איך מתקינים וורדפרס בחשבון אחסון אתרים?

משרד פרסום דיגיטלי שמייצר לידים לעסק שהופכים ללקוחות
מחפשים משרד פרסום דיגיטלי מומלץ?

רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה שתכווין אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

מאמר זה מספק מדריך שלב אחר שלב כיצד להתקין וורדפרס בחשבון אירוח אתרים, המכסה את ההיבטים החיוניים של התהליך, מבחירת ספק אירוח אתרים ועד הגדרת אתר וורדפרס שלך.

מבוא: החשיבות של אחסון אתרים עבור וורדפרס

אם אתם מתכננים ליצור אתר וורדפרס, אחת ההחלטות החשובות ביותר שתקבלו היא בחירת ספק אחסון אתרים נכון. אירוח אתרים הוא הבסיס לאתר האינטרנט שלך, ולאיכות האירוח שלך תהיה השפעה ישירה על הביצועים, האבטחה והאמינות של האתר שלך. בפוסט זה בבלוג, נדון בשלבים הכרוכים בהתקנת וורדפרס בחשבון אירוח אתרים.

 • ביצועי אתר
  הביצועים של אתר וורדפרס שלך חיוניים לחוויית המשתמש. אתר אינטרנט איטי יכול להוביל לשיעורי יציאה גבוהים מדף הכניסה ולהמרות נמוכות. ספק אירוח אתרים שתבחר יכול להשפיע על המהירות, זמן הפעולה וזמן הטעינה של האתר שלך. לספק אירוח אתרים טוב יהיו שרתים חזקים שיכולים להתמודד עם נפחי תעבורה גבוהים, מה שמבטיח שהאתר שלך נטען במהירות ופועל בצורה חלקה.
 • אבטחת אתר
  אבטחת אתרים היא שיקול חשוב נוסף בבחירת ספק אחסון אתרים. לספק אירוח אתרים טוב יהיו אמצעי אבטחה חזקים כדי להגן על האתר שלך מפני התקפות ותוכנות זדוניות. זה כולל גיבויים רגילים, חומות אש וסריקות תוכנות זדוניות. על ידי בחירת ספק אירוח אתרים אמין, אתה יכול להבטיח שהאתר שלך מאובטח ומוגן מפני איומים.
 • אמינות האתר
  אמינות היא גם גורם חשוב שיש לקחת בחשבון בעת בחירת ספק אירוח אתרים. ספק אירוח אמין יבטיח שהאתר שלך זמין ונגיש למבקרים שלך בכל עת. המשמעות היא שהאתר שלך יפעל גם בשעות השיא. לספק אירוח אתרים אמין יהיה גם צוות מומחים זמין שיסייע לך אם אתה נתקל בבעיות כלשהן באתר שלך.

בחירת ספק אירוח אתרים נכון

כשמדובר בבחירת ספק אירוח אתרים מתאים לאתר הוורדפרס שלך, ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון. ראשית, אתה צריך לשקול את סוג האירוח שאתה צריך. אירוח משותף הוא האפשרות המשתלמת ביותר, אך ייתכן שהיא אינה מתאימה לאתרים בעלי תנועה רבה. שרתים וירטואליים פרטיים (VPS) ושרתים ייעודיים יקרים יותר אך מציעים שליטה וגמישות רבה יותר.

שנית, אתה צריך לשקול את המוניטין של ספק האירוח. חפש ביקורות ומשוב ממשתמשים אחרים כדי לאמוד את איכות השירותים שלהם. בדוק אם יש להם רקורד זמן פעולה טוב, מכיוון שזמן השבתה יכול להשפיע לרעה על ביצועי האתר וחווית המשתמש שלך.

שלישית, שקול את תמיכת הלקוחות של ספק האירוח. לספק אירוח טוב צריך להיות צוות תמיכה מגיב ומועיל שיכול לסייע לך בכל בעיה שאתה עלול להיתקל בו. חפש ספקים המציעים תמיכה 24/7 דרך ערוצים שונים, כגון צ'אט חי, טלפון ודוא"ל.

גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון בבחירת ספק אירוח אתרים כוללים את תכונות חבילת האירוח, התמחור והמדרגיות. חלק מהספקים מציעים תכונות נוספות כגון רישום דומיין בחינם, אישורי SSL ובוני אתרים. חשוב גם לוודא שהתמחור והתוכניות של הספק מתאימים לתקציב שלך ושהם יכולים להתאים לצמיחת האתר שלך.

מהו שם דומיין ולמה אתה צריך אחד?

שם דומיין הוא הכתובת של האתר שלך שאנשים מקלידים בדפדפנים שלהם כדי לגשת לאתר שלך. הוא משמש זהות האתר שלך באינטרנט, והוא חיוני לביסוס הנוכחות המקוונת שלך. שם דומיין מורכב בדרך כלל משם ואחריו דומיין ברמה עליונה (TLD), כגון .com, .org או .net.

בעל שם דומיין הוא קריטי מכמה סיבות. ראשית, זה מקל על אנשים למצוא את האתר שלך. במקום לזכור מחרוזת ארוכה של מספרים, הם יכולים פשוט להקליד את שם הדומיין שלך כדי לגשת לאתר שלך. זה חשוב במיוחד אם אתה רוצה לבסס זהות מותג חזקה ולהקל על אנשים לזכור את האתר שלך.

שנית, בעל שם דומיין נותן לאתר שלך תדמית מקצועית ואמינה יותר. זה מראה שאתה רציני לגבי הנוכחות שלך באינטרנט ושהשקעת בהקמת אתר אינטרנט אמין.

שלישית, שם תחום יכול לעזור גם באופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO). מנועי חיפוש כמו גוגל משתמשים בשמות דומיין כגורם דירוג, כך ששם דומיין רלוונטי ועשיר במילות מפתח יכול לעזור לאתר שלך לדרג גבוה יותר בתוצאות החיפוש.

לבסוף, בעל שם דומיין מאפשר לך ליצור כתובות דוא"ל מקצועיות התואמות את שם הדומיין שלך. זה יכול לעזור לך ליצור תדמית מקצועית ולהקל על אנשים לזכור את כתובת הדוא"ל שלך.

יצירת מסד נתונים עבור אתר וורדפרס שלך

לפני שתוכל להתקין וורדפרס בחשבון אירוח אתרים שלך, עליך ליצור מסד נתונים לאחסון כל נתוני האתר שלך. מסד נתונים הוא אוסף של מידע שמאורגן באופן שמקל על אחזור, ניהול ועדכון.

כדי ליצור מסד נתונים, תצטרך להיכנס לחשבון אירוח אתרים שלך ולגשת ללוח הבקרה של חשבונך. משם, חפש קטע שנקרא "מאגרי מידע" או "מסדי נתונים של MySQL." לחץ על סעיף זה כדי ליצור מסד נתונים חדש.

בעת יצירת מסד נתונים, תצטרך לבחור שם עבור מסד הנתונים שלך ושם משתמש וסיסמה כדי לגשת אליו. חשוב לבחור סיסמה חזקה ולשמור עליה בטוחה, מכיוון שזו תהיה המפתח לגישה למסד הנתונים שלך ולנתוני האתר שלך.

לאחר שיצרת את מסד הנתונים שלך, תצטרך ליצור משתמש עבור מסד הנתונים שלך ולהקצות לו את ההרשאות הדרושות. הרשאות אלו יאפשרו למשתמש לגשת ולנהל את מסד הנתונים, דבר הכרחי ל-WordPress לתפקד כראוי.

לאחר שיצרת את מסד הנתונים והמשתמש שלך, תצטרך לרשום את שם מסד הנתונים, שם המשתמש, הסיסמה ושם המארח. תזדקק למידע זה מאוחר יותר כאשר תתקין וורדפרס ותחבר אותו למסד הנתונים שלך.

הורדה והעלאה של קבצי וורדפרס

כדי להתקין וורדפרס בחשבון אירוח אתרים שלך, תצטרך להוריד את קבצי וורדפרס ולהעלות אותם לחשבון האירוח שלך. שלב זה חיוני כדי להפעיל את האתר שלך. כך תוכל לעשות זאת:

 • 1. הורדת קבצי וורדפרס:
  הצעד הראשון הוא הורדת קבצי וורדפרס מאתר WordPress.org. אתה יכול להוריד את הגרסה העדכנית ביותר של וורדפרס בחינם. לאחר השלמת ההורדה, יהיה לך קובץ דחוס המכיל את כל הקבצים הדרושים לוורדפרס.

