כיצד להשתמש ב-Google Ads לשיווק מחדש

משרד פרסום דיגיטלי שמייצר לידים לעסק שהופכים ללקוחות
מחפשים משרד פרסום דיגיטלי מומלץ?

רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה שתכווין אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

בפוסט זה בבלוג, נצלול לתוך עולם הרימרקטינג של Google Ads, נחקור את היתרונות שלו ונחלוק טיפים כיצד להשתמש ביעילות בכלי השיווק החזק הזה כדי להתחבר מחדש למבקרים בעבר באתר ולהגביר את ההמרות.

מדוע רימרקטינג כל כך חשוב בשיווק דיגיטלי?

רימרקטינג, הידוע גם כ-retargeting, הוא כלי רב עוצמה המאפשר לעסקים למקד למשתמשים שכבר קיימו אינטראקציה עם המותג או האתר שלהם. באמצעות שיווק מחדש, עסקים יכולים לפנות למשתמשים שהראו עניין במוצרים או בשירותים שלהם, אך מסיבה זו או אחרת לא ביצעו המרה. רימרקטינג חשוב בשיווק דיגיטלי מכמה סיבות.

 • 1. מגביר את המודעות וההיזכרות למותג:
  קמפיינים של שיווק מחדש מאפשרים לעסקים לשמור על המותג שלהם בראש עבור לקוחות פוטנציאליים שכבר גילו עניין במוצרים או בשירותים שלהם. על ידי תזכורת קבועה למשתמשים של המותג שלהם, עסקים יכולים להגביר את המודעות למותג ולהיזכר.
 • 2. משפר את שיעורי ההמרה:
  מסעות פרסום של שיווק מחדש יכולים לעזור לשפר את שיעורי ההמרה על ידי מיקוד למשתמשים שיש להם סיכוי גבוה יותר לבצע רכישה. על ידי הצגת מודעות למשתמשים שכבר גילו עניין במוצר או בשירות, עסקים יכולים להגדיל את הסיכויים להמיר את אותם משתמשים ללקוחות.
 • 3. חסכוני:
  קמפיינים של שיווק מחדש יכולים להיות חסכוניים מכיוון שהם מכוונים למשתמשים שכבר מכירים את המותג או המוצר. המשמעות היא שעסקים יכולים למקד את תקציב הפרסום שלהם במשתמשים שיש להם סיכוי גבוה יותר לבצע המרה, במקום למקד לקהל רחב.

תרשים עוגה הממחיש את שיעורי ההמרה המוגברים שהושגו באמצעות שיווק מחדש.
תרשים עוגה הממחיש את שיעורי ההמרה המוגברים שהושגו באמצעות שיווק מחדש.

כיצד ליצור רשימת שיווק מחדש ממוקדת היטב?

יצירת רשימת שיווק מחדש ממוקדת היטב חיונית להצלחת כל קמפיין שיווק מחדש. על ידי מיקוד למשתמשים הנכונים, עסקים יכולים להגדיל את הסיכויים להמיר את אותם משתמשים ללקוחות. להלן מספר טיפים כיצד ליצור רשימת שיווק מחדש ממוקדת היטב:

 • 1. פלח את הקהל שלך:
  אחד הצעדים הראשונים ביצירת רשימת שיווק מחדש ממוקדת היטב הוא פילוח של הקהל שלך. על ידי פילוח הקהל שלך על סמך ההתנהגות שלו באתר שלך או האינטראקציות הקודמות שלו עם המותג שלך, תוכל ליצור מודעות ממוקדות יותר שרלוונטיות לתחומי העניין שלהם.
 • 2. הגדר מעקב המרות:
  על מנת ליצור רשימת שיווק מחדש ממוקדת היטב, חשוב להגדיר מעקב המרות. זה יאפשר לך לעקוב אחר הפעולות שמשתמשים מבצעים באתר שלך, כגון ביצוע רכישה או מילוי טופס. על ידי מעקב אחר פעולות אלו, תוכל ליצור מודעות ממוקדות יותר עבור משתמשים שכבר גילו עניין במוצר או בשירות שלך.
 • 3. השתמש ברשימות אי הכללה:
  בעת יצירת רשימת שיווק מחדש, חשוב להשתמש ברשימות אי הכללה כדי לא לכלול משתמשים שכבר ביצעו המרה או שסביר להניח שלא יבצעו המרה. זה יעזור לך למקד את תקציב הפרסום שלך במשתמשים שיש להם סיכוי גבוה יותר לבצע רכישה.
 • 4. נסה עם אפשרויות מיקוד שונות:
  לבסוף, חשוב להתנסות עם אפשרויות מיקוד שונות כדי לראות מה הכי מתאים לקהל שלך. לדוגמה, ייתכן שתרצה למקד למשתמשים שנטשו את עגלת הקניות שלהם או למשתמשים שביקרו בדף מסוים באתר שלך.

