איך מתקינים וורדפרס בחשבון אחסון אתרים?

משרד פרסום דיגיטלי שמייצר לידים לעסק שהופכים ללקוחות
מחפשים משרד פרסום דיגיטלי מומלץ?

רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה שתכווין אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

מאמר זה מספק מדריך מקיף על התקנת וורדפרס בחשבון אירוח אתרים, המכסה היבטים שונים מבחירת ספק האירוח הנכון ועד הבטחת התקנה מוצלחת.

מבוא: החשיבות של חשבון אירוח אתרים

חשבון אירוח אתרים הוא היבט מכריע ביצירת נוכחות מקוונת. הוא מספק את המקום הדרוש לארח את האתר שלך, ומאפשר לו להיות נגיש למשתמשים ברחבי העולם. ללא חשבון אירוח אתרים, האתר שלך לא יהיה גלוי לאף אחד, וכל העבודה הקשה שלך תלך לפח. בפוסט זה בבלוג, נדון כיצד להתקין וורדפרס בחשבון אירוח אתרים.

 • בחירת ספק האירוח המתאים:
  לפני שתוכל להתקין וורדפרס, עליך לבחור את ספק האירוח המתאים. ישנם ספקי אירוח רבים זמינים, אך לא כולם נוצרו שווים. חשוב לבחור ספק בעל מוניטין עם רקורד של מתן שירות אמין. חפש ספקים המציעים תכונות כגון תמיכה 24/7, הבטחות לזמן פעולה ולוחות בקרה קלים לשימוש.
 • "האם אני צריך שם דומיין?":
  הבנת היסודות:
  בנוסף לספק אירוח, תצטרך גם שם דומיין. שם דומיין הוא הכתובת שבה משתמשים אנשים כדי לגשת לאתר שלך, כגון www.yourwebsite.com. רוב ספקי האחסון מציעים רישום דומיין כחלק מהשירותים שלהם. אם כבר יש לך שם דומיין, אתה יכול פשוט להפנות אותו לחשבון האירוח שלך.

בחירת ספק האירוח המתאים

כשזה מגיע לבחירת ספק האירוח הנכון, יש כמה גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון. בראש ובראשונה, אתה רוצה לוודא שהספק מציע שירות אמין עם זמן השבתה מינימלי. זה חיוני כדי להבטיח שהאתר שלך נגיש למשתמשים מסביב לשעון. בנוסף, אתה רוצה לחפש ספק המציע תמיכה 24/7, כך שתוכל לקבל עזרה בכל עת שתצטרך.

שיקול חשוב נוסף הוא לוח הבקרה. לוח הבקרה הוא המקום שבו תנהל את חשבון האירוח שלך, כולל תכונות כגון חשבונות דואר אלקטרוני, מסדי נתונים וגישה ל-FTP. חפש ספק שמציע לוח בקרה ידידותי למשתמש שמקל על ניהול חשבונך.

בנוסף לתכונות אלה, תרצה לשקול גם את חבילת האירוח עצמה. חלק מהספקים מציעים אירוח משותף, כלומר האתר שלך יתארח בשרת עם אתרים אחרים. זו יכולה להיות אפשרות משתלמת, אך ייתכן שהיא לא תספק את אותה רמת ביצועים כמו תוכנית אירוח ייעודית או VPS.

לבסוף, תרצה לשקול את המחיר. ספקי אירוח מציעים מגוון אפשרויות תמחור, מתוכניות אירוח משותף בעלות נמוכה ועד לשרתים ייעודיים יקרים יותר. זכור כי האפשרות הזולה ביותר לא תמיד תהיה הבחירה הטובה ביותר, מכיוון שהיא עשויה להגיע עם תכונות מוגבלות או שירות לא אמין.

