בניית אתרים בוורדפרס עם משרד פרסום "צדק מדיה" לחברת נדל"ן

משרד פרסום דיגיטלי שמייצר לידים לעסק שהופכים ללקוחות
מחפשים משרד פרסום דיגיטלי מומלץ?

רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה שתכווין אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

משרד הפרסום צדק מדיה מציע מגוון שירותים המסייעים לחברות נדל"ן לבנות את אתרי האינטרנט שלהן באמצעות וורדפרס. פוסט זה בבלוג ידון ביתרונות השימוש ב-Tedek Media לבניית אתרים, בכלים ובפיצ'רים השונים הקיימים וכיצד להתחיל בצורה היעילה והמשתלמת ביותר.

יתרונות צדק מדיה

לחברות נדל"ן המעוניינות לבנות אתר אינטרנט, ישנם יתרונות רבים לעבודה עם משרד הפרסום צדק מדיה. צדק מדיה היא פלטפורמה מבוססת וורדפרס שנועדה לייעל את תהליך בניית האתר. הוא מספק מגוון כלים ותכונות המאפשרים לחברות נדל"ן ליצור במהירות ובקלות אתר מותאם אישית העונה על הצרכים הספציפיים שלהן. פלטפורמת מדיה צדק נועדה להיות ידידותית ואינטואיטיבית, עם עורך גרירה ושחרור וספריית תבניות מעוצבות מראש. הוא גם מספק מגוון תכונות המאפשרות להתאים את האתר בקלות לפי העדפות אישיות. זה כולל את היכולת להוסיף תוספים, CSS מותאמים אישית ווידג'טים, כמו גם ליצור פריסות עמודים ותפריטים מותאמים אישית. צדק מדיה מציעה גם מגוון שירותים שיכולים לסייע לחברות נדל"ן לבצע אופטימיזציה של אתרי האינטרנט שלהן עבור אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) וליצור חשבונות מדיה חברתית עבור העסקים שלהן. בנוסף, הסוכנות מספקת מגוון כלים אנליטיים המאפשרים לבעלי אתרים לעקוב אחר תנועה ולהבין טוב יותר את התנהגות המשתמשים. לבסוף, צדק מדיה מחויבת לספק את השירות והתמיכה הטובים ביותר ללקוחות. צוות אנשי המקצוע המנוסים של הסוכנות זמין לסייע בכל שאלה או בעיה, ויכול לספק עצות והכוונה כיצד להפיק את המרב מהפלטפורמה. בסך הכל, צדק מדיה מהווה פתרון אידיאלי לחברות נדל"ן המעוניינות לבנות אתר אינטרנט. הוא מספק מגוון של כלים ותכונות שהופכים את בניית אתרים לקלה ויעילה, ובמקביל מספקת מגוון שירותים שיכולים לעזור לייעל את האתר לקידום אתרים וליצור חשבונות מדיה חברתית. בנוסף, צדק מדיה מחויבת לספק את השירות והתמיכה הטובים ביותר ללקוחות.

תמונה של משרד תיווך עם מחשב ברקע המראה אתר נבנה בוורדפרס.
משרד תיווך עם מחשב ברקע המראה אתר נבנה בוורדפרס.

כלים ותכונות

בעת שימוש במשרד הפרסום צדק מדיה לבניית אתרים, חברות הנדל"ן יכולות ליהנות ממגוון כלים ותכונות שהופכים את עיצוב ופיתוח האתר לקלים ויעילים יותר. אחד המאפיינים החשובים ביותר של צדק מדיה הוא בונה הדפים לגרור ושחרר, המאפשר למשתמשים ליצור במהירות ובקלות פריסות דפים מותאמות אישית בכמה לחיצות פשוטות. בונה הדפים גם מספק למשתמשים מדריך חזותי, כך שהם יכולים לראות את השינויים שלהם בזמן אמת. בנוסף, צדק מדיה מספקת מגוון ווידג'טים מותאמים אישית, שניתן להשתמש בהם כדי להוסיף תוכן ופונקציונליות לאתר. ווידג'טים אלה כוללים עדכוני מדיה חברתית, מפות אינטראקטיביות וטפסי יצירת קשר, המקלים על המשתמשים להוסיף במהירות תוכן ותכונות מרתקות לאתר האינטרנט שלהם. צדק מדיה מציעה גם מגוון תוספים וערכות נושא, כך שהמשתמשים יכולים להתאים בקלות את המראה והתחושה של האתר שלהם. עם כל הכלים והתכונות הללו, צדק מדיה מקלה על חברות נדל"ן לבנות ולנהל את אתרי האינטרנט שלהן בצורה יעילה וחסכונית.

