כיצד לשלב את האתר העסקי שלך עם מדיה חברתית בוורדפרס

משרד פרסום דיגיטלי שמייצר לידים לעסק שהופכים ללקוחות
מחפשים משרד פרסום דיגיטלי מומלץ?

רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה שתכווין אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

מאמר זה מספק מדריך מקיף לשילוב האתר העסקי שלך עם פלטפורמות מדיה חברתית באמצעות וורדפרס, תוך הצגת שיטות וכלים שונים לשיפור הנוכחות המקוונת שלך ולהגביר את מעורבות הקהל.

הקדמה: החשיבות של שילוב מדיה חברתית עם אתר העסק שלך

עם השימוש הגובר במדיה החברתית, הפך חיוני לעסקים לשלב את האתרים שלהם עם פלטפורמות מדיה חברתית. אינטגרציה של מדיה חברתית באתר העסק שלך היא דרך מצוינת להגדיל את התנועה, המעורבות והכרת המותג. זה גם עוזר לבנות נוכחות מקוונת חזקה לעסק שלך שיכולה להוביל למכירות גבוהות יותר ולנאמנות לקוחות.

שפר את התנועה שלך עם שילוב מדיה חברתית:

שילוב מדיה חברתית עם האתר שלך יכול להגדיל משמעותית את התנועה לאתר שלך. על ידי שיתוף תוכן אתר במדיה חברתית, אתה יכול למשוך יותר מבקרים לאתר שלך. תנועה מוגברת זו יכולה להוביל לשיעורי המרה גבוהים יותר ולמכירות רבות יותר. אינטגרציה של מדיה חברתית יכולה גם לעזור לשפר את דירוג האתר שלך במנועי החיפוש, ולהפוך אותו לגלוי יותר ללקוחות פוטנציאליים.

 • בנה נוכחות חזקה באינטרנט:

  שילוב מדיה חברתית יכול לעזור לבנות נוכחות מקוונת חזקה לעסק שלך. על ידי שיתוף תוכן האתר שלך במדיה החברתית, תוכל להגביר את הכרת המותג שלך ולהגיע לקהל רחב יותר. זה יכול להוביל למעורבות גבוהה יותר עם קהל היעד שלך, מה שיכול להוביל להגברת נאמנות המותג ולשימור לקוחות.

 • צור קשר עם קהל היעד שלך:

  אינטגרציה של מדיה חברתית מאפשרת לך לתקשר עם קהל היעד שלך בזמן אמת. זה יכול לעזור לבנות מערכת יחסים חזקה עם הלקוחות שלך, מה שיכול להוביל לשביעות רצון ונאמנות לקוחות גבוהים יותר. על ידי תגובה להערות לקוחות ומשוב במדיה החברתית, תוכל גם לשפר את המוניטין של המותג שלך ולהגביר את אמון הלקוחות.

למה לבחור בוורדפרס לשילוב מדיה חברתית?

 • ממשק ידידותי למשתמש:

  וורדפרס ידועה בממשק הידידותי שלה, מה שמקל גם על אלה שאין להם ניסיון בקידוד ליצור ולנהל אתרים משלהם. ממשק ידידותי למשתמש זה מקל על שילוב פלטפורמות מדיה חברתית באתר האינטרנט שלך, ומאפשר לך לשתף את תוכן האתר שלך בפלטפורמות מדיה חברתית בכמה קליקים בלבד.

  2. מגוון רחב של תוספים לשילוב מדיה חברתית:

  וורדפרס מציעה מגוון רחב של תוספים לשילוב מדיה חברתית המקלים על שילוב פלטפורמות מדיה חברתית באתר האינטרנט שלך. ניתן להתקין ולהגדיר את התוספים הללו בקלות, ולאפשר לך להוסיף לחצני שיתוף של מדיה חברתית, עדכוני מדיה חברתית ותכונות אחרות של שילוב מדיה חברתית לאתר שלך.

 • 3. פלטפורמה ידידותית לקידום אתרים:

  וורדפרס היא פלטפורמה ידידותית לקידום אתרים, עם תכונות שמאפשרות לבצע אופטימיזציה קלה של האתר שלך למנועי חיפוש. המשמעות היא ששילוב מדיה חברתית עם אתר הוורדפרס שלך יכול לעזור לשפר את דירוג האתר שלך במנועי החיפוש, ולהפוך אותו לגלוי יותר ללקוחות פוטנציאליים.