"האם אני צריך שם דומיין?": הבנת היסודות

שם דומיין הוא בעצם הכתובת של האתר שלך. זוהי כתובת האתר שהמשתמשים יקלידו בדפדפן שלהם כדי לגשת לאתר שלך. אמנם זה אפשרי מבחינה טכנית ליצור אתר ללא שם דומיין, אבל זה לא מומלץ. ללא שם דומיין, יהיה קשה למשתמשים למצוא ולזכור את האתר שלך, מה שיכול להגביל את היכולת שלך להגדיל את הקהל שלך.

בבחירת שם דומיין, חשוב לבחור משהו שקל לזכור ורלוונטי לאתר שלך. באופן אידיאלי, שם הדומיין שלך צריך להיות קצר וקליט, מה שמקל על המשתמשים להקליד ולזכור.

בנוסף לבחירת שם דומיין, תצטרך גם לרשום אותו. זה כרוך בהגשת שם הדומיין שלך לרשם דומיינים, אשר לאחר מכן ישמור את השם לשימושך. זכור כי שמות מתחם נרשמים על בסיס כל הקודם זוכה, ולכן חשוב לרשום את שמך בהקדם האפשרי כדי להבטיח שהוא זמין.

לאחר שרשמת את שם הדומיין שלך, תצטרך להפנות אותו לחשבון אירוח אתרים שלך. זה כרוך בעדכון הגדרות ה-DNS עבור שם הדומיין שלך כדי להצביע על השרת של ספק האירוח שלך. תהליך זה עשוי להשתנות בהתאם לספק האירוח שלך, אך הוא כרוך בדרך כלל בעדכון שרתי השמות עבור שם הדומיין שלך.

יצירת מסד נתונים: צעד מכריע

לאחר שרשמת את שם הדומיין שלך ובחרת ספק אירוח, השלב הבא בהתקנת וורדפרס הוא יצירת מסד נתונים. מסד נתונים הוא בעצם אוסף של נתונים המאוחסנים בפורמט מובנה. במקרה של וורדפרס, בסיס הנתונים משמש לאחסון כל תוכן האתר שלך, כולל פוסטים, דפים, הערות ופרטי משתמשים.

יצירת מסד נתונים היא שלב מכריע בתהליך ההתקנה של וורדפרס מכיוון שהוא המקום שבו כל תוכן האתר שלך יאוחסן. ללא מסד נתונים, האתר שלך לא יוכל לפעול כראוי.

כדי ליצור מסד נתונים, בדרך כלל תצטרך להשתמש בכלי בשם phpMyAdmin, הכלול ברוב לוחות הבקרה של אירוח. כלי זה מאפשר לך ליצור מסד נתונים חדש ולהגדיר את ההרשאות הדרושות לוורדפרס כדי לגשת למסד הנתונים.

בעת יצירת מסד הנתונים שלך, חשוב לבחור שם שקל לזכור ורלוונטי לאתר שלך. כמו כן, יהיה עליך להגדיר שם משתמש וסיסמה עבור מסד הנתונים, אשר ישמשו לגישה ולשינוי של הנתונים המאוחסנים במסד הנתונים.

לאחר שיצרת את מסד הנתונים שלך, תצטרך לעדכן את הקובץ wp-config.php עם מידע מסד הנתונים. קובץ זה ממוקם בספריית השורש של התקנת וורדפרס שלך ומכיל את כל ההגדרות הדרושות לאתר שלך.

בקובץ wp-config.php, תצטרך להזין את שם מסד הנתונים, שם המשתמש והסיסמה שיצרת קודם לכן. תצטרך גם להזין את מארח מסד הנתונים, שהוא בדרך כלל "מארח מקומי" עבור רוב ספקי האירוח.

הורדת וורדפרס: היכן למצוא אותה?

הורדת וורדפרס היא השלב הבא בתהליך ההתקנה. וורדפרס היא תוכנת קוד פתוח בחינם שניתן להוריד מאתר וורדפרס הרשמי. בחלק זה, נסקור היכן ניתן למצוא וורדפרס וכיצד להוריד אותה.

