לעסקים לשפר את השוליים ולהגדיל את המכירות על ידי הבטחת המחירים של המוצרים בצורה תחרותית.

AI, אוטומציה ועתיד העבודה

עליית הבינה המלאכותית והאוטומציה הביאה לשינוי משמעותי בשוק העבודה. בעוד שחלק מהעבודות הפכו למיותרות, הזדמנויות חדשות צצו, ואחרות שונו. בחלק זה, נחקור את ההשפעה של AI ואוטומציה על עתיד העבודה.

 • עליית האוטומציה:
  השימוש באוטומציה נמצא במגמת עלייה כבר כמה שנים, והמיתון רק האיץ את המגמה הזו. אוטומציה אפשרה לחברות להפחית עלויות ולהגדיל את היעילות על ידי אוטומציה של משימות שחוזרות על עצמן. זה הוביל לאובדן מקומות עבודה בתעשיות מסוימות, במיוחד אלו הנשענות במידה רבה על עבודת כפיים. עם זאת, אוטומציה יצרה גם הזדמנויות עבודה חדשות בתחומים כמו תכנות, רובוטיקה ופיתוח בינה מלאכותית.
 • תפקידה של AI בעתיד העבודה:
  AI יש פוטנציאל לשנות את הדרך שבה אנו עובדים. עם היכולת שלו לבצע אוטומציה של משימות מורכבות ולנתח כמויות אדירות של נתונים, AI עומדת לחולל מהפכה בתעשיות רבות. כלים המופעלים על ידי AI יכולים לעזור לעסקים לקבל החלטות מושכלות יותר, לשפר את שירות הלקוחות ולייעל את התפעול. עם זאת, עליית הבינה המלאכותית מעוררת גם חששות לגבי ההשפעה על מקומות עבודה. בעוד שבינה מלאכותית יכולה ליצור הזדמנויות עבודה חדשות, היא גם יכולה להחליף חלק מהעבודות לחלוטין.
 • מיומנות מחדש והשבחת מיומנות:
  ככל ששוק העבודה מתפתח, מיומנות מחדש ושיפור מיומנות יהפכו חשובים יותר ויותר. העובדים יצטרכו להסתגל לטכנולוגיות חדשות ולפתח מיומנויות חדשות כדי להישאר תחרותיים. מעסיקים יצטרכו גם להשקיע בתוכניות הכשרה ופיתוח כדי להבטיח שלכוח העבודה שלהם יש את הכישורים הדרושים כדי להצליח בשוק העבודה העתידי. הדבר ידרוש שינוי משמעותי באופן בו אנו ניגשים לחינוך והכשרה, עם דגש רב יותר על למידה לאורך החיים.

תפקידה של AI בהתאוששות כלכלית לאחר המיתון

כשהעולם מתחיל לצאת מהשפל הכלכלי שנגרם על ידי מגיפת COVID-19, רבים מחפשים את AI ככלי מפתח בהתאוששות הכלכלית שלאחר המיתון. בינה מלאכותית יכולה לעזור לעסקים לזהות הזדמנויות חדשות, לייעל את התפעול ולהניע צמיחה. בחלק זה, נחקור את תפקידה של בינה מלאכותית בהתאוששות כלכלית שלאחר המיתון וכיצד היא יכולה לעזור לעסקים לחזור חזקים מאי פעם.

 • 1. זיהוי הזדמנויות חדשות:אחד היתרונות המרכזיים של AI הוא היכולת לזהות הזדמנויות חדשות. כשהכלכלה מתחילה להתאושש, עסקים צריכים להיות זריזים ולהסתגל במהירות לתנאי השוק המשתנים. ניתוח חיזוי המופעל על ידי בינה מלאכותית יכול לעזור לזהות מגמות מתפתחות והזדמנויות שוק חדשות, ולאפשר לעסקים לשנות את האסטרטגיות שלהם כדי לנצל אותן. לדוגמה, בינה מלאכותית יכולה לעזור לזהות פלחי לקוחות חדשים, טכנולוגיות מתפתחות ושווקים לא מנוצלים, מה שמאפשר לעסקים להרחיב את ההיצע שלהם ולהגדיל את בסיס הלקוחות שלהם.
 • 2. ייעול פעולות:דרך נוספת של AI יכול לעזור לעסקים להתאושש מהמיתון היא על ידי ייעול הפעילות. על ידי אוטומציה של משימות שגרתיות ושיפור היעילות, עסקים יכולים להפחית עלויות ולשפר את הפרודוקטיביות. כלי אוטומציה מופעלי בינה מלאכותית יכולים לעזור לעסקים לייעל כל דבר, החל מניהול שרשרת אספקה ועד שירות לקוחות, ולפנות את הצוות להתמקד במשימות מורכבות יותר. זה יכול לעזור לעסקים לפעול בצורה יעילה ואפקטיבית יותר, להפחית עלויות ולשפר את הרווחיות.
 • 3. מניע צמיחה:לבסוף, AI יכול לעזור להניע צמיחה בכלכלה שלאחר המיתון. על ידי מתן תובנות בזמן אמת לעסקים והמלצות מונעות נתונים, כלים המופעלים על ידי בינה מלאכותית יכולים לעזור לעסקים לקבל החלטות מושכלות שמניעות צמיחה. לדוגמה, AI יכול לעזור לעסקים לייעל אסטרטגיות תמחור, לזהות הזדמנויות למכירה צולבת ולשפר את מעורבות הלקוחות. על ידי מינוף כוחה של AI, עסקים יכולים להניע צמיחה ולמצב את עצמם להצלחה ארוכת טווח.

