כלי ה-SEO הטובים ביותר למחקר מילות מפתח

משרד פרסום דיגיטלי שמייצר לידים לעסק שהופכים ללקוחות
מחפשים משרד פרסום דיגיטלי מומלץ?

רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה שתכווין אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

מחקר מילות מפתח הוא חלק מהותי מקידום אתרים. שימוש בכלים הנכונים יכול להפוך את התהליך לקל ויעיל יותר. פוסט זה בבלוג ידון בכלי SEO הטובים ביותר הזמינים למחקר מילות מפתח וכיצד הם יכולים לעזור לך לייעל את תוכן האתר שלך.

מתכנן מילות המפתח של גוגל

מתכנן מילות המפתח של גוגל הוא אחד מכלי מחקר מילות המפתח הטובים ביותר הזמינים בחינם. זה מאפשר לך להזין את כתובת האתר ואת מילת המפתח שלך כדי לקבל רשימה נרחבת של מילות מפתח קשורות. אתה יכול גם להשתמש בכלי כדי לנתח את אתרי האינטרנט של המתחרים שלך כדי להבין טוב יותר את מילות המפתח שהם מכוונים אליהם. תוכל גם לראות את נפחי החיפוש החודשיים הממוצעים עבור כל מילת מפתח ואת רמת התחרות עבור כל מילת מפתח. בעזרת נתונים אלה, תוכל להחליט לאילו מילות מפתח למקד לתוכן האתר שלך. בנוסף, הכלי מאפשר לך להגדיר תקציב למחקר מילות המפתח שלך ולמקד את מילות המפתח החסכוניות ביותר. עם הממשק הידידותי למשתמש ונתוני מילות המפתח המקיפים שלו, מתכנן מילות המפתח של גוגל הוא אחד מכלי מחקר מילות המפתח הפופולריים ביותר לקידום אתרים.

תמונה של מחשב נייד עם כלי SEO המוצג על המסך
מחשב נייד עם כלי SEO המוצג על המסך

סייר מילות המפתח של Ahrefs

Ahrefs Keywords Explorer הוא אחד הכלים הפופולריים ביותר למחקר מילות מפתח וקידום אתרים. זה עוזר לך למצוא את מילות המפתח והביטויים הרלוונטיים ביותר שאנשים מחפשים בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים. זה מאפשר לך לראות מידע מפורט כגון נפח חיפוש, דירוג קושי ורמת תחרות עבור כל מילת מפתח. בנוסף, הוא מציע ניתוח מילות מפתח מקיף הכולל רשימה של נושאים קשורים, מילות מפתח קשורות וסקירה היסטורית של מגמות מילות מפתח. הוא מציע גם כלי מועיל להצעת מילות מפתח, שיכול לעזור לך למצוא מילות מפתח חדשות למיקוד. Ahrefs Keywords Explorer הוא אופציה מצוינת עבור אנשי קידום אתרים ומנהלי אתרים שצריכים להתעדכן במחקר מילות המפתח שלהם. הוא מספק מידע מדויק ועדכני על מילות המפתח הפופולריות ביותר, שיכול לעזור לך לבצע אופטימיזציה של תוכן האינטרנט שלך לדירוג הטוב ביותר במנועי החיפוש. בנוסף, הממשק הידידותי למשתמש מקל על השימוש והדוחות המסופקים יכולים לעזור לך לקבל החלטות מושכלות לגבי מילות המפתח למקד.

סייר מילות מפתח של Moz

Moz Keyword Explorer הוא אחד מכלי SEO הטובים ביותר למחקר מילות מפתח. הוא מספק תובנות חשובות לגבי ביצועי מילות מפתח, כולל נפח חיפוש, קושי והזדמנויות פוטנציאליות. יש לו גם ציון קושי של מילות מפתח, שנוצר על ידי ניתוח עד כמה קשה לדרג מילת מפתח ב-10 המובילים של תוצאות מנועי החיפוש. בנוסף, ל-Moz סייר מילות מפתח יש תכונה של הצעות למילות מפתח, המציגה מונחים וביטויים קשורים כדי לעזור לך לזהות נושאים קשורים והזדמנויות לאופטימיזציה נוספת. הוא כולל גם גרף מגמות של מילות מפתח, המציג שינויים בביצועי מילות המפתח לאורך זמן. בעזרת כלי זה, תוכל לעקוב אחר ביצועי מילות המפתח שלך ולהתאים את מסע הפרסום שלך בהתאם. בסך הכל, סייר מילות המפתח של Moz הוא כלי שלא יסולא בפז עבור כל מקצוען קידום אתרים ומהווה חלק חיוני בכל תהליך מחקר מילות מפתח.