  2. העלאת קבצי וורדפרס לחשבון האירוח שלך:
  לאחר שהורדת את קבצי וורדפרס, תצטרך להעלות אותם לחשבון אירוח אתרים שלך. אתה יכול לעשות זאת בשתי דרכים:
  דרך מנהל הקבצים או לקוח FTP. בכל מקרה, תצטרך לחלץ את הקובץ הדחוס תחילה לפני העלאתו לחשבון האירוח שלך.

 • 3. שימוש במנהל הקבצים להעלאת קבצים:
  כדי להשתמש במנהל הקבצים, היכנס לחשבון האירוח שלך ועבור למנהל הקבצים. נווט אל ספריית public_html והעלה את קבצי וורדפרס שחולצו לספרייה זו. אם ברצונך להתקין את וורדפרס בספריית משנה, צור תחילה את ספריית המשנה והעלה את הקבצים לאותה ספרייה.
 • 4. שימוש בלקוח FTP להעלאת קבצים:
  כדי להשתמש בלקוח FTP, תצטרך להוריד ולהתקין לקוח FTP כמו FileZilla. התחבר לחשבון האירוח שלך באמצעות אישורי ה-FTP שלך, ונווט אל ספריית public_html. העלה את קבצי וורדפרס שחולצו לספרייה זו. אם ברצונך להתקין את וורדפרס בספריית משנה, צור תחילה את ספריית המשנה והעלה את הקבצים לאותה ספרייה.

הגדרת קובץ wp-config.php

לאחר שהעלית את קבצי וורדפרס לחשבון אירוח אתרים שלך, השלב הבא הוא להגדיר את הקובץ wp-config.php. קובץ זה מכיל מידע חיוני על אתר וורדפרס שלך, כגון אישורי מסד הנתונים שלך, מפתחות אבטחה וקידומת טבלה. כך תוכל להגדיר את הקובץ wp-config.php:

 • 1. פתח את הקובץ wp-config-sample.php:
  ראשית, אתר את הקובץ wp-config-sample.php בספריית השורש של התקנת וורדפרס שלך. שנה את שם הקובץ הזה ל-wp-config.php.

  2. הזן את אישורי מסד הנתונים שלך:
  לאחר מכן, פתח את הקובץ wp-config.php בעורך טקסט והזן את האישורים של מסד הנתונים שלך. יהיה עליך להזין את שם מסד הנתונים, שם המשתמש של מסד הנתונים וסיסמת מסד הנתונים שלך. אם אינך בטוח מה הם, תוכל למצוא אותם בלוח הבקרה של חשבון האירוח שלך.

 • 3. הגדר את מפתחות האבטחה שלך:
  וורדפרס מייצרת מפתחות אבטחה ייחודיים שתוכלו להגדיר בקובץ wp-config.php. מפתחות אלה הופכים את האתר שלך לאבטח יותר על ידי הצפנת מידע המאוחסן בקובצי Cookie. אתה יכול ליצור מפתחות אבטחה חדשים על ידי ביקור באתר האינטרנט של WordPress API.
 • 4. הגדר את קידומת הטבלה שלך:
  כברירת מחדל, וורדפרס משתמשת בקידומת wp_ עבור כל טבלאות מסד הנתונים. עם זאת, שימוש בקידומת טבלה ייחודית יכול לשפר את אבטחת האתר שלך על ידי כך שיקשה על האקרים לנחש את שמות טבלאות מסד הנתונים שלך. אתה יכול להגדיר את קידומת הטבלה שלך בקובץ wp-config.php.
 • 5. שמור והעלה את הקובץ:
  לאחר שביצעת את כל השינויים הדרושים בקובץ wp-config.php, שמור את הקובץ והעלה אותו לחשבון אירוח האינטרנט שלך. אתה יכול להעלות את הקובץ באמצעות מנהל הקבצים או לקוח FTP.