  בנוסף ליתרונות אלו, וורדפרס מציעה גם מגוון רחב של אפשרויות התאמה אישית, המאפשרות לך ליצור אתר אינטרנט שמותאם לצרכים הספציפיים שלך. זה אומר שאתה יכול לשלב בקלות פלטפורמות מדיה חברתית באתר האינטרנט שלך בצורה המתאימה ביותר לעסק שלך.

מהן הדרכים השונות לשילוב מדיה חברתית בוורדפרס?

ישנן מספר דרכים לשלב פלטפורמות מדיה חברתית עם אתר הוורדפרס שלך. אחת הדרכים הפופולריות ביותר היא להשתמש בתוספים של מדיה חברתית. תוספים אלה מאפשרים לך להוסיף לחצני שיתוף של מדיה חברתית, עדכוני מדיה חברתית ותכונות אחרות של שילוב מדיה חברתית לאתר שלך.

דרך נוספת לשלב מדיה חברתית עם אתר הוורדפרס שלך היא להוסיף סמלי מדיה חברתית לכותרת העליונה, התחתונה או הסרגל הצידי של האתר שלך. ניתן לקשר סמלים אלה לפרופילי המדיה החברתית שלך, מה שמקל על המשתמשים למצוא ולעקוב אחריך במדיה החברתית.

אתה יכול גם לשלב מדיה חברתית באתר וורדפרס שלך על ידי הטמעת פוסטים והזנות של מדיה חברתית ישירות באתר שלך. ניתן לעשות זאת באמצעות תוספים או על ידי העתקה והדבקה של קוד ההטמעה שסופק על ידי פלטפורמת המדיה החברתית.

חלק מהנושאים של וורדפרס מגיעים גם עם תכונות אינטגרציה מובנות של מדיה חברתית. ערכות נושא אלו כוללות ווידג'טים של מדיה חברתית וקודים קצרים המאפשרים לך להוסיף בקלות לחצני שיתוף של מדיה חברתית, עדכונים ותכונות אחרות לאתר שלך מבלי להתקין תוספים נוספים.

לבסוף, אתה יכול לשלב מדיה חברתית עם אתר וורדפרס שלך על ידי יצירת חשבונות מדיה חברתית עבור העסק שלך וקישורם לאתר שלך. זה יכול לעזור להגדיל את המעקב שלך במדיה החברתית ולהוביל תנועה לאתר שלך.

כיצד להשתמש בתוספים לשילוב מדיה חברתית?

שימוש בתוספים לשילוב מדיה חברתית הוא דרך פופולרית להוסיף תכונות מדיה חברתית לאתר הוורדפרס שלך. אחד התוספים הפופולריים ביותר לשילוב מדיה חברתית הוא Jetpack. Jetpack כולל תכונת שיתוף מדיה חברתית המאפשרת לך להוסיף כפתורי שיתוף מדיה חברתית לאתר האינטרנט שלך. תכונה זו קלה לשימוש וניתן להגדיר אותה כך שתציג את פלטפורמות המדיה החברתית שברצונך לכלול.

תוסף פופולרי נוסף של מדיה חברתית הוא AddToAny Share Buttons. תוסף זה מאפשר לך להוסיף לחצני שיתוף במדיה חברתית לאתר האינטרנט שלך, כמו גם מוני שיתוף וסרגלי שיתוף צפים. התוסף תומך ביותר מ-100 פלטפורמות מדיה חברתית, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור אלה שרוצים לשלב מספר פלטפורמות מדיה חברתית באתר האינטרנט שלהם.

ווידג'ט של מדיה חברתית הוא תוסף המאפשר לך להציג את פרופילי המדיה החברתית שלך באתר האינטרנט שלך. התוסף כולל ווידג'טים הניתנים להתאמה אישית עבור פייסבוק, טוויטר, לינקדאין ופלטפורמות מדיה חברתית אחרות. אתה יכול לבחור אילו פלטפורמות מדיה חברתית להציג, ותוכל להתאים אישית את המראה והתחושה של הווידג'טים כך שיתאימו לעיצוב האתר שלך.

לבסוף, אם אתה רוצה להוסיף עדכוני מדיה חברתית לאתר שלך, אתה יכול להשתמש בתוסף כמו Smash Balloon Social Photo Feed. תוסף זה מאפשר לך להציג את עדכוני האינסטגרם, הפייסבוק והטוויטר שלך באתר האינטרנט שלך. אתה יכול להתאים אישית את המראה והתחושה של העדכונים, ותוכל לבחור אילו פוסטים להציג.

האם יש תכונות אינטגרציה של מדיה חברתית מובנות בערכות נושא של וורדפרס?

