10 התוספים המובילים לוורדפרס שכל אתר עסקי צריך בשנת 2023

משרד פרסום דיגיטלי שמייצר לידים לעסק שהופכים ללקוחות
מחפשים משרד פרסום דיגיטלי מומלץ?

רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה שתכווין אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

גלה את 10 התוספים המובילים של וורדפרס שכל אתר עסקי צריך בשנת 2023 כדי לשפר את הפונקציונליות, האבטחה וחווית המשתמש. למד כיצד תוספים אלה יכולים לעזור לעסק שלך לצמוח ולהצליח בעידן הדיגיטלי.

הקדמה: מדוע תוספי וורדפרס חיוניים לאתר העסק שלך?

וורדפרס היא אחת ממערכות ניהול התוכן (CMS) הפופולריות ביותר שיש, ומסיבה טובה. זה ידידותי למשתמש, ניתן להתאמה אישית, ויש לו ספרייה עצומה של תוספים שיכולים לשפר את הפונקציונליות של האתר שלך. בפוסט זה בבלוג, נדון ב-10 התוספים המובילים של וורדפרס שכל אתר עסקי צריך ב-2023.

מהם תוספי וורדפרס ומדוע הם חיוניים לאתר העסק שלך? תוספים הם בעצם תוספים שאתה יכול להתקין באתר וורדפרס שלך. הם נועדו לשפר את הפונקציונליות, האבטחה והביצועים של האתר שלך. עם למעלה מ-50,000 תוספים זמינים במאגר וורדפרס, יש תוסף כמעט לכל מה שאתה יכול לחשוב עליו.

 • התאמה אישית:
  אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בשימוש בוורדפרס הוא הגמישות שלה. אתה יכול להתאים אישית את האתר שלך כך שיתאים לצרכים הספציפיים שלך, ותוספים הם המפתח להשגת זאת. בין אם אתה רוצה להוסיף טופס יצירת קשר, עדכון מדיה חברתית או חנות מסחר אלקטרוני, יש תוסף לכך.
 • פונקציונליות:
  תוספים של וורדפרס יכולים להוסיף לאתר שלך תכונות חדשות שאינן זמינות מהקופסה. לדוגמה, אתה יכול להוסיף ווידג'ט צ'אט חי לאתר שלך, שיכול לשפר את מעורבות הלקוחות והתמיכה. אתה יכול גם להוסיף מערכת הזמנות לאתר שלך, שיכולה לעזור לך לנהל פגישות והזמנות.
 • אבטחה:
  היבט מכריע נוסף בניהול אתר עסקי הוא אבטחה. וורדפרס היא פלטפורמה מאובטחת, אך תוספים יכולים להוסיף שכבת הגנה נוספת. אתה יכול להתקין תוסף אבטחה שיפקח על האתר שלך לאיתור תוכנות זדוניות, דואר זבל ואיומי אבטחה אחרים. זה יכול לעזור לך למנוע פריצות והפרות נתונים שעלולות להזיק לעסק שלך.

1. "תמונה שווה אלף מילים": תוסף אופטימיזציית התמונות הטוב ביותר

תמונות הן חלק מהותי בכל אתר אינטרנט. הם יכולים לשפר את המשיכה החזותית של האתר שלך, והם יכולים גם לעזור לך להעביר את המסר שלך בצורה יעילה יותר. עם זאת, תמונות יכולות גם להאט את זמן הטעינה של האתר שלך אם הן לא עוברות אופטימיזציה כראוי. כאן נכנסים תוספים לאופטימיזציה של תמונות.

2. מהו אופטימיזציה של תמונה, ולמה זה חשוב?
אופטימיזציה של תמונות היא תהליך של הקטנת גודל הקובץ של התמונות שלך מבלי לפגוע באיכותן. זה יכול לעזור לך לשפר את זמן הטעינה של האתר שלך, שהוא חיוני לחוויית המשתמש ולאופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO). מחקרים הראו שמשתמשים נוטים לנטוש אתרים שלוקח יותר משלוש שניות להיטען, כך שלאופטימיזציה של התמונות שלך יכולה להיות השפעה משמעותית על ביצועי האתר שלך.

3. התוסף הטוב ביותר לאופטימיזציה של תמונות:
ישנם מספר תוספים לאופטימיזציה של תמונות עבור וורדפרס, אך אחד הטובים ביותר הוא Smush. Smush הוא תוסף חינמי שיכול לדחוס ולמטב את התמונות שלך באופן אוטומטי. זה גם יכול להסיר מטא נתונים מיותרים מהתמונות שלך, מה שיכול להקטין עוד יותר את גודל הקובץ שלהן. Smush יכולה לבצע אופטימיזציה של תמונות בגודל של עד 5MB, וזה די והותר עבור רוב אתרי האינטרנט.