המחשה של תהליך מחקר מילות מפתח
המחשה של תהליך מחקר מילות מפתח

AnswerThePublic

AnswerThePublic הוא כלי נהדר למחקר מילות מפתח שעוזר לך להבין מה אנשים מחפשים באינטרנט. הוא משתמש בנתוני השלמה אוטומטית מגוגל ובינג כדי ליצור שאלות ונושאים הקשורים למילות המפתח שלך. לאחר מכן תוכל להשתמש בנתונים אלה כדי ליצור תוכן שרלוונטי יותר לקהל היעד שלך ולדרג גבוה יותר בתוצאות של מנועי החיפוש. AnswerThePublic מציעה גם ממשק ויזואלי ייחודי המספק דרך קלה להציג ולנתח את הנתונים. זה יכול לתת לך תובנות חשובות לגבי מה אנשים מחפשים וכיצד הם מנסחים את השאילתות שלהם. בעזרת כלי זה, אתה יכול לזהות במהירות נושאים ומילות מפתח פופולריים שבהם תוכל להשתמש כדי לייעל את התוכן שלך ולהגביר את דירוג ה-SEO שלך. בנוסף, AnswerThePublic מספק סייר מילות מפתח שיכול לעזור לך למצוא מילות מפתח וביטויים קשורים כדי להרחיב עוד יותר את מחקר מילות המפתח שלך. כלי זה קל לשימוש, מהיר ומספק תובנות חשובות לגבי מילות המפתח הטובות ביותר לשימוש עבור SEO.

Ubersuggest

Ubersuggest הוא כלי מחקר מילות מפתח חזק להפליא שיכול לעזור לך למצוא את מילות המפתח המושלמות למיקוד לאתר שלך. הוא מציע מגוון תכונות שיעזרו לך לזהות מילות מפתח פוטנציאליות, כולל כלי הצעות למילות מפתח מונחה בינה מלאכותית, כלי לניתוח מגמות של מילות מפתח וכלי קושי למילות מפתח. Ubersuggest גם מאפשרת לך לעקוב אחר ביצועי מילות מפתח ולהשוות את ביצועי מילות המפתח של האתר שלך לאלו של המתחרים שלך. יתר על כן, הנתונים של Ubersuggest מקורם במגוון מקורות, כולל גוגל, בינג ו-YouTube, ומספקים לך תצוגה מקיפה של נתוני מחקר מילות המפתח שלך. עם Ubersuggest, אתה יכול למצוא בקלות את מילות המפתח הטובות ביותר לאתר שלך ולבצע אופטימיזציה של התוכן שלך לנראות מקסימלית.

כלי ה-SEO הטובים ביותר למחקר מילות מפתח:

כלי תכונות עיקריות תמחור מחיר ב₪
מתכנן מילות המפתח של גוגל גלה מילות מפתח רלוונטיות, נתח נפח חיפוש ומגמות חינם 0 ₪
סייר מילות המפתח של Ahrefs הצע מאות מילות מפתח קשורות, נפח חיפוש, קליקים ומחיר לקליק החל מ-$99 לחודש 376 ₪
כלי קסם מילות מפתח של SEMrush מוצא מילות מפתח קשורות, ציון קושי של מילות מפתח ומגמות עונתיות החל מ-$99.95 לחודש 377.30 ₪
סייר מילות מפתח של Moz מציע מילות מפתח קשורות, נפח חיפוש, ציון קושי וניתוח SERP החל מ-$99 לחודש 376 ₪

לסיכום, כלי ה-SEO הטובים ביותר למחקר מילות מפתח הם Google Keyword Planner, Ahrefs Keywords Explorer, Moz Keyword Explorer, AnswerThePublic ו-Ubersuggest. בעזרת כלים אלו, תוכל לקבל את הנתונים הדרושים לך כדי לבצע אופטימיזציה של תוכן האתר שלך לנראות והצלחה מקסימלית.