ערכות נושא רבות של וורדפרס מגיעות עם תכונות אינטגרציה מובנות של מדיה חברתית. תכונות אלה נכללות לעתים קרובות באפשרויות ההתאמה האישית של הנושא, מה שמקל על הוספת אייקוני מדיה חברתית וקישורים לאתר שלך. להלן כמה מתכונות שילוב המדיה החברתית שאתה עשוי למצוא בערכת נושא וורדפרס:

 • סמלים של מדיה חברתית:
  אחת מתכונות האינטגרציה הנפוצות ביותר של מדיה חברתית בנושאי וורדפרס היא אייקוני מדיה חברתית. ניתן להוסיף סמלים אלה לכותרת העליונה, התחתונה או הסרגל הצדדי של האתר שלך, והם מקשרים לפרופילי המדיה החברתית שלך. ערכות נושא רבות מציעות מגוון של סמלי מדיה חברתית לבחירה, ולעתים קרובות אתה יכול להתאים אישית את הגודל והצבע של הסמלים כך שיתאימו לעיצוב האתר שלך.
 • שיתוף במדיה חברתית:
  חלק מהנושאים של וורדפרס כוללים גם תכונות שיתוף של מדיה חברתית. תכונות אלו מאפשרות למבקרים באתר האינטרנט שלך לשתף את התוכן שלך בפרופילי המדיה החברתית שלהם. ניתן להוסיף לחצני שיתוף במדיה חברתית לפוסטים בבלוג, לדפי מוצר או לסוגים אחרים של תוכן. זה יכול לעזור להגביר את הנראות של האתר שלך ולהביא יותר תנועה לאתר שלך.
 • עדכוני מדיה חברתית:
  בנוסף לאייקוני מדיה חברתית וכפתורי שיתוף, חלק מהנושאים של וורדפרס כוללים גם עדכונים של מדיה חברתית. עדכונים אלה מאפשרים לך להציג את תוכן המדיה החברתית שלך ישירות באתר האינטרנט שלך. זו יכולה להיות דרך מצוינת להציג את פעילות המדיה החברתית שלך ולעודד מבקרים לעקוב אחריך במדיה החברתית.
 • אפשרויות התאמה אישית:
  ערכות נושא רבות של וורדפרס מאפשרות לך להתאים אישית את תכונות שילוב המדיה החברתית שלך. אתה יכול לבחור באילו פלטפורמות מדיה חברתית להציג סמלים, ותוכל להתאים אישית את המראה והתחושה של הסמלים כך שיתאימו לעיצוב האתר שלך. ייתכן שתוכל גם להתאים אישית את המיקום של סמלי מדיה חברתית וכפתורי שיתוף באתר האינטרנט שלך.

מה לגבי ווידג'טים וקודים קצרים של מדיה חברתית?

ווידג'טים וקודים קצרים של מדיה חברתית הם דרך נוספת לשלב מדיה חברתית באתר הוורדפרס שלך. תכונות אלו מאפשרות לך להציג תוכן מדיה חברתית או קישורים באזורים ספציפיים באתר האינטרנט שלך, כגון סרגל הצד או הכותרת התחתונה שלך. להלן כמה ווידג'טים וקודים קצרים של מדיה חברתית נפוצים שבהם אתה עשוי להשתמש:

 • לחצני מעקב של מדיה חברתית:
  כפתורי מעקב של מדיה חברתית הם ווידג'טים המאפשרים לך להציג קישורים לפרופילי המדיה החברתית שלך. כפתורים אלה כוללים בדרך כלל את הלוגו של פלטפורמת המדיה החברתית ומקשרים ישירות לפרופיל שלך. ניתן להוסיף לחצני מעקב של מדיה חברתית לכותרת העליונה, התחתונה או הסרגל הצדדי של האתר שלך.
 • עדכוני מדיה חברתית:
  עדכוני מדיה חברתית הם ווידג'טים המאפשרים לך להציג את תוכן המדיה החברתית שלך באתר האינטרנט שלך. ניתן להתאים את העדכונים הללו להצגת תוכן מפלטפורמות ספציפיות או מהאשטאגים. עדכוני מדיה חברתית יכולים להיות דרך מצוינת להציג את פעילות המדיה החברתית שלך ולעודד מבקרים לעקוב אחריך במדיה החברתית.
 • לחצני שיתוף מדיה חברתית:
  כפתורי שיתוף מדיה חברתית הם קודים קצרים המאפשרים למבקרים באתר האינטרנט שלך לשתף את התוכן שלך בפרופילי המדיה החברתית שלהם. ניתן להוסיף לחצנים אלה לפוסטים בבלוג, לדפי מוצר או לסוגים אחרים של תוכן. כפתורי שיתוף מדיה חברתית יכולים לעזור להגביר את הנראות של האתר שלך ולהביא יותר תנועה לאתר שלך.
 • אפשרויות התאמה אישית:
  ניתן להתאים אישית ווידג'טים וקודים קצרים של מדיה חברתית כדי להתאים לעיצוב האתר שלך. אתה יכול לבחור אילו פלטפורמות מדיה חברתית לכלול בכפתורי המעקב שלך, להתאים אישית את המראה והתחושה של עדכוני המדיה החברתית שלך, ולבחור אילו כפתורי שיתוף מדיה חברתית להציג.