תחילת העבודה: לאחר שחברות הנדל"ן החליטו להשתמש בצדק מדיה לבניית אתרים, הן יכולות להתחיל בכמה שלבים פשוטים. ראשית, המשתמשים יצטרכו ליצור חשבון ולרכוש תוכנית אירוח. משם, משתמשים יכולים לבחור מתוך מגוון של ערכות נושא ותוספים, כמו גם להתקין את בונה הדפים. לאחר התקנת בונה הדפים, משתמשים יכולים להשתמש בבונה הדפים לגרור ושחרר כדי ליצור במהירות ובקלות פריסות דפים מותאמות אישית. לבסוף, משתמשים יכולים להוסיף תוכן ותכונות לאתר האינטרנט שלהם, כגון עדכוני מדיה חברתית, מפות אינטראקטיביות וטפסי יצירת קשר. בכמה צעדים פשוטים, חברות נדל"ן יכולות להתחיל לבנות את האתר שלהן באמצעות צדק מדיה. בסך הכל, שימוש במשרד הפרסום צדק מדיה לבניית אתרים יכול לספק לחברות הנדל"ן מגוון כלים ופיצ'רים שהופכים את עיצוב ופיתוח האתר לקלים ויעילים יותר. בעזרת בונה הדפים לגרור ושחרר, ווידג'טים מותאמים אישית, תוספים וערכות נושא, משתמשים יכולים ליצור במהירות ובקלות אתר שמותאם לצרכיהם. יתרה מכך, התחלת העבודה היא קלה, וחברות נדל"ן יכולות להתחיל לפעול בכמה שלבים פשוטים.

תקציב ועלויות

בעת בניית אתר, תקציב ועלויות הם תמיד שיקול מרכזי. למרבה המזל, צדק מדיה מציעה מגוון שירותים שיכולים להפוך את התהליך לחסכוני יותר. בתור התחלה, צדק מדיה מציעה פגישת ייעוץ חינם עם מעצב אתרים מנוסה כדי לדון בצרכים הספציפיים של חברת הנדל"ן ולוודא שהאתר נבנה תוך התחשבות בתקציב שלה. הם גם מציעים שירותים כמו אירוח אתרים, עיצוב ופיתוח אתרים, יצירת תוכן ואופטימיזציה של SEO. כל השירותים הללו מחויבים בנפרד, כך שהלקוחות יכולים לבחור ולבחור את השירותים להם הם זקוקים מבלי להוציא יתר על המידה. בנוסף, צדק מדיה מציעה מגוון שיטות תשלום, כגון תשלומים חודשיים, לתכנית תשלומים ניתנת לניהול. הדבר מקל על חברות הנדל"ן לתקצב את צרכי בניית האתרים שלהן ומבטיח שהאתר נבנה במסגרת התקציב המוסכם. לבסוף, צדק מדיה מציעה ערבות להחזר כספי במידה והלקוחות אינם מרוצים מתהליך בניית האתר, מה שמעניק ללקוחות את השקט הנפשי שהכסף שלהם מושקע היטב.

איור לוגו צדק מדיה לצד לוגו נדל"ן.
איור לוגו צדק מדיה לצד לוגו נדל"ן.

תמיכה מתמשכת

צוות צדק מדיה מבין שבניית אתר בוורדפרס אינה אירוע חד פעמי, אלא תהליך מתמשך. תמיכה שוטפת היא חלק חשוב מהשירות שהם מספקים, ומשהו שצריך לקחת בחשבון בבחירת סוכנות לפיתוח אתרים. עם צדק מדיה, הלקוחות נהנים מתמיכה ותחזוקה שוטפים. הם מציעים עדכונים קבועים ותיקוני אבטחה כדי לשמור על פעילות האתר שלך בצורה חלקה. הם גם מספקים עזרה ועצות שוטפות כיצד לשפר את המראה והתחושה של האתר שלך, כמו גם כיצד להפיק את המרב מהתכונות הזמינות. צוות צדק מדיה מספק גם תמיכה טכנית כדי לעזור לך לפתור כל בעיה שתהיה לך באתר האינטרנט שלך. יש להם צוות של מפתחים ומעצבים מנוסים שיכולים לעזור בכל דבר, החל מהתאמה אישית של נושאים ועד להבטיח שהדפים מותאמים לדירוג במנועי חיפוש. הם גם זמינים לענות על כל שאלה שיש לך על וורדפרס, ויכולים לספק טיפים ועצות כיצד להפיק את המרב מהפלטפורמה. בסך הכל, צוות צדק מדיה הוא בחירה אידיאלית עבור חברות נדל"ן המעוניינות לבנות אתר עם וורדפרס. עם השירותים המקיפים והתמיכה השוטפת שלהם, אתה יכול להיות בטוח שהאתר שלך מעודכן ומאובטח, ובמקביל גם להפיק את המרב מהתכונות הזמינות בוורדפרס.