מסקנה: בינה מלאכותית כנדבך מרכזי ביציבות כלכלית

כפי שראינו, AI מילא תפקיד מכריע בייצוב הכלכלה במהלך המיתון. היכולת שלה לנתח כמויות עצומות של נתונים, לזהות דפוסים ולבצע תחזיות הייתה בעלת ערך רב לעסקים ולממשלות כאחד. בחלק האחרון הזה, נחקור את תפקידה של AI כעמוד מפתח ביציבות כלכלית.

 • AI וחוסן עסקי:
  אחד היתרונות המרכזיים של AI הוא היכולת שלו לעזור לעסקים להסתגל ולבנות חוסן. כפי שראינו, בינה מלאכותית יכולה לעזור לעסקים לזהות סיכונים, לקבל החלטות מושכלות ולהתאים אישית את חוויות הלקוחות. זה היה קריטי במהלך המיתון כאשר עסקים נאלצו לנווט ברמות חסרות תקדים של אי ודאות. על ידי מינוף בינה מלאכותית, עסקים הצליחו להישאר זריזים ומגיבים, ולהבטיח את הישרדותם לטווח ארוך.
 • AI ותמיכה ממשלתית:
  AI גם מילא תפקיד קריטי בתוכניות תמיכה ממשלתיות שמטרתן לייצב את הכלכלה. לדוגמה, ממשלות רבות השתמשו בניתוח חזוי המופעל על ידי בינה מלאכותית כדי לזהות עסקים ויחידים הזקוקים ביותר לתמיכה פיננסית. זה עזר להבטיח שהכספים יחולקו בצורה יעילה ואפקטיבית, תוך תמיכה באלו הנזקקים ביותר.
 • AI והעתיד:
  במבט לעתיד, בינה מלאכותית תמשיך להיות נדבך מרכזי ביציבות כלכלית. ככל שהעולם הופך ליותר ויותר דיגיטלי, בינה מלאכותית תמלא תפקיד גדול עוד יותר בפעילות העסקית, בתוכניות תמיכה ממשלתיות ובמאמצי ההתאוששות הכלכלית. עם זאת, חשוב לציין שבינה מלאכותית אינה כדור כסף. יש להשתמש בו באחריות, תוך התייחסות מדוקדקת להשפעתו הפוטנציאלית על יחידים ועל החברה כולה.

לסיכום, בינה מלאכותית מילאה תפקיד מכריע בהפחתת חומרת המיתון הכלכלי, בעיקר באמצעות הקשר שלה עם שיווק דיגיטלי. בכך שהיא מאפשרת לעסקים להסתגל ולפעול בצורה יעילה יותר, הוכחה בינה מלאכותית ככלי הכרחי בניווט בזמנים כלכליים לא ודאיים.

שאלות נפוצות
אנחנו בצדק מדיה מתמחים בשיווק ויחסי ציבור בדיגיטל. בנוסף, כחלק מהפעילות שלנו אנחנו נותנים שירותי ייעוץ ומיתוג לארגונים מגוונים. צוות המשרד שלנו מורכב ממומחים מנוסים ומובילים בתחום, המספקים שירותי ייעוץ מקצועיים ויעילים לכל לקוח. אנו מייצגים את הלקוח ומתאימים את הפתרונות שלנו לצרכיו המיוחדים והאישיים של כל ארגון. בצדק מדיה אנו מתמחים בפיתוח אסטרטגיות מתקדמות של מיתוג ופרסום וביישום של פתרונות יצירתיים וחדשניים לקידום המותג ופיתוח העסקי של הלקוחות שלנו. אנו מאמינים בערך השירות המקצועי וביכולתנו לספק ללקוחותינו שירותים מצוינים וברמה הגבוהה ביותר. אנו מחפשים לפעול בצורה שותפותית עם לקוחותינו כדי להבין את צרכיהם ולספק להם את הפתרונות המתאימים ביותר לכל מקרה. אנו מזמינים את הלקוחות לצפות בעמוד שלנו ולפנות אלינו עם כל שאלה או דרישה שיש להם.
פונים אלינו לפגישת ייעוץ פיזית במשרדנו או בזום ומתחילים תהליך קידום מקצועי
קודם כל חשוב לבצע תיאום ציפיות מלא ולבדוק שחברת הפרסום עם ניסיון בסוג העסק שלכם.
אין צורך או חובה להיפגש פיזית, אפשר להפגש גם בזום או בגוגל מיט, אך כמובן שתמיד כיף יותר להפגש ולהכיר פנים מול פנים! וגם… יש לנו אחלה קפה!
 