הפעלת סקריפט התקנת וורדפרס

לאחר שהגדרת את הקובץ wp-config.php, תוכל להפעיל את סקריפט ההתקנה של וורדפרס. סקריפט זה יצור את הטבלאות הנחוצות במסד הנתונים שלך ויגדיר את אתר הוורדפרס שלך. כך תוכל להפעיל את סקריפט ההתקנה של וורדפרס:

 • 1. גש לדף ההתקנה:
  כדי לגשת לדף ההתקנה, נווט אל כתובת האתר שלך בדפדפן האינטרנט שלך. אתה אמור לראות הודעה שאומרת ש- WordPress עדיין לא הותקנה. לחץ על הלחצן "צור קובץ תצורה" כדי להתחיל בתהליך ההתקנה.
 • 2. הזן את פרטי האתר שלך:
  בעמוד הבא, תצטרך להזין מידע בסיסי על אתר הוורדפרס שלך. זה כולל את כותרת האתר, שם המשתמש, הסיסמה וכתובת האימייל. ודא שאתה בוחר סיסמה מאובטחת והשתמש בכתובת דוא"ל חוקית.
 • 3. המתן עד שההתקנה תסתיים:
  לאחר שהזנת את פרטי האתר שלך, לחץ על כפתור "התקן וורדפרס". תהליך ההתקנה עשוי להימשך מספר דקות, בהתאם לספק אירוח האינטרנט שלך ולמהירות האינטרנט שלך. לאחר השלמת ההתקנה, תופנה לדף הכניסה של וורדפרס.
 • שימוש במתקין בלחיצה אחת:
  ספקי אחסון אתרים רבים מציעים מתקין בלחיצה אחת שמפשט את תהליך ההתקנה של וורדפרס. כך תוכל להשתמש במתקין בלחיצה אחת כדי להתקין וורדפרס:

  1. גש ללוח הבקרה של אירוח אתרים:
  היכנס ללוח הבקרה של אירוח אתרים וחפש את אפשרות ההתקנה בלחיצה אחת. בהתאם לספק האירוח שלך, אפשרות זו עשויה להיקרא "Softaculous", "Fantastico" או "QuickInstall".

 • 2. בחר וורדפרס:
  בחר באפשרות וורדפרס מרשימת היישומים הזמינים במתקין שלך בלחיצה אחת. תצטרך לבחור את גרסת וורדפרס שברצונך להתקין ולהזין מידע בסיסי על האתר שלך.
 • 3. לחץ על התקן:
  לאחר שהזנת את פרטי האתר שלך, לחץ על כפתור "התקן" כדי להתחיל בתהליך ההתקנה. המתקין בלחיצה אחת יטפל עבורך בשאר התהליך, ואתה תהיה מוכן להתחיל להתאים אישית את אתר הוורדפרס שלך תוך זמן קצר.

התאמה אישית של אתר הוורדפרס שלך

לאחר התקנת וורדפרס, תוכל להתחיל להתאים אישית את האתר שלך כדי להפוך אותו לשלך. זה כולל בחירת ערכת נושא, יצירת דפים ופוסטים והוספת ווידג'טים ותוספים כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר שלך. הנה כמה טיפים להתאמה אישית של אתר וורדפרס שלך:

 • – בחר נושא שמתאים למותג שלך:
  הנושא של האתר שלך הוא תבנית העיצוב שקובעת איך האתר שלך נראה ומרגיש. ישנם אלפי ערכות נושא חינמיות ופרמיות של וורדפרס זמינות, אז קחו קצת זמן כדי למצוא עיצוב שמתאים למותג שלכם ותואם את יעדי האתר שלכם.
 • – צור דפים ופוסטים:
  דפים ופוסטים הם שני סוגי התוכן העיקריים בוורדפרס. דפים משמשים לתוכן סטטי כמו דף "אודות" או "צור קשר", בעוד שפוסטים משמשים לפוסטים בבלוג ותוכן דינמי אחר. כדי ליצור עמוד או פוסט חדש, פשוט לחץ על כפתור "הוסף חדש" בלוח המחוונים של וורדפרס.
 • – הוסף ווידג'טים לסרגל הצד שלך:
  ווידג'טים הם בלוקים קטנים של תוכן שניתן להוסיף לסרגל הצד או התחתונה של האתר שלך. כמה ווידג'טים נפוצים כוללים סרגל חיפוש, סמלי מדיה חברתית ופוסטים אחרונים. כדי להוסיף ווידג'ט, עבור לתפריט "מראה" בלוח המחוונים של וורדפרס ולחץ על "יישומונים".
 • – התקן תוספים כדי להוסיף פונקציונליות:
  תוספים הם כמו אפליקציות לאתר וורדפרס שלך. הם יכולים להוסיף תכונות חדשות כמו טפסי יצירת קשר, אופטימיזציה של SEO ופונקציונליות של מסחר אלקטרוני. ישנם אלפי תוספים חינמיים ופרמיום זמינים בספריית התוספים של וורדפרס, אז הקדש זמן כדי למצוא תוספים שמתאימים לצרכי האתר שלך.