 • 1. מציאת וורדפרס:
  הצעד הראשון בהורדת וורדפרס הוא למצוא אותו. ניתן לעשות זאת על ידי ביקור באתר האינטרנט הרשמי של וורדפרס בכתובת wordpress.org. בדף הבית, תראה כפתור כחול גדול שכותרתו "הורד וורדפרס". לחץ על כפתור זה כדי להתחיל בתהליך ההורדה.
 • 2. בחירת הגרסה הנכונה:
  לאחר שלחצתם על כפתור ההורדה, תועברו לדף בו תוכלו לבחור איזו גרסה של וורדפרס להוריד. קיימות שתי גרסאות זמינות:
  הגרסה היציבה וגרסת הפיתוח. הגרסה היציבה מומלצת לרוב המשתמשים, מכיוון שהיא הגרסה האמינה והבדוקה ביותר של וורדפרס. גרסת הפיתוח מיועדת למפתחים ולמשתמשים מתקדמים שרוצים לבדוק פיצ'רים חדשים ולתרום לפיתוח וורדפרס.
 • 3. הורדת וורדפרס:
  לאחר שבחרת את גרסת וורדפרס שברצונך להוריד, תוכל להתחיל בתהליך ההורדה. ההורדה תהיה בדרך כלל קובץ zip שתצטרך לחלץ למחשב המקומי שלך. לאחר שחילצת את הקבצים, תהיה מוכן להעלות אותם לחשבון האירוח שלך.

העלאת קבצי וורדפרס: באיזו שיטה להשתמש?

לאחר שהורדת את וורדפרס, השלב הבא הוא להעלות את הקבצים לחשבון אירוח אתרים שלך. ישנן מספר שיטות שבהן אתה יכול להשתמש כדי להעלות קבצי וורדפרס, ובחלק זה, נסקור שלוש מהשיטות הנפוצות ביותר.

 • 1. שימוש בלקוח FTP:
  FTP (פרוטוקול העברת קבצים) היא דרך פופולרית להעלות קבצים לחשבון אירוח אתרים. כדי להשתמש ב-FTP, תצטרך להוריד לקוח FTP, כגון FileZilla, ולהזין את אישורי הכניסה לחשבון אירוח האינטרנט שלך. לאחר שהתחברת לחשבון האירוח שלך, תוכל להעלות את קבצי וורדפרס לספרייה המתאימה.
 • 2. שימוש במנהל הקבצים של cPanel:
  אם חשבון אירוח האינטרנט שלך כולל cPanel, אתה יכול להשתמש בכלי מנהל הקבצים כדי להעלות קבצי וורדפרס. לשם כך, היכנס ל-cPanel, נווט אל מנהל הקבצים ובחר את הספרייה אליה ברצונך להעלות את הקבצים. משם, אתה יכול להשתמש בכפתור "העלה" כדי לבחור ולהעלות את קבצי וורדפרס.
 • 3. שימוש ב-SSH:
  SSH (Secure Shell) היא דרך מאובטחת לגשת לחשבון אירוח האינטרנט שלך ולהעלות קבצים. כדי להשתמש ב-SSH, יהיה עליך להפעיל גישת SSH בחשבון האירוח שלך, ותצטרך להוריד לקוח SSH, כגון PuTTY. לאחר שהתחברת לחשבון האירוח שלך באמצעות SSH, תוכל להשתמש בכלי שורת הפקודה כדי להעלות את קבצי וורדפרס.

"מדוע FTP חיוני?": היתרונות של שימוש ב-FTP

FTP (פרוטוקול העברת קבצים) הוא כלי חיוני להעלאת קבצים לחשבון אירוח אתרים שלך, כולל קבצי וורדפרס. ישנם מספר יתרונות לשימוש ב-FTP, אותם נחקור בסעיף זה.

ראשית, FTP מספק דרך מאובטחת להעברת קבצים בין המחשב שלך לחשבון האירוח שלך. כאשר אתה מתחבר לחשבון האירוח שלך באמצעות FTP, הנתונים מוצפנים, מה שעוזר להגן על הקבצים שלך מפני יירוט וגישה לא מורשית.