מהם כמה טיפים יצירתיים לעיצוב מודעות שיווק מחדש שמניבות המרות?

מודעות שיווק מחדש הן כלי רב עוצמה בארסנל השיווק הדיגיטלי שלך, אבל יצירת מודעות שממירות יכולה להיות אתגר. להלן כמה טיפים יצירתיים לעיצוב מודעות שיווק מחדש שמניבות המרות:

 • 1. השתמש במודעות דינמיות:
  מודעות דינמיות מאפשרות לך להציג למשתמשים מודעות המותאמות לתחומי העניין וההתנהגות שלהם באתר שלך. לדוגמה, אם משתמש דפדף במוצר מסוים באתר שלך, תוכל להציג לו מודעה שמציגה את המוצר הזה בעדכון המדיה החברתית שלו.
 • 2. השתמש בקריאות חזקות לפעולה:
  קריאה חזקה לפעולה יכולה לעשות את כל ההבדל אם משתמש לוחץ על המודעה שלך או לא. השתמש בשפה ברורה ומשכנעת כדי לעודד משתמשים לנקוט פעולה, כגון "קנה עכשיו" או "הירשם היום".
 • 3. הדגש את הערך:
  בעת עיצוב מודעות השיווק מחדש שלך, הדגש את הערך שהמוצר או השירות שלך יכולים להציע למשתמש. לדוגמה, תוכל להדגיש הנחה או להציע ניסיון חינם כדי לפתות משתמשים לחזור לאתר שלך.
 • 4. השתמש בוויזואליות מושכת עין:
  חזותיים הם חלק חשוב בכל מודעה, ומודעות שיווק מחדש אינן יוצאות דופן. השתמש בוויזואליה מושכת את העין שמושכת את תשומת הלב של המשתמש וגורמת למודעה שלך לבלוט. שקול להשתמש בצבעים בהירים, בגופנים מודגשים או בתמונות מושכות.
 • 5. התאם אישית את המודעות שלך:
  התאמה אישית יכולה לסייע רבות בהפיכת מודעות הרימרקטינג שלך ליעילות יותר. השתמש בשם המשתמש או במיקום שלו בעותק המודעה שלך כדי לגרום לו להרגיש יותר מותאם אישית ורלוונטי לתחומי העניין שלו.

השוואה זו לצד זו של שתי מודעות שיווק מחדש, המציגות את החשיבות של עיצוב מודעה משכנע.
השוואה זו לצד זו של שתי מודעות שיווק מחדש, המציגות את החשיבות של עיצוב מודעה משכנע.

"אתה לא יכול לשפר את מה שאתה לא מודד" – איך לעקוב ולבצע אופטימיזציה של מסעות הפרסום שלך לשיווק מחדש?

מעקב ואופטימיזציה של מסעות הפרסום שלך לשיווק מחדש חיוניים כדי להבטיח שאתה מקבל את ההחזר הטוב ביותר על ההשקעה. הנה כמה טיפים למעקב ואופטימיזציה של מסעות הפרסום שלך לשיווק מחדש:

1.

הגדר מעקב המרות: מעקב המרות מאפשר לך לראות כמה משתמשים מבצעים פעולה באתר שלך לאחר לחיצה על המודעה שלך. על ידי הגדרת מעקב המרות, תוכל לראות אילו מודעות ואפשרויות מיקוד מניבות את מירב ההמרות, ולבצע אופטימיזציה של מסעות הפרסום שלך בהתאם.

2. השתמש בתובנות של קהל כדי לחדד את המיקוד שלך: Google Ads מספקת תובנות לגבי קהל שיכולות לעזור לך להבין טוב יותר את קהל הרימרקטינג שלך. השתמש בתובנות אלה כדי לחדד את אפשרויות המיקוד שלך וליצור מודעות שרלוונטיות יותר לתחומי העניין של הקהל שלך.

3.

בדוק פורמטים ומסרים שונים של מודעות: בדיקת פורמטים ומסרים שונים של מודעות יכולה לעזור לך למצוא את השילוב הטוב ביותר עבור הקהל שלך. נסה לבדוק פורמטים שונים של מודעות כגון מודעות תמונה, מודעות וידאו ומודעות רספונסיביות, כמו גם הודעות שונות וקריאות לפעולה.