  – התאם אישית את הצבעים והגופנים של האתר שלך:
  לערכת הצבעים והטיפוגרפיה של האתר שלך יכולה להיות השפעה גדולה על המראה והתחושה הכלליים שלו. כדי להתאים אישית את הצבעים והגופנים של האתר שלך, עבור לתפריט "מראה" בלוח המחוונים של וורדפרס ולחץ על "התאמה אישית".

בחירת ערכת נושא לאתר הוורדפרס שלך

נושא הוורדפרס שלך הוא הבסיס לעיצוב האתר שלך, לכן חשוב לבחור נושא שמתאים למותג ולמטרות שלך. ישנם אלפי ערכות נושא חינמיות ופרמיות של וורדפרס זמינות, אך לא כל ערכות הנושא נוצרות שווים. להלן כמה טיפים לבחירת ערכת נושא לאתר וורדפרס שלך:

 • – שקול את מטרות האתר שלך:
  לפני שאתה מתחיל לגלוש בנושאים, שקול מה אתה רוצה שהאתר שלך ישיג. האם אתה יוצר בלוג, אתר מסחר אלקטרוני או תיק עבודות? לסוגים שונים של אתרים יש צרכים עיצוביים שונים, לכן חשוב לבחור נושא המתאים למטרות האתר שלכם.
 • – חפשו עיצוב רספונסיבי:
  עיצוב רספונסיבי אומר שהאתר שלכם ייראה נהדר בכל מכשיר, ממחשב שולחני ועד לסמארטפון. עם יותר ויותר אנשים גולשים באינטרנט במכשירים ניידים, ערכת נושא רספונסיבית חיונית לספק חווית משתמש טובה.
 • – בדוק אפשרויות התאמה אישית:
  בעוד שאתה רוצה ערכת נושא שנראית טוב מהקופסה, סביר להניח שתרצה לבצע כמה התאמות אישיות כדי להפוך אותו לשלך. חפש ערכת נושא עם אפשרויות התאמה אישית כמו ערכות צבעים, גופנים ואפשרויות פריסה.
 • – קרא ביקורות ודירוגים:
  בעת גלישה בנושאים, הקדישו זמן לקריאת ביקורות ודירוגים של משתמשים אחרים. זה יכול לתת לך מושג עד כמה הנושא עובד והאם יש בעיות שכדאי להיות מודע להן.
 • – שקול ערכות נושא פרימיום:
  אמנם יש הרבה ערכות נושא חינמיות של וורדפרס זמינות, ערכות נושא פרימיום מציעות תכונות נוספות ואפשרויות התאמה אישית. אם יש לך מקום בתקציב שלך, נושא פרימיום יכול להיות השקעה משתלמת.

  – בדוק את ערכת הנושא לפני שאתה מתחייב:
  לפני שאתה מתקין ערכת נושא באתר החי שלך, מומלץ לבדוק אותו בסביבת סטייינג. זה יכול לעזור לך לזהות בעיות או התנגשויות לפני שהם משפיעים על האתר החי שלך.