 • 4. תכונות של Smush:
  ל- Smush יש מספר תכונות שמבליטות אותו מתוספי אופטימיזציית תמונות אחרים. אחת התכונות הטובות ביותר שלו היא היכולת שלו לדחוס תמונות מבלי לוותר על האיכות. הוא משתמש באלגוריתמי דחיסה מתקדמים כדי להקטין את גודל הקובץ של התמונות שלך מבלי לגרום להן להיראות מפוקסלות או מטושטשות. Smush יכולה גם לבצע אופטימיזציה של תמונות בכמות גדולה, מה שיכול לחסוך לך זמן רב אם יש לך מספר גדול של תמונות באתר שלך.
 • 5. כיצד להשתמש בסמוש:
  השימוש ב- Smush הוא פשוט. לאחר התקנת והפעלת התוסף, תוכל להתחיל לבצע אופטימיזציה של התמונות שלך באופן מיידי. אתה יכול לבצע אופטימיזציה של תמונות בנפרד או בכמות גדולה, ותוכל גם להגדיר אופטימיזציה אוטומטית לתמונות חדשות שאתה מעלה לאתר שלך. ל- Smush יש גם גרסת Pro שמגיעה עם תכונות נוספות, כמו שינוי גודל תמונה ושילוב CDN.

2. שפר את אבטחת האתר שלך: איזה תוסף מספק הגנה מהשורה הראשונה?

הבטחת האבטחה של אתר העסק שלך צריכה להיות בראש סדר העדיפויות. מתקפות סייבר הולכות ומשתכללות, ואפילו עסקים קטנים נמצאים בסיכון. למרבה המזל, ישנם מספר תוספי אבטחה של וורדפרס שיכולים לעזור לך להגן על האתר שלך מפני האקרים, תוכנות זדוניות ואיומים אחרים. אחד מתוספי האבטחה הטובים ביותר הוא Wordfence.

ל-Wordfence מספר תכונות הבולטות בו מתוספי אבטחה אחרים. זה מספק זיהוי איומים בזמן אמת וחוסם תנועה זדונית לפני שהיא יכולה להגיע לאתר שלך. יש לו גם חומת אש שיכולה לחסום התקפות כוח גס, הזרקות SQL ושיטות התקפה נפוצות אחרות. Wordfence יכולה גם לסרוק את האתר שלך לאיתור תוכנות זדוניות ופגיעויות, והיא אפילו יכולה לתקן קבצים נגועים באופן אוטומטי.

תכונה נהדרת נוספת של Wordfence היא אבטחת הכניסה שלה. זה יכול לאכוף סיסמאות חזקות, אימות דו-גורמי ולהגביל ניסיונות כניסה כדי למנוע התקפות של כוח גס. זה גם יכול לעקוב אחר פעילות המשתמש ולהודיע לך על כל התנהגות חשודה.

השימוש ב-Wordfence קל. לאחר שהתקנת והפעלת את התוסף, תוכל להגדיר את ההגדרות שלו כך שיתאימו לצרכים שלך. אתה יכול להגדיר התראות על פעילות חשודה, להפעיל חוקי חומת אש ולהתאים אישית את אבטחת הכניסה. ל-Wordfence יש גם גרסת פרימיום שמגיעה עם תכונות נוספות, כמו חסימת מדינה ואימות דו-גורמי לכל המשתמשים.

3. כיצד תוכל לשפר את הביצועים והמהירות של האתר שלך?

אתר אינטרנט מהיר ורספונסיבי הוא חיוני לכל עסק. זמני טעינה איטיים יכולים להוביל למבקרים מתוסכלים ושיעור יציאה גבוה יותר מדף הכניסה. למרבה המזל, ישנם מספר תוספים של וורדפרס שיכולים לעזור לך לייעל את הביצועים והמהירות של האתר שלך.

אחד התוספים לביצועים הטובים ביותר הוא WP Rocket. WP Rocket הוא תוסף מטמון שיכול לשפר באופן דרמטי את זמני הטעינה של האתר שלך. זה עובד על ידי יצירת גרסאות שמור של הדפים שלך, שניתן להציג למבקרים מהר יותר מאשר הדף המקורי. ל-WP Rocket יש גם כמה תכונות אחרות שיכולות לעזור לשפר את ביצועי האתר שלך, כגון טעינה עצלנית, מזעור ואופטימיזציה של מסדי נתונים.