4. השתמש במכסת תדירות כדי למנוע עייפות מודעה: לראות את אותה מודעה שוב ושוב עלולה לעצבן את המשתמשים ולהוביל לעייפות המודעה. השתמש במכסת תדירות כדי להגביל את מספר הפעמים שמשתמש רואה את המודעה שלך, וסובב את המודעות שלך באופן קבוע כדי לשמור אותן עדכניות.

5. עקוב אחר ביצועי מסע הפרסום שלך באופן קבוע: עקוב באופן קבוע אחר ביצועי מסע הפרסום שלך כדי לראות את ביצועי המודעות שלך ולבצע התאמות לפי הצורך. עיין במדדים כגון שיעור קליקים, שיעור המרות ועלות להמרה כדי לקבל תחושה של ביצועי הקמפיינים שלך.

יתרונות וטיפים לשיווק מחדש של Google Ads:

תועלת איך ל עלות הערכה עלות ב₪
התחבר מחדש למבקרים קודמים צור רשימת קהלים מותאמת החל מ-$0.01 לקליק ~0.035 לכל קליק
למקסם את ערך חיי הלקוח הגדר אסטרטגיות הצעות מחיר אוטומטיות החל מ-$2.00 להצעה ~7.14 לכל הצעה
להגיע ללקוחות בזמן הנכון צמצם את רשימות השיווק מחדש שלך החל מ-$0.01 לקליק ~0.035 לכל קליק
הגדל את הכרת המותג צור מודעות מושכות חזותית החל מ-$0.01 לקליק ~0.035 לכל קליק

לסיכום, רימרקטינג ב-Google Ads הוא אסטרטגיה יעילה ביותר ליצירת קשר עם לקוחות פוטנציאליים שהראו עניין במוצרים או בשירותים שלכם. על ידי יצירה קפדנית של רשימות השיווק מחדש שלך, יצירת תוכן מודעה מרתק וביצוע אופטימיזציה מתמשכת של מסעות הפרסום שלך, תוכל להגדיל את שיעורי ההמרות ולמקסם את החזר ה-ROI שלך.

שאלות נפוצות
אנחנו בצדק מדיה מתמחים בשיווק ויחסי ציבור בדיגיטל. בנוסף, כחלק מהפעילות שלנו אנחנו נותנים שירותי ייעוץ ומיתוג לארגונים מגוונים. צוות המשרד שלנו מורכב ממומחים מנוסים ומובילים בתחום, המספקים שירותי ייעוץ מקצועיים ויעילים לכל לקוח. אנו מייצגים את הלקוח ומתאימים את הפתרונות שלנו לצרכיו המיוחדים והאישיים של כל ארגון. בצדק מדיה אנו מתמחים בפיתוח אסטרטגיות מתקדמות של מיתוג ופרסום וביישום של פתרונות יצירתיים וחדשניים לקידום המותג ופיתוח העסקי של הלקוחות שלנו. אנו מאמינים בערך השירות המקצועי וביכולתנו לספק ללקוחותינו שירותים מצוינים וברמה הגבוהה ביותר. אנו מחפשים לפעול בצורה שותפותית עם לקוחותינו כדי להבין את צרכיהם ולספק להם את הפתרונות המתאימים ביותר לכל מקרה. אנו מזמינים את הלקוחות לצפות בעמוד שלנו ולפנות אלינו עם כל שאלה או דרישה שיש להם.
פונים אלינו לפגישת ייעוץ פיזית במשרדנו או בזום ומתחילים תהליך קידום מקצועי
קודם כל חשוב לבצע תיאום ציפיות מלא ולבדוק שחברת הפרסום עם ניסיון בסוג העסק שלכם.
אין צורך או חובה להיפגש פיזית, אפשר להפגש גם בזום או בגוגל מיט, אך כמובן שתמיד כיף יותר להפגש ולהכיר פנים מול פנים! וגם… יש לנו אחלה קפה!
 
תוכן עניינים
שיתוף המאמר
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק
יעקב צדק

יעקב צדק - מייסד קבוצת צדק מדיה,
חברת פרסום המעניקה שירותי פרסום ויחסי ציבור לעסקים, ארגונים וחברות.
צדק אקדמי , מכללת קורסים אונליין ביזמות שיווק וטכנולוגיה לקהל הפרטי, ארגונים וחברות נובילות.