יתרון נוסף בשימוש ב-FTP הוא בכך שהוא מאפשר להעלות קבצים גדולים בצורה מהירה ויעילה יותר משיטות אחרות, כמו שימוש בממשק אינטרנט. זה שימושי במיוחד בעת העלאת קבצי וורדפרס, שיכולים להיות גדולים למדי.

FTP מספק גם שליטה רבה יותר על הקבצים שאתה מעלה לחשבון האירוח שלך. שלא כמו שיטות אחרות, כמו שימוש בממשק אינטרנט, FTP מאפשר לך לציין את הספרייה המדויקת שבה אתה רוצה להעלות את הקבצים שלך. זה יכול להיות שימושי אם אתה עובד עם אתרי אינטרנט מרובים או צריך לארגן את הקבצים שלך בצורה ספציפית.

בנוסף, FTP מספק מגוון תכונות ופונקציונליות מתקדמות שיכולות להקל על ניהול הקבצים שלך. לדוגמה, לקוחות FTP רבים כוללים תכונות כמו סנכרון קבצים, שיכולות לעזור להבטיח שהקבצים המקומיים וקבצי חשבון האירוח שלך יהיו תמיד מעודכנים.

לבסוף, שימוש ב-FTP יכול לעזור לך לפתור בעיות באתר או בחשבון האירוח שלך. על ידי התחברות לחשבון האירוח שלך ובחינת הקבצים שלך באמצעות לקוח FTP, תוכל לזהות ולטפל בקלות בבעיות כמו קישורים שבורים, קבצים חסרים ועוד.

הגדרת קובץ wp-config.php: התאמה אישית של ההגדרות שלך

לאחר שהעלית את קבצי וורדפרס לחשבון אירוח אתרים שלך, השלב הבא הוא להגדיר את הקובץ wp-config.php. קובץ זה מכיל הגדרות תצורה חשובות עבור אתר הוורדפרס שלך, כולל הגדרות מסד הנתונים שלך, מפתחות אבטחה והגדרות אחרות הספציפיות לסביבת האירוח שלך.

כדי להגדיר את הקובץ wp-config.php, תצטרך לפתוח אותו בעורך טקסט ולבצע שינויים בהגדרות לפי הצורך. חלק מהגדרות המפתח שאולי תצטרך לשנות כוללות את שם מסד הנתונים, שם המשתמש והסיסמה שלך, כמו גם מפתחות האבטחה והמלחים שלך.

בנוסף להגדרות הבסיסיות הללו, ישנן גם מספר הגדרות אחרות שתוכלו לשנות בקובץ wp-config.php. לדוגמה, אתה יכול לשנות את קידומת הטבלה שבה משתמש וורדפרס כדי לעזור לשפר את האבטחה, או להגדיר את וורדפרס לשימוש בשפה או אזור זמן ספציפיים.

דבר אחד שחשוב לזכור בעת הגדרת התצורה של הקובץ wp-config.php הוא שהוא מכיל מידע רגיש, כגון שם המשתמש והסיסמה של מסד הנתונים שלך. מסיבה זו, חשוב לנקוט בצעדים לאבטחת הקובץ, כגון הגדרת הרשאות קובץ מתאימות ואחסונו במיקום מאובטח בשרת שלך.

כמו כן, מומלץ לבצע גיבוי של הקובץ wp-config.php לפני ביצוע שינויים כלשהם, למקרה שתצטרך לחזור לגרסה קודמת בעתיד.

הפעלת סקריפט התקנת וורדפרס: כמעט שם!

כעת לאחר שהגדרת את הקובץ wp-config.php, אתה מוכן להפעיל את סקריפט ההתקנה של וורדפרס. סקריפט זה ידריך אותך בשלבים האחרונים של הגדרת האתר שלך, כולל יצירת חשבון משתמש ברירת מחדל והגדרת הגדרות האתר שלך.