תוסף ביצועים נהדר נוסף הוא Smush. Smush הוא תוסף אופטימיזציה של תמונות שיכול להקטין את גודל הקובץ של התמונות שלך מבלי להקריב את האיכות. תמונות גדולות יכולות להאט את זמני הטעינה של האתר שלך, אבל Smush יכולה לדחוס אותן מבלי להשפיע על המראה שלהן. ל- Smush יש גם תכונת אופטימיזציה בכמות גדולה, שיכולה לייעל את כל התמונות הקיימות שלך בלחיצה אחת.

אם אתה משתמש בהרבה פלאגינים באתר שלך, הם יכולים גם לתרום לזמני טעינה איטיים יותר. תוסף ארגון הפלאגין יכול לעזור לך לנהל את התוספים שלך בצורה יעילה יותר. זה מאפשר לך להשבית תוספים בדפים או פוסטים ספציפיים, מה שיכול לעזור להפחית את כמות הקוד שצריך לטעון. Plugin Organizer יכול גם לשנות את סדר הטעינה של התוספים שלך, מה שיכול לעזור לייעל את הביצועים שלהם.

לבסוף, רשת אספקת תוכן (CDN) יכולה גם לעזור לשפר את ביצועי האתר שלך. CDN היא רשת של שרתים שיכולה להעביר את תוכן האתר שלך מהשרת הקרוב ביותר למבקר. זה יכול לעזור להפחית את המרחק שהנתונים צריכים לעבור, מה שיכול לשפר את זמני טעינת הדפים. התוסף Cloudflare CDN הוא דרך קלה להגדיר CDN עבור האתר שלך.

4. הסוד לקידום אתרים יעיל: חשיפת התוסף האולטימטיבי

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא אחד ההיבטים החשובים ביותר בכל אתר אינטרנט. ללא אופטימיזציה מתאימה, ייתכן שהאתר שלך לא ידורג טוב בדפי תוצאות מנועי החיפוש (SERP), מה שעלול להקשות על לקוחות פוטנציאליים למצוא אותך. אחד התוספים הטובים ביותר לקידום אתרים הוא Yoast SEO.

Yoast SEO הוא תוסף רב עוצמה שיכול לעזור לך לבצע אופטימיזציה של האתר שלך למנועי חיפוש. הוא מספק מגוון תכונות שנועדו לעזור לך לשפר את דירוג האתר שלך, כולל אופטימיזציה של מילות מפתח, תיאורי מטא ומפות אתר XML. עם Yoast SEO, אתה יכול בקלות לבצע אופטימיזציה של תוכן האתר שלך עבור מילות מפתח ספציפיות ולהבטיח שהדפים שלך בנויים בצורה נכונה.

אחת התכונות השימושיות ביותר של Yoast SEO היא היכולת לנתח את התוכן שלך לקריאה. תכונה זו בודקת את התוכן שלך עבור דברים כמו אורך משפט, אורך פסקה ושימוש בכותרות משנה. על ידי הבטחת התוכן שלך קל לקריאה, אתה יכול לשפר את חווית המשתמש ולהגדיל את הסבירות שהמבקרים יישארו באתר שלך.

תכונה נהדרת נוספת של Yoast SEO היא היכולת שלו ליצור מפות אתר XML. מפות אתר חשובות לקידום אתרים מכיוון שהן עוזרות למנועי החיפוש להבין את מבנה האתר שלך. עם Yoast SEO, אתה יכול ליצור בקלות מפת אתר הכוללת את כל הדפים והפוסטים שלך. לאחר מכן ניתן לשלוח מפת אתר זו למנועי חיפוש כמו גוגל, מה שיכול לעזור לשפר את הנראות של האתר שלך ב-SERPs.

Yoast SEO מספק גם מגוון תכונות אחרות שנועדו לעזור לך לייעל את ביצועי האתר שלך. אלה כוללים את היכולת להגדיר כתובות URL קנוניות, שיכולות למנוע בעיות תוכן כפולות, ואת היכולת להוסיף מטא תגיות Open Graph, שיכולות לשפר את מראה הקישורים של האתר שלך במדיה החברתית.

5. ניהול שפות מרובות: איזה תוסף שובר את מחסומי השפה?

אם אתה מפעיל עסק במדינה רב-לשונית או רוצה להרחיב את העסק שלך למדינות אחרות, סביר להניח שתצטרך לתרגם את האתר שלך למספר שפות. זה יכול להיות תהליך קשה וגוזל זמן, אבל עם התוסף הנכון, זה יכול להיות הרבה יותר קל. התוסף הטוב ביותר לניהול שפות מרובות הוא WPML.