מסקנה: רתימת הכוח של המדיה החברתית באתר הוורדפרס שלך

מדיה חברתית היא מרכיב חיוני בכל אסטרטגיית שיווק מקוונת מצליחה. על ידי שילוב מדיה חברתית באתר וורדפרס שלך, אתה יכול להגביר את הנראות שלך, להביא יותר תנועה לאתר שלך וליצור מעורבות עם הקהל שלך בדרכים משמעותיות. בפוסט זה, בדקנו כמה מהדרכים השונות בהן תוכל לשלב מדיה חברתית באתר וורדפרס שלך, כולל תוספים, תכונות מובנות ווידג'טים.

 • בחר את פלטפורמות המדיה החברתית הנכונות:
  לפני שתתחיל לשלב מדיה חברתית באתר הוורדפרס שלך, חשוב לבחור את הפלטפורמות המתאימות לעסק שלך. שקול את קהל היעד שלך ובאילו פלטפורמות מדיה חברתית הם הכי פעילים. ייתכן שתרצה גם לשקול אילו פלטפורמות מתאימות לערכי המותג ולמסרים שלך.
 • שלב מדיה חברתית באופן אסטרטגי:
  בעת שילוב מדיה חברתית באתר הוורדפרס שלך, חשוב לעשות זאת באופן אסטרטגי. שקול היכן אתה רוצה להציג תוכן מדיה חברתית באתר שלך ואילו סוגי תוכן יהיו היעילים ביותר. ייתכן שתרצה גם לשקול כיצד תוכל להשתמש במדיה חברתית כדי להניע תנועה לאתר שלך ולהגביר את המעורבות עם הקהל שלך.
 • מעקב ועדכון רציף:
  לבסוף, חשוב לעקוב ולעדכן באופן רציף את שילוב המדיה החברתית שלך. עקוב אחר ניתוח המדיה החברתית שלך כדי לראות אילו סוגי תוכן הם היעילים ביותר והתאם את האסטרטגיה שלך בהתאם. ייתכן שתרצה לעדכן מעת לעת את הווידג'טים והקוצרים של המדיה החברתית שלך כדי להבטיח שהם פועלים כראוי ומתואמים למיתוג שלך.

שילוב האתר העסקי שלך עם מדיה חברתית בוורדפרס:

פלטפורמה שיטת אינטגרציה עלות עלות (ILS)
פייסבוק תוסף וורדפרס חינם 0 ₪
טוויטר תוסף וורדפרס חינם 0 ₪
לינקדאין תוסף וורדפרס חינם 0 ₪
אינסטגרם תוסף וורדפרס חינם 0 ₪

לסיכום, שילוב האתר העסקי שלך עם מדיה חברתית בוורדפרס הוא קריטי להצלחה באינטרנט. על ידי שימוש בכלים ובאסטרטגיות הנכונות, אתה יכול להרחיב ביעילות את טווח ההגעה שלך, להגדיל את הקהל שלך ולהוביל יותר תנועה לאתר שלך.