כדי להפעיל את סקריפט ההתקנה, פשוט נווט אל כתובת האתר של וורדפרס שלך בדפדפן האינטרנט שלך. אתה אמור לראות מסך שמנחה אותך ליצור אתר וורדפרס חדש או לעדכן אתר קיים. לחץ על הלחצן "צור קובץ תצורה" כדי להמשיך.

סקריפט ההתקנה יבקש ממך לספק מידע בסיסי על האתר שלך, כגון שם האתר שלך ופרטי ההתחברות של מנהל המערכת. תתבקש גם ליצור סיסמה חזקה לחשבון המנהל שלך, מכיוון שזהו אמצעי אבטחה מרכזי לאתר שלך.

לאחר שסיפקת את כל המידע הנדרש, לחץ על כפתור "התקן וורדפרס" כדי להשלים את תהליך ההתקנה. לאחר מכן, אתה אמור להיות מופנה ללוח המחוונים של אתר הוורדפרס שלך, שם תוכל להתחיל להתאים אישית את האתר שלך ולהוסיף תוכן.

ראוי לציין שבמהלך תהליך ההתקנה, וורדפרס תיצור באופן אוטומטי מספר קבצים וספריות חיוניים בחשבון אירוח אתרים שלך. אלה כוללים את קובץ index.php של האתר שלך, שהוא נקודת הכניסה הראשית לאתר שלך, כמו גם ספריות עבור ערכות הנושא, התוספים וקובצי המדיה של וורדפרס שלך.

לאחר השלמת ההתקנה, מומלץ להקדיש זמן לחקור את ההגדרות והתכונות של אתר הוורדפרס שלך. ייתכן שתרצה להתאים אישית את מראה האתר שלך על ידי בחירת ערכת נושא חדשה או הוספת כמה תוספים כדי לשפר את הפונקציונליות שלו.

בחירת נושא: הפיכת האתר שלך למושך חזותית

אחד ההיבטים החשובים ביותר ביצירת אתר וורדפרס מצליח הוא בחירת הנושא הנכון. הנושא של האתר שלך יקבע את המראה והתחושה הכלליים שלו, ויכול להיות בעל השפעה משמעותית על האופן שבו המשתמשים תופסים את התוכן שלך.

בעת בחירת ערכת נושא, חשוב לקחת בחשבון את הנישה ואת קהל היעד של האתר שלך. לדוגמה, אם אתה יוצר בלוג על בישול, ייתכן שתרצה לבחור נושא הכולל תמונות הקשורות לאוכל ופריסה נקייה וקלה לקריאה.

ישנם אלפי ערכות נושא של וורדפרס זמינות, הן בחינם והן בתשלום, לכן חשוב להקדיש את הזמן לבחון את האפשרויות ולמצוא אחת שתתאים לצרכים שלכם. אתה יכול לגלוש בנושאים ישירות מלוח המחוונים של וורדפרס שלך או לחפש באינטרנט ערכות נושא של צד שלישי.

ערכות נושא מסוימות מגיעות עם תכונות מובנות להתאמה אישית, המאפשרות לך לשנות צבעים, גופנים ואפשרויות פריסה ללא כל ידע בקידוד. אחרים עשויים לדרוש התאמה אישית מתקדמת יותר באמצעות קוד CSS או HTML.

בעת בחירת ערכת נושא, חשוב גם לשקול את התאימות שלו עם תוספים ותכונות אחרות של וורדפרס. ייתכן שחלק מהנושאים לא יעבדו טוב עם תוספים מסוימים או שיש להם אפשרויות התאמה אישית מוגבלות.

בסופו של דבר, המטרה של בחירת ערכת נושא היא להפוך את האתר שלך למושך ויזואלית וקל לניווט. נושא מעוצב היטב יכול לעזור לבסס את המותג שלך ולגרום לתוכן שלך לבלוט מהמתחרים.