מתחילים

בניית אתר בוורדפרס בעזרת משרד הפרסום צדק מדיה לא יכולה להיות קלה יותר. כדי להתחיל, חברת הנדל"ן שלך תצטרך לבחור ספק אירוח, ליצור חשבון ולרכוש שם דומיין. לאחר הגדרת האירוח והדומיין, צדק מדיה תיקח אותו משם. הם יתקינו וורדפרס, יעזרו לך לבחור ערכת נושא ויתאימו את האתר שלך עם מגוון רחב של תוספים ווידג'טים שלהם. משם תוכל להתחיל להוסיף תוכן, תמונות וסרטונים כדי ליצור אתר אינטרנט אטרקטיבי ומרתק. צוות צדק מדיה זמין גם לסיוע נוסף במידת הצורך. הם יכולים לעזור בהתקנה של תוספים, קידוד מותאם אישית, ואפילו לעצב אתר מותאם מאפס במידת הצורך. הצוות מציע גם הדרכה ותמיכה כדי להבטיח שאתר הנדל"ן שלך מותאם להצלחה. בנוסף, הם יכולים גם לספק שירותי שיווק וקידום אתרים כדי לעזור לך לקדם את האתר שלך ולקבל נראות בדפי תוצאות של מנועי החיפוש. כדי לוודא שהאתר שלכם פועל במהירות, צדק מדיה מציעה מספר תוכניות תמחור המותאמות לצרכים האישיים של חברת הנדל"ן. זה מבטיח שתקבל בדיוק את מה שאתה צריך במחיר סביר. בניית אתר עם צדק מדיה היא דרך קלה וחסכונית להפעיל את אתר חברת הנדל"ן שלך. עם מגוון הכלים והתכונות המקיף שלהם, יחד עם התמיכה וההכשרה המומחים שלהם, אתה יכול להיות בטוח שהאתר שלך יעבור אופטימיזציה להצלחה.

יתרונות צדק מדיה לאתרי נדל"ן:

תועלת עלות מאפיינים קלות שימוש
חיסכון בזמן 500-1200 דולר ארה"ב (ILS 1500-3600) תבניות הניתנות להתאמה אישית, בונה גרור ושחרר, עורך WYSIWYG גבוה
אין צורך בקידוד 300-800 דולר ארה"ב (ILS 900-2400) אופטימיזציה של SEO, עדכוני תוכן אוטומטיים, עיצוב רספונסיבי לנייד גבוה
עלות תועלת 200-500 דולר ארה"ב (600-1500 ILS) אנליטיקה משולבת, תמיכה מרובת שפות, אירוח אמין גבוה
פלטפורמה מאובטחת 100-200 דולר ארה"ב (300-600 ILS) אחסון נתונים מאובטח, תמיכה 24/7, כלי אבטחה מקיפים גבוה

בניית אתר בוורדפרס עם צדק מדיה היא דרך חסכונית, יעילה ליצירת אתר מקצועי ואטרקטיבי לחברות נדל"ן. עם מגוון כלים ותכונות, תמיכה שוטפת והגדרה פשוטה, משרד הפרסום צדק מדיה הוא הבחירה הטובה ביותר לבניית אתרים.

שאלות נפוצות
אנחנו בצדק מדיה מתמחים בשיווק ויחסי ציבור בדיגיטל. בנוסף, כחלק מהפעילות שלנו אנחנו נותנים שירותי ייעוץ ומיתוג לארגונים מגוונים. צוות המשרד שלנו מורכב ממומחים מנוסים ומובילים בתחום, המספקים שירותי ייעוץ מקצועיים ויעילים לכל לקוח. אנו מייצגים את הלקוח ומתאימים את הפתרונות שלנו לצרכיו המיוחדים והאישיים של כל ארגון. בצדק מדיה אנו מתמחים בפיתוח אסטרטגיות מתקדמות של מיתוג ופרסום וביישום של פתרונות יצירתיים וחדשניים לקידום המותג ופיתוח העסקי של הלקוחות שלנו. אנו מאמינים בערך השירות המקצועי וביכולתנו לספק ללקוחותינו שירותים מצוינים וברמה הגבוהה ביותר. אנו מחפשים לפעול בצורה שותפותית עם לקוחותינו כדי להבין את צרכיהם ולספק להם את הפתרונות המתאימים ביותר לכל מקרה. אנו מזמינים את הלקוחות לצפות בעמוד שלנו ולפנות אלינו עם כל שאלה או דרישה שיש להם.
פונים אלינו לפגישת ייעוץ פיזית במשרדנו או בזום ומתחילים תהליך קידום מקצועי
קודם כל חשוב לבצע תיאום ציפיות מלא ולבדוק שחברת הפרסום עם ניסיון בסוג העסק שלכם.
אין צורך או חובה להיפגש פיזית, אפשר להפגש גם בזום או בגוגל מיט, אך כמובן שתמיד כיף יותר להפגש ולהכיר פנים מול פנים! וגם… יש לנו אחלה קפה!
 