התקנת תוספים חיוניים

תוספים הם חלק מרכזי ממה שהופך את וורדפרס לפלטפורמה כל כך חזקה. עם אלפי תוספים זמינים, אתה יכול להוסיף כל מיני פונקציונליות לאתר שלך, מטפסי יצירת קשר ועד לחצני שיתוף במדיה חברתית. להלן כמה תוספים חיוניים לשקול התקנה באתר וורדפרס שלך:

 • – Yoast SEO:
  אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) חשובה כדי למצוא את האתר שלך במנועי החיפוש. Yoast SEO הוא תוסף פופולרי שעוזר לך לבצע אופטימיזציה של התוכן שלך למנועי חיפוש, כולל הוספת מטא תיאורים, אופטימיזציה של תמונות ועוד.
 • – Jetpack:
  Jetpack הוא תוסף פופולרי המציע חבילת תכונות, כולל אבטחת אתר, שיפורי ביצועים ועוד. Jetpack יכול לעזור לך לנהל את האתר שלך בצורה יעילה יותר ולשפר את חווית המשתמש עבור המבקרים שלך.
 • – טופס יצירת קשר 7:
  אם ברצונך להוסיף טופס יצירת קשר לאתר האינטרנט שלך, טופס יצירת קשר 7 הוא אפשרות מצוינת. תוסף זה מאפשר לך ליצור טפסי יצירת קשר מותאמים אישית ולהוסיף אותם לדפים או לפוסטים שלך.
 • – Akismet:
  אם תאפשר הערות באתר האינטרנט שלך, סביר להניח שתתקל בספאם. Akismet הוא תוסף שעוזר לך להילחם בתגובות ספאם על ידי סינון אוטומטי.
 • – WPForms:
  WPForms הוא תוסף טופס יצירת קשר פופולרי נוסף המציע בונה טפסים לגרירה ושחרור ומגוון תבניות לבחירה. WPForms משתלב גם עם שירותי שיווק בדואר אלקטרוני פופולריים כמו Mailchimp.
 • – W3 Total Cache:
  מהירות האתר חשובה הן לחוויית המשתמש והן לקידום אתרים. W3 Total Cache הוא תוסף שעוזר לשפר את ביצועי האתר שלך על ידי שמירת דפים במטמון ואופטימיזציה של משלוח הקבצים.

מה זה SEO ולמה זה משנה?

SEO ראשי תיבות של אופטימיזציה למנועי חיפוש, שהיא תהליך אופטימיזציה של האתר שלך כדי לדרג גבוה יותר בדפי התוצאות של מנועי החיפוש (SERPs). כאשר מישהו מחפש מילת מפתח או ביטוי מסוים הקשורים לאתר שלך, אתה רוצה שהאתר שלך יופיע גבוה ככל האפשר בתוצאות החיפוש.

קידום אתרים חשוב כי יש לו השפעה משמעותית על הצלחת האתר שלך. אם האתר שלך לא מופיע גבוה בתוצאות החיפוש, ייתכן שאנשים לא ימצאו אותו כלל, או שהם לא רואים בו אמין או סמכותי.

ישנם מגוון גורמים שמשתלבים ב-SEO, כולל גורמים בדף כמו מילות מפתח, מטא תיאורים וכותרות עמודים, כמו גם גורמים מחוץ לדף כמו קישורים נכנסים ושיתופים במדיה חברתית.

אחד ההיבטים החשובים ביותר של קידום אתרים הוא מחקר מילות מפתח. אתה רוצה לזהות את מילות המפתח והביטויים שקהל היעד שלך מחפש ולבצע אופטימיזציה לאתר שלך בהתאם. פירוש הדבר הוא לכלול את מילות המפתח הללו בתוכן שלך, מטא תיאורים וכותרות עמודים באופן טבעי ורלוונטי לתוכן שלך.

היבט חשוב נוסף של SEO הוא יצירת תוכן איכותי ובעל ערך. מנועי חיפוש רוצים לספק למשתמשים שלהם את המידע הרלוונטי והמועיל ביותר האפשרי, כך שאם האתר שלך מכיל תוכן אינפורמטיבי, מרתק ושימושי, סביר יותר שהוא ידורג גבוה יותר בתוצאות החיפוש.

אבטחת אתר הוורדפרס שלך

אבטחת אתר הוורדפרס שלך חיונית כדי להגן על האתר שלך מפני האקרים ותוכנות זדוניות. ישנם מספר צעדים שאתה יכול לנקוט כדי לאבטח את האתר שלך ולהבטיח את בטיחות הנתונים שלך ושל המבקרים שלך.