הוספת תוספים: שיפור הפונקציונליות של האתר שלך

תוספי וורדפרס הם דרך מצוינת להוסיף פונקציונליות נוספת לאתר שלך מבלי לכתוב שום קוד. עם אלפי תוספים זמינים, אתה יכול למצוא אחד שיתאים כמעט לכל צורך, משיפור מהירות האתר והביצועים ועד להוספת אינטגרציה של מדיה חברתית או פונקציונליות של מסחר אלקטרוני.

 • התקנת תוספים:

  הוספת תוסף לאתר הוורדפרס שלך היא קלה. כל שעליך לעשות הוא לנווט אל קטע התוספים של לוח המחוונים שלך ולחץ על "הוסף חדש". משם, אתה יכול לחפש תוספים ספציפיים או לדפדף בקטגוריות פופולריות כמו "SEO", "אבטחה" או "טפסים".

  ברגע שאתה מוצא תוסף שאתה רוצה להשתמש בו, פשוט לחץ על "התקן" ואז על "הפעל" כדי להתחיל להשתמש בו באתר שלך. תוספים מסוימים עשויים לדרוש תצורה או הגדרה נוספת, אז הקפידו לקרוא את התיעוד בעיון לפני שמתחילים.

 • בחירת תוספים:

  בעת בחירת תוספים, חשוב לקחת בחשבון את הצרכים והמטרות הספציפיות של האתר שלך. תוסף שעובד היטב עבור אתר אחד עשוי להיות לא המתאים ביותר עבור אתר אחר.

  כדי לעזור לך לבחור את התוספים הנכונים, הקדש קצת זמן לחקור ולקרוא ביקורות ממשתמשים אחרים. חפש תוספים בעלי דירוגים טובים, משוב חיובי ועדכונים שוטפים כדי להבטיח שהם אמינים ומעודכנים.

 • ניהול תוספים:

  ככל שתוסיף עוד פלאגינים לאתר שלך, חשוב לשמור אותם מאורגנים ועדכניים. סקור בקביעות את רשימת התוספים המותקנים והסר כל אלה שאינם נחוצים עוד או שגורמים לבעיות.

  חשוב גם לעדכן את התוספים שלך כדי להבטיח שהם תואמים לגרסה העדכנית ביותר של וורדפרס ולכל תוסף אחר שהתקנת. תוספים רבים יתעדכנו אוטומטית, אך מומלץ לבדוק אם יש עדכונים באופן קבוע ולבצע את כל העדכונים הדרושים באופן ידני.

 • סיכום:

אבטחת התקנת וורדפרס שלך: הגנה על האתר שלך

אחד ההיבטים החשובים ביותר בניהול אתר וורדפרס הוא הבטחת האבטחה שלו. עם כל כך הרבה פגיעויות פוטנציאליות, חיוני לנקוט בצעדים כדי להגן על האתר שלך מפני האקרים, תוכנות זדוניות ואיומים אחרים.

אחד הדברים הראשונים שאתה יכול לעשות כדי לאבטח את התקנת וורדפרס שלך הוא לשמור אותה מעודכנת. וורדפרס משחררת באופן קבוע עדכונים המטפלים בפרצות אבטחה ובעיות אחרות, לכן הקפד להתקין עדכונים אלה ברגע שהם הופכים זמינים.

שלב חשוב נוסף הוא בחירת סיסמה חזקה לאתר שלך. הימנע משימוש במילים או ביטויים נפוצים, ושקול להשתמש במנהל סיסמאות כדי ליצור ולאחסן סיסמאות מאובטחות.

אתה יכול גם לשפר את אבטחת האתר שלך על ידי שימוש בתוסף אבטחה. ישנם פלאגינים רבים זמינים שיכולים לעזור לך לזהות ולמנוע איומי אבטחה, כגון תוכנות זדוניות או התקפות בכוח גס. תוספים אלה יכולים לספק גם תכונות נוספות, כגון אימות דו-גורמי וחסימת IP.