WPML הוא תוסף רב עוצמה המאפשר לך לתרגם בקלות את האתר שלך למספר שפות. זה קל לשימוש ומספק מגוון תכונות שנועדו להפוך את תהליך התרגום לחלק ככל האפשר. עם WPML, אתה יכול לתרגם את כל תוכן האתר שלך, כולל דפים, פוסטים, תפריטים ואפילו סוגי פוסטים מותאמים אישית.

אחת התכונות השימושיות ביותר של WPML היא היכולת שלה ליצור כתובות URL ספציפיות לשפה. המשמעות היא שתוכלו לקבל כתובות URL נפרדות לכל שפה באתר שלכם, מה שיכול לשפר את חווית המשתמש ולהקל על מנועי החיפוש להבין את מבנה האתר שלכם. WPML מספקת גם מגוון כלים לניהול תרגום, כולל לוח מחוונים לתרגום ויכולת להקצות משימות תרגום למתרגמים ספציפיים.

תכונה נהדרת נוספת של WPML היא התאימות שלו למגוון תוספים וערכות נושא אחרות. זה אומר שאתה יכול להשתמש ב-WPML עם ערכת הנושא והתוספים האהובים עליך ללא כל בעיה. WPML תואם גם לבוני דפים פופולריים כמו Elementor ו-Beaver Builder, מה שיכול להקל על יצירת דפים רב לשוניים עם פונקציונליות של גרירה ושחרור.

6. רוצים עוד לידים? גלה את הפלאגין החזק הזה ליצירת לידים

אם אתה רוצה להגדיל את העסק שלך, אתה צריך לייצר לידים. ואחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא באמצעות תוסף ליצירת לידים באתר הוורדפרס שלך. אחד התוספים החזקים ביותר ליצירת לידים שקיימים הוא OptinMonster.

OptinMonster הוא תוסף רב עוצמה המאפשר לך ליצור טפסי הצטרפות וחלונות קופצים בעלי המרה גבוהה עבור האתר שלך. עם OptinMonster, אתה יכול ליצור מגוון של צורות הצטרפות שונות, כולל חלונות קופצים, סלייד-אין, פסים צפים ועוד. טפסים אלה נועדו למשוך את תשומת הלב של המבקרים שלך ולעודד אותם להזין את פרטי הקשר שלהם.

אחת מתכונות המפתח של OptinMonster היא אפשרויות המיקוד שלה. עם OptinMonster, אתה יכול למקד לדפים ספציפיים, קטגוריות או אפילו משתמשים בודדים באמצעות טפסי ההצטרפות שלך. המשמעות היא שאתה יכול ליצור טפסי הצטרפות ספציפיים לחלקים שונים באתר שלך ולהבטיח שהאנשים הנכונים יראו את הטפסים שלך בזמן הנכון.

תכונה נהדרת נוספת של OptinMonster היא פונקציונליות בדיקת ה-A/B שלה. זה מאפשר לך לבדוק גרסאות שונות של טפסי ההצטרפות שלך ולראות אילו מהן מניבות את הביצועים הטובים ביותר. על ידי בדיקה ואופטימיזציה של הטפסים שלך, אתה יכול לשפר את שיעורי ההמרה שלך וליצור יותר לידים לעסק שלך.

לבסוף, OptinMonster משתלבת עם מגוון שירותי שיווק בדואר אלקטרוני שונים, כולל Mailchimp, Constant Contact ועוד. המשמעות היא שאתה יכול בקלות לאסוף כתובות דוא"ל מהמבקרים שלך ולהוסיף אותן לרשימת הדוא"ל שלך למאמצי שיווק נוספים.

10 התוספים המובילים של וורדפרס לאתרים עסקיים בשנת 2023:

חיבור פונקציונליות בטחון מחיר (ILS)
Yoast SEO אופטימיזציה למנועי חיפוש סריקת אבטחה 233.50
אקיסמט הגנה מפני דואר זבל הגנה מפני מגיבים זדוניים 233.50
Jetpack אנליטיקה וסטטיסטיקה הגנה על כוח גס 233.50
גדר מילים חומת אש סריקת תוכנות זדוניות 233.50

לסיכום, שימוש בעשרת התוספים המובילים של וורדפרס בשנת 2023 יכול לשפר משמעותית את הביצועים והאבטחה של האתר העסקי שלך, להוביל לשביעות רצון מוגברת של המשתמשים ובסופו של דבר להצלחה בנוף הדיגיטלי.