תוכן עניינים
שיתוף המאמר
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק
יעקב צדק

יעקב צדק - מייסד קבוצת צדק מדיה,
חברת פרסום המעניקה שירותי פרסום ויחסי ציבור לעסקים, ארגונים וחברות.
צדק אקדמי , מכללת קורסים אונליין ביזמות שיווק וטכנולוגיה לקהל הפרטי, ארגונים וחברות נובילות.

לחצו על הכפתור ומלאו את טופס ההתאמה
קצת תוצאות של לקוחותינו

התוכן באתר נוצר על ידי מערכת LAZYSEO AI המערכת הראשונה בעולם ליצרת תוכן AI בעברית

סרטונים אחרונים מהפודקאסט
מאמרים אחרונים בנושאי שיווק

מאמר זה מציע קונספט מיתוג חדשני לעסקים בתקופת הקורונה. המאמר מציע עצות לנצל את הזדמנויות המצטברות בתקופה זו בפרסום ממומן ו-SEO, וכן זיהוי טכניקות לקידום המותג של העסק.

מאמר זה מציג קונספט מיתוג ייחודי לעסקים להסתגל ולשגשג בתקופת הקורונה. הוא מכסה אסטרטגיות למינוף פרסום ממומן והזדמנויות SEO, כמו גם טכניקות לשיפור קידום המותג.

קרא עוד »

בעקבות המצב הכלכלי והבריאותי המתפתח בעולם בגלל הקורונה, חברות צריכות להתאים את תכניות השיווק שלהן למציאות חדשה. במאמר זה, נעיין במהלך שיווק דיגיטלי ובדרכים שבהן חברות יכולות להתאים את עצמן לקורונה. נדון בשימוש במודעות ממומנות בחברות קטנות ובסטרטאפים, ובכך אפשר להתאים את הקמפיינים שלהם למצב האקטואלי ולזרם הקורונה. נדון באיך למצוא את הקהל היעד הטוב ביותר עבור מוצר או שירות של חברה. ננסה להבין טרנדים ביותר בנושא שיווק דיגיטלי ובאיזה צורה כדאי לפעול לחזק את המותג ואת הקהל היעד.

מאמר זה בוחן את הצורך של חברות להתאים את אסטרטגיות השיווק שלהן למצב הכלכלי והבריאותי המתפתח שנגרם על ידי מגיפת COVID-19. נחקור מגמות שיווק דיגיטלי,

קרא עוד »
עקבו אחרינו
רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה
שתכוון אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

הגיע הזמן לייצר לקוחות לעסק

עם פרסום מהחלל החיצון !

זה הכל עניין של דרך...
איך עובד התהליך אצלנו?
הובלנו מהלכים גם
בתקשורת
ישראל היום

"לקראת הולנטיין הקרב ובא, פייסבוק פרסמו מחקר חדש ובו הם בדקו איך מגיבים אנשים ששינו את הסטטוס שלהם ממערכת יחסים לרווק/ה…"

להמשך קריאה..

וואלה

" רבים הבחינו בפעילות של אלמוני בשם מנשה בטיטו בגוגל וברשתות. הגיע הזמן לשים סוף לתעלומה – מנשה בטיטו הוא אדם שלא קיים, שם רנדומלי שנבחר על ידי חברת BUYPOST כדי לבחון מי ממקדמי האתרים ומנהלי מותג ברשת יכבוש את המקום הראשון בביטוי חדש בגוגל תוך 30 ימים בלבד…"

להמשך קריאה..

לוגו מאקו

לפני יומיים הותיר אחריו חייל צעיר מכתב ובו הסביר מדוע שם קץ לחייו, הסיבה, כך כתב היא בעקבות חובות כלכליים. מכתב ההתאבדות שלו מעלה כעת סימני שאלה רבים, בכל הנוגע ליכולת של צה"ל לעזור כלכלית לחיילים. בריאיון ל"חי בלילה" שיתף קרוב המשפחה של המנוח בתחושות הקשות: "כשאין לך שום דבר אתה מרגיש לבד"

להמשך קריאה..

...Walk the talk
עזבו דיבורי סרק... זה מה שמספרים על הליווי שלנו
יש לכם על מי לסמוך....
שותפי פייסבוק
Meta Business Partner
שותפי גוגל
google partner