בנוסף לשימוש בתוסף אבטחה, כדאי גם ליישם אמצעי אבטחה נוספים, כמו הגבלת ניסיונות התחברות וגיבוי קבוע של נתוני האתר שלך. אתה יכול גם להשתמש בחומת אש של יישומי אינטרנט כדי להגן על האתר שלך מפני התקפות נפוצות, כגון הזרקות SQL וסקריפטים בין-אתרים.

לבסוף, חשוב להישאר ערניים ומודעים לאיומים פוטנציאליים על האתר שלך. שים לב לפעילות חשודה, כגון ניסיונות התחברות בלתי צפויים או שינויים בקבצים או בהגדרות של האתר שלך. אם אתה חושד בפרצת אבטחה, נקוט פעולה מיידית כדי לטפל בבעיה ולהגן על נתוני האתר שלך.

מסקנה: תהנה מאתר הוורדפרס החדש שלך!

מזל טוב! התקנת בהצלחה את WordPress בחשבון אירוח אתרים שלך ונקטת בצעדים לאבטחת האתר שלך. עכשיו הגיע הזמן להתחיל לחקור את כל מה שיש לוורדפרס להציע ולבנות את האתר שלך לנוכחות מקוונת עוצמתית.

 • התאמה אישית של האתר שלך:

  אחד הדברים הגדולים בוורדפרס הוא הגמישות ואפשרויות ההתאמה האישית שלה. עם אלפי ערכות נושא ותוספים זמינים, אתה יכול בקלות להתאים אישית את האתר שלך כך שיתאים לצרכים ולהעדפות שלך. נסה עם ערכות נושא ותוספים שונים כדי למצוא את המתאימים ביותר לאתר שלך.

 • יצירת תוכן:

  וורדפרס נועדה להקל על יצירה ופרסום של תוכן באתר שלך. בין אם אתה כותב פוסטים בבלוג, יוצר דפים או מוסיף מדיה, אתה יכול להשתמש בממשק האינטואיטיבי של וורדפרס כדי ליצור ולפרסם תוכן במהירות ובקלות.

 • מעורבות הקהל שלך:

  בזמן שאתה בונה את האתר שלך, חשוב לחשוב על דרכים למשוך את הקהל שלך ולעודד אותם ליצור אינטראקציה עם התוכן שלך. שקול להוסיף לחצני שיתוף במדיה חברתית, ליצור ניוזלטר או רשימת דוא"ל, או להשתמש באסטרטגיות אחרות כדי לעודד את המבקרים שלך להפוך לקוראים ותורמים קבועים לאתר שלך.

על ידי ביצוע השלבים המתוארים במאמר זה, משתמשים יכולים להגדיר בקלות את אתר הוורדפרס שלהם בחשבון אירוח האינטרנט שלהם כדי ליצור נוכחות מקוונת פונקציונלית מלאה וניתנת להתאמה אישית.

שאלות נפוצות
אנחנו בצדק מדיה מתמחים בשיווק ויחסי ציבור בדיגיטל. בנוסף, כחלק מהפעילות שלנו אנחנו נותנים שירותי ייעוץ ומיתוג לארגונים מגוונים. צוות המשרד שלנו מורכב ממומחים מנוסים ומובילים בתחום, המספקים שירותי ייעוץ מקצועיים ויעילים לכל לקוח. אנו מייצגים את הלקוח ומתאימים את הפתרונות שלנו לצרכיו המיוחדים והאישיים של כל ארגון. בצדק מדיה אנו מתמחים בפיתוח אסטרטגיות מתקדמות של מיתוג ופרסום וביישום של פתרונות יצירתיים וחדשניים לקידום המותג ופיתוח העסקי של הלקוחות שלנו. אנו מאמינים בערך השירות המקצועי וביכולתנו לספק ללקוחותינו שירותים מצוינים וברמה הגבוהה ביותר. אנו מחפשים לפעול בצורה שותפותית עם לקוחותינו כדי להבין את צרכיהם ולספק להם את הפתרונות המתאימים ביותר לכל מקרה. אנו מזמינים את הלקוחות לצפות בעמוד שלנו ולפנות אלינו עם כל שאלה או דרישה שיש להם.
פונים אלינו לפגישת ייעוץ פיזית במשרדנו או בזום ומתחילים תהליך קידום מקצועי
קודם כל חשוב לבצע תיאום ציפיות מלא ולבדוק שחברת הפרסום עם ניסיון בסוג העסק שלכם.
אין צורך או חובה להיפגש פיזית, אפשר להפגש גם בזום או בגוגל מיט, אך כמובן שתמיד כיף יותר להפגש ולהכיר פנים מול פנים! וגם… יש לנו אחלה קפה!
 