שאלות נפוצות
אנחנו בצדק מדיה מתמחים בשיווק ויחסי ציבור בדיגיטל. בנוסף, כחלק מהפעילות שלנו אנחנו נותנים שירותי ייעוץ ומיתוג לארגונים מגוונים. צוות המשרד שלנו מורכב ממומחים מנוסים ומובילים בתחום, המספקים שירותי ייעוץ מקצועיים ויעילים לכל לקוח. אנו מייצגים את הלקוח ומתאימים את הפתרונות שלנו לצרכיו המיוחדים והאישיים של כל ארגון. בצדק מדיה אנו מתמחים בפיתוח אסטרטגיות מתקדמות של מיתוג ופרסום וביישום של פתרונות יצירתיים וחדשניים לקידום המותג ופיתוח העסקי של הלקוחות שלנו. אנו מאמינים בערך השירות המקצועי וביכולתנו לספק ללקוחותינו שירותים מצוינים וברמה הגבוהה ביותר. אנו מחפשים לפעול בצורה שותפותית עם לקוחותינו כדי להבין את צרכיהם ולספק להם את הפתרונות המתאימים ביותר לכל מקרה. אנו מזמינים את הלקוחות לצפות בעמוד שלנו ולפנות אלינו עם כל שאלה או דרישה שיש להם.
פונים אלינו לפגישת ייעוץ פיזית במשרדנו או בזום ומתחילים תהליך קידום מקצועי
קודם כל חשוב לבצע תיאום ציפיות מלא ולבדוק שחברת הפרסום עם ניסיון בסוג העסק שלכם.
אין צורך או חובה להיפגש פיזית, אפשר להפגש גם בזום או בגוגל מיט, אך כמובן שתמיד כיף יותר להפגש ולהכיר פנים מול פנים! וגם… יש לנו אחלה קפה!
 
תוכן עניינים
שיתוף המאמר
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Picture of יעקב צדק
יעקב צדק

יעקב צדק - מייסד קבוצת צדק מדיה,
חברת פרסום המעניקה שירותי פרסום ויחסי ציבור לעסקים, ארגונים וחברות.
צדק אקדמי , מכללת קורסים אונליין ביזמות שיווק וטכנולוגיה לקהל הפרטי, ארגונים וחברות נובילות.

לחצו על הכפתור ומלאו את טופס ההתאמה
קצת תוצאות של לקוחותינו

התוכן באתר נוצר על ידי מערכת LAZYSEO AI המערכת הראשונה בעולם ליצרת תוכן AI בעברית

סרטונים אחרונים מהפודקאסט
מאמרים אחרונים בנושאי שיווק

"כיצד לעצב אסטרטגיית שיווק דיגיטלי מוצלחת בזמן הקורונה" – מאמר עוסק בהתאמת אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי לזמן הקורונה ומציע טיפים ומעצורים לעצב אסטרטגיית שיווק דיגיטלי יעילה ביותר בתקופת הקורונה, כולל SEO, פרסום ממומן ומיתוג. מקור המאמר הוא אתרים מובילים בתחום כמו DigitalMarketer, HubSpot, Growth Hackers, Search Engine Journal ו- Social Media Examiner.

מאמר זה דן בצעדים ובאסטרטגיות החיוניות לעיצוב תוכנית שיווק דיגיטלית יעילה בעידן מגיפת COVID-19. הוא מכסה היבטים שונים של שיווק דיגיטלי, כולל SEO, פרסום ממומן

קרא עוד »
עקבו אחרינו
רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה
שתכוון אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

הגיע הזמן לייצר לקוחות לעסק

עם פרסום מהחלל החיצון !

זה הכל עניין של דרך...
איך עובד התהליך אצלנו?
הובלנו מהלכים גם
בתקשורת
ישראל היום

"לקראת הולנטיין הקרב ובא, פייסבוק פרסמו מחקר חדש ובו הם בדקו איך מגיבים אנשים ששינו את הסטטוס שלהם ממערכת יחסים לרווק/ה…"

להמשך קריאה..

וואלה

" רבים הבחינו בפעילות של אלמוני בשם מנשה בטיטו בגוגל וברשתות. הגיע הזמן לשים סוף לתעלומה – מנשה בטיטו הוא אדם שלא קיים, שם רנדומלי שנבחר על ידי חברת BUYPOST כדי לבחון מי ממקדמי האתרים ומנהלי מותג ברשת יכבוש את המקום הראשון בביטוי חדש בגוגל תוך 30 ימים בלבד…"

להמשך קריאה..

לוגו מאקו

לפני יומיים הותיר אחריו חייל צעיר מכתב ובו הסביר מדוע שם קץ לחייו, הסיבה, כך כתב היא בעקבות חובות כלכליים. מכתב ההתאבדות שלו מעלה כעת סימני שאלה רבים, בכל הנוגע ליכולת של צה"ל לעזור כלכלית לחיילים. בריאיון ל"חי בלילה" שיתף קרוב המשפחה של המנוח בתחושות הקשות: "כשאין לך שום דבר אתה מרגיש לבד"

להמשך קריאה..

...Walk the talk
עזבו דיבורי סרק... זה מה שמספרים על הליווי שלנו
יש לכם על מי לסמוך....
שותפי פייסבוק
Meta Business Partner
שותפי גוגל
google partner