לחצו על הכפתור ומלאו את טופס ההתאמה
קצת תוצאות של לקוחותינו

התוכן באתר נוצר על ידי מערכת LAZYSEO AI המערכת הראשונה בעולם ליצרת תוכן AI בעברית

סרטונים אחרונים מהפודקאסט
מאמרים אחרונים בנושאי שיווק

כמה מהמאמרים שעלו באתרים מובילים בנושאי שיווק דיגיטלי כוללים טיפים לקידום אתרים בשנת 2021, השינויים המרכזיים באלגוריתם של Google, המדריך המלא לפרסומות ממומנות בפייסבוק, שינויים מרכזיים ב- SEO וצעדים להקמת מותג חזק על בסיס ערך בשנת 2021.

מאמר זה בוחן את ההתפתחויות והמגמות העיקריות בשיווק דיגיטלי, תוך התמקדות בקידום אתרים, שינויים באלגוריתמים של גוגל ושימוש במודעות ממומנות בפייסבוק. באמצעות ניתוח מעמיק של

קרא עוד »

בעקבות המצב הכלכלי והבריאותי המתפתח בעולם בגלל הקורונה, חברות צריכות להתאים את תכניות השיווק שלהן למציאות חדשה. במאמר זה, נעיין במהלך שיווק דיגיטלי ובדרכים שבהן חברות יכולות להתאים את עצמן לקורונה. נדון בשימוש במודעות ממומנות בחברות קטנות ובסטרטאפים, ובכך אפשר להתאים את הקמפיינים שלהם למצב האקטואלי ולזרם הקורונה. נדון באיך למצוא את הקהל היעד הטוב ביותר עבור מוצר או שירות של חברה. ננסה להבין טרנדים ביותר בנושא שיווק דיגיטלי ובאיזה צורה כדאי לפעול לחזק את המותג ואת הקהל היעד.

מאמר זה בוחן את ההשפעה של מגיפת COVID-19 על אסטרטגיות שיווק דיגיטלי וכיצד חברות חייבות להתאים את תוכניות השיווק שלהן למציאות החדשה. נדון בשימוש במודעות

קרא עוד »

טיק טוק הוא הטרנד החם ביותר בשיווק דיגיטלי היום. השימוש בפלטפורמה יכול לסייע בפרסום מיתוג וציטוטים לקהל מתאים. אם אתם מחפשים כלי חדש ויעיל לשיווק דיגיטלי, זהו הכלי המתאים עבורכם. במאמר זה תגלו כיצד להשתמש בטיק טוק לפרסום מיתוג ולציטוטים לקהל המתאים.

מאמר זה בוחן את הפופולריות הגוברת של TikTok כפלטפורמת שיווק דיגיטלי, ומסביר כיצד ניתן להשתמש בה כדי לפרסם ביעילות מיתוג וציטוטים לקהל רלוונטי. הוא מספק

קרא עוד »
עקבו אחרינו
רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה
שתכוון אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

הגיע הזמן לייצר לקוחות לעסק

עם פרסום מהחלל החיצון !

זה הכל עניין של דרך...
איך עובד התהליך אצלנו?
הובלנו מהלכים גם
בתקשורת
ישראל היום

"לקראת הולנטיין הקרב ובא, פייסבוק פרסמו מחקר חדש ובו הם בדקו איך מגיבים אנשים ששינו את הסטטוס שלהם ממערכת יחסים לרווק/ה…"

להמשך קריאה..

וואלה

" רבים הבחינו בפעילות של אלמוני בשם מנשה בטיטו בגוגל וברשתות. הגיע הזמן לשים סוף לתעלומה – מנשה בטיטו הוא אדם שלא קיים, שם רנדומלי שנבחר על ידי חברת BUYPOST כדי לבחון מי ממקדמי האתרים ומנהלי מותג ברשת יכבוש את המקום הראשון בביטוי חדש בגוגל תוך 30 ימים בלבד…"

להמשך קריאה..

לוגו מאקו

לפני יומיים הותיר אחריו חייל צעיר מכתב ובו הסביר מדוע שם קץ לחייו, הסיבה, כך כתב היא בעקבות חובות כלכליים. מכתב ההתאבדות שלו מעלה כעת סימני שאלה רבים, בכל הנוגע ליכולת של צה"ל לעזור כלכלית לחיילים. בריאיון ל"חי בלילה" שיתף קרוב המשפחה של המנוח בתחושות הקשות: "כשאין לך שום דבר אתה מרגיש לבד"

להמשך קריאה..

...Walk the talk
עזבו דיבורי סרק... זה מה שמספרים על הליווי שלנו
יש לכם על מי לסמוך....
שותפי פייסבוק
Meta Business Partner
שותפי גוגל
google partner