תוכן עניינים
שיתוף המאמר
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
יעקב צדק
יעקב צדק

יעקב צדק - מייסד קבוצת צדק מדיה,
חברת פרסום המעניקה שירותי פרסום ויחסי ציבור לעסקים, ארגונים וחברות.
צדק אקדמי , מכללת קורסים אונליין ביזמות שיווק וטכנולוגיה לקהל הפרטי, ארגונים וחברות נובילות.

לחצו על הכפתור ומלאו את טופס ההתאמה
קצת תוצאות של לקוחותינו

התוכן באתר נוצר על ידי מערכת LAZYSEO AI המערכת הראשונה בעולם ליצרת תוכן AI בעברית

סרטונים אחרונים מהפודקאסט
מאמרים אחרונים בנושאי שיווק

כותרת למאמר בנושא שיווק דיגיטלי SEO פרסום ממומן מיתוג: "הטרנדים החמים ביותר בפרסום ממומן ו SEO שכדאי להתעדכן בהם כעת"

גלה את הטרנדים האחרונים בשיווק דיגיטלי, תוך התמקדות בפרסום ממומן ואסטרטגיות SEO, כדי להקדים את המתחרים ולמקסם את הנוכחות המקוונת שלך. מבוא: אימוץ מהפכת השיווק

קרא עוד »
עקבו אחרינו
רוצים לעבוד עם חברת פרסום אמינה
שתכוון אתכם לייצר הכנסה אמיתית?

הגיע הזמן לייצר לקוחות לעסק

עם פרסום מהחלל החיצון !

זה הכל עניין של דרך...
איך עובד התהליך אצלנו?
הובלנו מהלכים גם
בתקשורת
ישראל היום

"לקראת הולנטיין הקרב ובא, פייסבוק פרסמו מחקר חדש ובו הם בדקו איך מגיבים אנשים ששינו את הסטטוס שלהם ממערכת יחסים לרווק/ה…"

להמשך קריאה..

וואלה

" רבים הבחינו בפעילות של אלמוני בשם מנשה בטיטו בגוגל וברשתות. הגיע הזמן לשים סוף לתעלומה – מנשה בטיטו הוא אדם שלא קיים, שם רנדומלי שנבחר על ידי חברת BUYPOST כדי לבחון מי ממקדמי האתרים ומנהלי מותג ברשת יכבוש את המקום הראשון בביטוי חדש בגוגל תוך 30 ימים בלבד…"

להמשך קריאה..

לוגו מאקו

לפני יומיים הותיר אחריו חייל צעיר מכתב ובו הסביר מדוע שם קץ לחייו, הסיבה, כך כתב היא בעקבות חובות כלכליים. מכתב ההתאבדות שלו מעלה כעת סימני שאלה רבים, בכל הנוגע ליכולת של צה"ל לעזור כלכלית לחיילים. בריאיון ל"חי בלילה" שיתף קרוב המשפחה של המנוח בתחושות הקשות: "כשאין לך שום דבר אתה מרגיש לבד"

להמשך קריאה..

...Walk the talk
עזבו דיבורי סרק... זה מה שמספרים על הליווי שלנו
יש לכם על מי לסמוך....
שותפי פייסבוק
Meta Business Partner
שותפי גוגל
google partner