שאלות נפוצות
אנחנו בצדק מדיה מתמחים בשיווק ויחסי ציבור בדיגיטל. בנוסף, כחלק מהפעילות שלנו אנחנו נותנים שירותי ייעוץ ומיתוג לארגונים מגוונים. צוות המשרד שלנו מורכב ממומחים מנוסים ומובילים בתחום, המספקים שירותי ייעוץ מקצועיים ויעילים לכל לקוח. אנו מייצגים את הלקוח ומתאימים את הפתרונות שלנו לצרכיו המיוחדים והאישיים של כל ארגון. בצדק מדיה אנו מתמחים בפיתוח אסטרטגיות מתקדמות של מיתוג ופרסום וביישום של פתרונות יצירתיים וחדשניים לקידום המותג ופיתוח העסקי של הלקוחות שלנו. אנו מאמינים בערך השירות המקצועי וביכולתנו לספק ללקוחותינו שירותים מצוינים וברמה הגבוהה ביותר. אנו מחפשים לפעול בצורה שותפותית עם לקוחותינו כדי להבין את צרכיהם ולספק להם את הפתרונות המתאימים ביותר לכל מקרה. אנו מזמינים את הלקוחות לצפות בעמוד שלנו ולפנות אלינו עם כל שאלה או דרישה שיש להם.
פונים אלינו לפגישת ייעוץ פיזית במשרדנו או בזום ומתחילים תהליך קידום מקצועי
קודם כל חשוב לבצע תיאום ציפיות מלא ולבדוק שחברת הפרסום עם ניסיון בסוג העסק שלכם.
אין צורך או חובה להיפגש פיזית, אפשר להפגש גם בזום או בגוגל מיט, אך כמובן שתמיד כיף יותר להפגש ולהכיר פנים מול פנים! וגם… יש לנו אחלה קפה!
 
תוכן עניינים
שיתוף המאמר
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Picture of יעקב צדק
יעקב צדק

יעקב צדק - מייסד קבוצת צדק מדיה,
חברת פרסום המעניקה שירותי פרסום ויחסי ציבור לעסקים, ארגונים וחברות.
צדק אקדמי , מכללת קורסים אונליין ביזמות שיווק וטכנולוגיה לקהל הפרטי, ארגונים וחברות נובילות.

לחצו על הכפתור ומלאו את טופס ההתאמה
קצת תוצאות של לקוחותינו

התוכן באתר נוצר על ידי מערכת LAZYSEO AI המערכת הראשונה בעולם ליצרת תוכן AI בעברית

סרטונים אחרונים מהפודקאסט
מאמרים אחרונים בנושאי שיווק

"זיהוי טרנדים חמים בשיווק דיגיטלי: מהם הכלים הטכנולוגיים החשובים בשדה ה-SEO והפרסום ממומן?"

מאמר זה בוחן את המגמות האחרונות בשיווק דיגיטלי, תוך התמקדות בכלים הטכנולוגיים היעילים ביותר בתחום קידום אתרים ופרסום ממומן. הוא מספק תובנות לגבי האסטרטגיות שמשווקים

קרא עוד »

במאמר יתארו נושאים חמים ביותר בשיווק דיגיטלי והיבטים של SEO ופרסום ממומן שקשורים להם. הטרנדים יכולים לכלול כמויות עצומות של נתונים, שיווק במובייל, influencers, ועוד.

מאמר זה בוחן את הטרנדים החמים ביותר בשיווק דיגיטלי, תוך התמקדות בקידום אתרים והיבטי פרסום ממומן. הנושאים המכוסים כוללים ניתוח נתונים, שיווק במובייל, שיווק משפיענים

קרא עוד »
עקבו אחרינו
רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה
שתכוון אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

הגיע הזמן לייצר לקוחות לעסק

עם פרסום מהחלל החיצון !

זה הכל עניין של דרך...
איך עובד התהליך אצלנו?
הובלנו מהלכים גם
בתקשורת
ישראל היום

"לקראת הולנטיין הקרב ובא, פייסבוק פרסמו מחקר חדש ובו הם בדקו איך מגיבים אנשים ששינו את הסטטוס שלהם ממערכת יחסים לרווק/ה…"

להמשך קריאה..

וואלה

" רבים הבחינו בפעילות של אלמוני בשם מנשה בטיטו בגוגל וברשתות. הגיע הזמן לשים סוף לתעלומה – מנשה בטיטו הוא אדם שלא קיים, שם רנדומלי שנבחר על ידי חברת BUYPOST כדי לבחון מי ממקדמי האתרים ומנהלי מותג ברשת יכבוש את המקום הראשון בביטוי חדש בגוגל תוך 30 ימים בלבד…"

להמשך קריאה..

לוגו מאקו

לפני יומיים הותיר אחריו חייל צעיר מכתב ובו הסביר מדוע שם קץ לחייו, הסיבה, כך כתב היא בעקבות חובות כלכליים. מכתב ההתאבדות שלו מעלה כעת סימני שאלה רבים, בכל הנוגע ליכולת של צה"ל לעזור כלכלית לחיילים. בריאיון ל"חי בלילה" שיתף קרוב המשפחה של המנוח בתחושות הקשות: "כשאין לך שום דבר אתה מרגיש לבד"

להמשך קריאה..

...Walk the talk
עזבו דיבורי סרק... זה מה שמספרים על הליווי שלנו
יש לכם על מי לסמוך....
שותפי פייסבוק
Meta Business Partner
שותפי גוגל
google partner