תוכן עניינים
שיתוף המאמר
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק
יעקב צדק

יעקב צדק - מייסד קבוצת צדק מדיה,
חברת פרסום המעניקה שירותי פרסום ויחסי ציבור לעסקים, ארגונים וחברות.
צדק אקדמי , מכללת קורסים אונליין ביזמות שיווק וטכנולוגיה לקהל הפרטי, ארגונים וחברות נובילות.

לחצו על הכפתור ומלאו את טופס ההתאמה
קצת תוצאות של לקוחותינו

התוכן באתר נוצר על ידי מערכת LAZYSEO AI המערכת הראשונה בעולם ליצרת תוכן AI בעברית

סרטונים אחרונים מהפודקאסט
מאמרים אחרונים בנושאי שיווק

נושא המאמר יתמקד בנקודות חמות בתחום השיווק הדיגיטלי, ובמיוחד כל מה שקשור למיתוג, פרסום ממומן וכלי SEO. המאמר יתבסס בעיקרון על מאמרים ופוסטים רלוונטיים שעלו באתרים המובילים בתחום השיווק הדיגיטלי ב-24 השעות האחרונות.

מאמר זה מתעמק בנקודות החמות האחרונות בשיווק דיגיטלי, תוך התמקדות במיתוג, פרסום ממומן וכלי SEO. מתוך המאמרים והפוסטים האחרונים באתרי שיווק דיגיטליים מובילים, הוא מכסה

קרא עוד »

במהלך ה-24 השעות האחרונות התרחשו שינויים משמעותיים בעולם הפרסום והמתקדם כלפי מיתוג ופרסום ממומן. מאמרים אחרונים באתרים המובילים בנושא שיווק דיגיטלי מדגישים את העלייה התלולה בשימוש ב-TikTok ככלי למיתוג ופרסום ממומן. הכתבות מדגישות כי לתחום השיווק הצטרפו בהיקף שלם חברות גדולות ועובדי התחום ממליצים על חשיבה יצירתית ומתמשכת על מנת לפעול לאורך זמן למתוך הפלטפורמה זו.

מאמר זה בוחן את השינויים המשמעותיים בעולם הפרסום במהלך 24 השעות האחרונות, במיוחד את עלייתו של TikTok ככלי מיתוג ופרסום ממומן. חברות גדולות מצטרפות לתחום

קרא עוד »
עקבו אחרינו
רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה
שתכוון אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

הגיע הזמן לייצר לקוחות לעסק

עם פרסום מהחלל החיצון !

זה הכל עניין של דרך...
איך עובד התהליך אצלנו?
הובלנו מהלכים גם
בתקשורת
ישראל היום

"לקראת הולנטיין הקרב ובא, פייסבוק פרסמו מחקר חדש ובו הם בדקו איך מגיבים אנשים ששינו את הסטטוס שלהם ממערכת יחסים לרווק/ה…"

להמשך קריאה..

וואלה

" רבים הבחינו בפעילות של אלמוני בשם מנשה בטיטו בגוגל וברשתות. הגיע הזמן לשים סוף לתעלומה – מנשה בטיטו הוא אדם שלא קיים, שם רנדומלי שנבחר על ידי חברת BUYPOST כדי לבחון מי ממקדמי האתרים ומנהלי מותג ברשת יכבוש את המקום הראשון בביטוי חדש בגוגל תוך 30 ימים בלבד…"

להמשך קריאה..

לוגו מאקו

לפני יומיים הותיר אחריו חייל צעיר מכתב ובו הסביר מדוע שם קץ לחייו, הסיבה, כך כתב היא בעקבות חובות כלכליים. מכתב ההתאבדות שלו מעלה כעת סימני שאלה רבים, בכל הנוגע ליכולת של צה"ל לעזור כלכלית לחיילים. בריאיון ל"חי בלילה" שיתף קרוב המשפחה של המנוח בתחושות הקשות: "כשאין לך שום דבר אתה מרגיש לבד"

להמשך קריאה..

...Walk the talk
עזבו דיבורי סרק... זה מה שמספרים על הליווי שלנו
יש לכם על מי לסמוך....
שותפי פייסבוק
Meta Business Partner
שותפי גוגל
google partner