ראשית, הקפד לשמור על התקנת וורדפרס, ערכות נושא ותוספים מעודכנים. תוכנה מיושנת עלולה להכיל פרצות אבטחה שיכולות להיות מנוצלות על ידי האקרים. עדכון קבוע של התוכנה שלך יכול לסייע במניעת ניצול פגיעויות אלה.

שנית, השתמש בסיסמאות חזקות וייחודיות עבור חשבון הניהול שלך בוורדפרס וכל שאר חשבונות המשתמש באתר שלך. הימנע משימוש בסיסמאות נפוצות או קלות לניחוש, ושקול להשתמש במנהל סיסמאות כדי ליצור ולאחסן סיסמאות חזקות.

שלישית, התקן תוסף אבטחה באתר האינטרנט שלך, כגון Wordfence או Sucuri. תוספים אלה יכולים לעזור לזהות ולחסום תנועה זדונית, כמו גם לסרוק את האתר שלך לאיתור נקודות תורפה ותוכנות זדוניות.

שלב חשוב נוסף באבטחת אתר הוורדפרס שלך הוא הטמעת הצפנת SSL. SSL (Secure Sockets Layer) מצפין נתונים הנשלחים בין האתר שלך למבקרים שלך, מה שמקשה על האקרים ליירט ולגנוב מידע רגיש.

בנוסף, שקול להגביל את הגישה לאזור הניהול של האתר שלך על ידי שימוש בתוסף אבטחה להגבלת גישה לכתובות IP ספציפיות או על ידי שימוש באימות דו-גורמי.

גיבוי קבוע של האתר שלך חשוב גם למטרות אבטחה. במקרה של פרצת אבטחה או התקפת תוכנה זדונית, גיבוי עדכני יכול לעזור לך לשחזר במהירות את האתר שלך למצבו הקודם.

מסקנה: התקנת וורדפרס בקלות

לסיכום, התקנת וורדפרס בחשבון אחסון האתרים שלכם היא תהליך פשוט יחסית שניתן להשלים בכמה שלבים בלבד. על ידי ביצוע השלבים המתוארים במדריך זה, תוכל להפעיל את אתר הוורדפרס שלך תוך זמן קצר.

בחירה נכונה של ספק אירוח אתרים ושם דומיין היא הצעד הראשון לקראת הקמת אתר וורדפרס שלך. משם, יצירת מסד נתונים, הורדה והעלאה של קבצי וורדפרס, קביעת תצורה של קובץ wp-config.php והפעלת סקריפט ההתקנה הן כל משימות פשוטות.

התאמה אישית של אתר וורדפרס שלך עם ערכת נושא ותוספים חיוניים יכולה לעזור לך ליצור אתר ייחודי ופונקציונלי. בנוסף, נקיטת צעדים לייעול האתר שלך למנועי חיפוש ולאבטחת האתר שלך מפני איומים פוטנציאליים חשובה להצלחת האתר שלך בטווח הארוך.

למרות שתהליך התקנת וורדפרס עשוי להיראות מרתיע בהתחלה, עם המשאבים וההדרכה הנכונים, כל אחד יכול לעשות זאת. בין אם אתה מתחיל או בעל אתר מנוסה, וורדפרס היא פלטפורמה רבת עוצמה שיכולה לעזור לך להשיג את המטרות המקוונות שלך.

לסיכום, התקנת וורדפרס בחשבון אירוח אתרים היא תהליך פשוט שניתן לבצע על ידי ביצוע שלבים פשוטים אלה. עם ספק האירוח הנכון והבנה בסיסית של תהליך ההתקנה, תוכל להפעיל את אתר הוורדפרס שלך תוך זמן קצר.