שאלות נפוצות
אנחנו בצדק מדיה מתמחים בשיווק ויחסי ציבור בדיגיטל. בנוסף, כחלק מהפעילות שלנו אנחנו נותנים שירותי ייעוץ ומיתוג לארגונים מגוונים. צוות המשרד שלנו מורכב ממומחים מנוסים ומובילים בתחום, המספקים שירותי ייעוץ מקצועיים ויעילים לכל לקוח. אנו מייצגים את הלקוח ומתאימים את הפתרונות שלנו לצרכיו המיוחדים והאישיים של כל ארגון. בצדק מדיה אנו מתמחים בפיתוח אסטרטגיות מתקדמות של מיתוג ופרסום וביישום של פתרונות יצירתיים וחדשניים לקידום המותג ופיתוח העסקי של הלקוחות שלנו. אנו מאמינים בערך השירות המקצועי וביכולתנו לספק ללקוחותינו שירותים מצוינים וברמה הגבוהה ביותר. אנו מחפשים לפעול בצורה שותפותית עם לקוחותינו כדי להבין את צרכיהם ולספק להם את הפתרונות המתאימים ביותר לכל מקרה. אנו מזמינים את הלקוחות לצפות בעמוד שלנו ולפנות אלינו עם כל שאלה או דרישה שיש להם.
פונים אלינו לפגישת ייעוץ פיזית במשרדנו או בזום ומתחילים תהליך קידום מקצועי
קודם כל חשוב לבצע תיאום ציפיות מלא ולבדוק שחברת הפרסום עם ניסיון בסוג העסק שלכם.
אין צורך או חובה להיפגש פיזית, אפשר להפגש גם בזום או בגוגל מיט, אך כמובן שתמיד כיף יותר להפגש ולהכיר פנים מול פנים! וגם… יש לנו אחלה קפה!
 
תוכן עניינים
שיתוף המאמר
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק
יעקב צדק

יעקב צדק - מייסד קבוצת צדק מדיה,
חברת פרסום המעניקה שירותי פרסום ויחסי ציבור לעסקים, ארגונים וחברות.
צדק אקדמי , מכללת קורסים אונליין ביזמות שיווק וטכנולוגיה לקהל הפרטי, ארגונים וחברות נובילות.

לחצו על הכפתור ומלאו את טופס ההתאמה
קצת תוצאות של לקוחותינו

התוכן באתר נוצר על ידי מערכת LAZYSEO AI המערכת הראשונה בעולם ליצרת תוכן AI בעברית

סרטונים אחרונים מהפודקאסט
מאמרים אחרונים בנושאי שיווק
עקבו אחרינו
רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה
שתכוון אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

הגיע הזמן לייצר לקוחות לעסק

עם פרסום מהחלל החיצון !

זה הכל עניין של דרך...
איך עובד התהליך אצלנו?
הובלנו מהלכים גם
בתקשורת
ישראל היום

"לקראת הולנטיין הקרב ובא, פייסבוק פרסמו מחקר חדש ובו הם בדקו איך מגיבים אנשים ששינו את הסטטוס שלהם ממערכת יחסים לרווק/ה…"

להמשך קריאה..

וואלה

" רבים הבחינו בפעילות של אלמוני בשם מנשה בטיטו בגוגל וברשתות. הגיע הזמן לשים סוף לתעלומה – מנשה בטיטו הוא אדם שלא קיים, שם רנדומלי שנבחר על ידי חברת BUYPOST כדי לבחון מי ממקדמי האתרים ומנהלי מותג ברשת יכבוש את המקום הראשון בביטוי חדש בגוגל תוך 30 ימים בלבד…"

להמשך קריאה..

לוגו מאקו

לפני יומיים הותיר אחריו חייל צעיר מכתב ובו הסביר מדוע שם קץ לחייו, הסיבה, כך כתב היא בעקבות חובות כלכליים. מכתב ההתאבדות שלו מעלה כעת סימני שאלה רבים, בכל הנוגע ליכולת של צה"ל לעזור כלכלית לחיילים. בריאיון ל"חי בלילה" שיתף קרוב המשפחה של המנוח בתחושות הקשות: "כשאין לך שום דבר אתה מרגיש לבד"

להמשך קריאה..

...Walk the talk
עזבו דיבורי סרק... זה מה שמספרים על הליווי שלנו
יש לכם על מי לסמוך....
שותפי פייסבוק
Meta Business Partner
שותפי גוגל
google partner