שאלות נפוצות
אנחנו בצדק מדיה מתמחים בשיווק ויחסי ציבור בדיגיטל. בנוסף, כחלק מהפעילות שלנו אנחנו נותנים שירותי ייעוץ ומיתוג לארגונים מגוונים. צוות המשרד שלנו מורכב ממומחים מנוסים ומובילים בתחום, המספקים שירותי ייעוץ מקצועיים ויעילים לכל לקוח. אנו מייצגים את הלקוח ומתאימים את הפתרונות שלנו לצרכיו המיוחדים והאישיים של כל ארגון. בצדק מדיה אנו מתמחים בפיתוח אסטרטגיות מתקדמות של מיתוג ופרסום וביישום של פתרונות יצירתיים וחדשניים לקידום המותג ופיתוח העסקי של הלקוחות שלנו. אנו מאמינים בערך השירות המקצועי וביכולתנו לספק ללקוחותינו שירותים מצוינים וברמה הגבוהה ביותר. אנו מחפשים לפעול בצורה שותפותית עם לקוחותינו כדי להבין את צרכיהם ולספק להם את הפתרונות המתאימים ביותר לכל מקרה. אנו מזמינים את הלקוחות לצפות בעמוד שלנו ולפנות אלינו עם כל שאלה או דרישה שיש להם.
פונים אלינו לפגישת ייעוץ פיזית במשרדנו או בזום ומתחילים תהליך קידום מקצועי
קודם כל חשוב לבצע תיאום ציפיות מלא ולבדוק שחברת הפרסום עם ניסיון בסוג העסק שלכם.
אין צורך או חובה להיפגש פיזית, אפשר להפגש גם בזום או בגוגל מיט, אך כמובן שתמיד כיף יותר להפגש ולהכיר פנים מול פנים! וגם… יש לנו אחלה קפה!
 
תוכן עניינים
שיתוף המאמר
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק
יעקב צדק

יעקב צדק - מייסד קבוצת צדק מדיה,
חברת פרסום המעניקה שירותי פרסום ויחסי ציבור לעסקים, ארגונים וחברות.
צדק אקדמי , מכללת קורסים אונליין ביזמות שיווק וטכנולוגיה לקהל הפרטי, ארגונים וחברות נובילות.

לחצו על הכפתור ומלאו את טופס ההתאמה
קצת תוצאות של לקוחותינו

התוכן באתר נוצר על ידי מערכת LAZYSEO AI המערכת הראשונה בעולם ליצרת תוכן AI בעברית

סרטונים אחרונים מהפודקאסט
מאמרים אחרונים בנושאי שיווק

"איך מגדילים תעבורה לאתר בעזרת שיווק תוכן ממומן – המגמות החמות בשיווק דיגיטלי ב-24 השעות האחרונות"

גלה את הטרנדים העדכניים ביותר בשיווק תוכן ממומן ולמד כיצד להגביר את תנועת האתר שלך באמצעות האסטרטגיות החדשניות הללו בעולם השיווק הדיגיטלי. מבוא: כוחו של

קרא עוד »
עקבו אחרינו
רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה
שתכוון אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

הגיע הזמן לייצר לקוחות לעסק

עם פרסום מהחלל החיצון !

זה הכל עניין של דרך...
איך עובד התהליך אצלנו?
הובלנו מהלכים גם
בתקשורת
ישראל היום

"לקראת הולנטיין הקרב ובא, פייסבוק פרסמו מחקר חדש ובו הם בדקו איך מגיבים אנשים ששינו את הסטטוס שלהם ממערכת יחסים לרווק/ה…"

להמשך קריאה..

וואלה

" רבים הבחינו בפעילות של אלמוני בשם מנשה בטיטו בגוגל וברשתות. הגיע הזמן לשים סוף לתעלומה – מנשה בטיטו הוא אדם שלא קיים, שם רנדומלי שנבחר על ידי חברת BUYPOST כדי לבחון מי ממקדמי האתרים ומנהלי מותג ברשת יכבוש את המקום הראשון בביטוי חדש בגוגל תוך 30 ימים בלבד…"

להמשך קריאה..

לוגו מאקו

לפני יומיים הותיר אחריו חייל צעיר מכתב ובו הסביר מדוע שם קץ לחייו, הסיבה, כך כתב היא בעקבות חובות כלכליים. מכתב ההתאבדות שלו מעלה כעת סימני שאלה רבים, בכל הנוגע ליכולת של צה"ל לעזור כלכלית לחיילים. בריאיון ל"חי בלילה" שיתף קרוב המשפחה של המנוח בתחושות הקשות: "כשאין לך שום דבר אתה מרגיש לבד"

להמשך קריאה..

...Walk the talk
עזבו דיבורי סרק... זה מה שמספרים על הליווי שלנו
יש לכם על מי לסמוך....
שותפי פייסבוק
Meta Business Partner
שותפי גוגל
google partner